MECZ
22.07.18 | 2. runda klasyf. | Edoardo Eremin | Benjamin Bonzi | - nieobecny(a)/(i) | Padova Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Edoardo Eremin vs. Benjamin Bonzi - Wzajemne mecze
22.07.18 | 2. runda klasyf. | Edoardo Eremin | Benjamin Bonzi | Benjamin Bonzi - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | Padova Challenger | ceglana |
Edoardo Eremin form & Benjamin Bonzi form
Edoardo Eremin - ostatnie mecze
Todi Challenger - ceglana | ||||
11.07.21 1. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
01.07.21 2. runda | vs. Miljan Zekic | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.06.21 1. runda | vs. Colin Sinclair | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Bergamo - ceglana | ||||
24.06.21 2. runda | vs. Luca Nardi | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
23.06.21 1. runda | vs. Danylo Kalenichenko | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Genova - ceglana | ||||
19.06.21 Półfinał | vs. Johan Nikles | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.06.21 Ćwierćfinał | vs. Davide Galoppini | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.06.21 2. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.06.21 1. runda | vs. Julian Ocleppo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
20.05.21 2. runda | vs. Francesco Forti | 7-66, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.05.21 1. runda | vs. Vladimir Ivanov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.05.21 1. runda | vs. Jacopo Berrettini | 6-0, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.05.21 Klasyf. | vs. Eduardo Ribeiro | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
10.05.21 2. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.05.21 1. runda klasyf. | vs. Santiago De La Fuente | 7-65, 5-7, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.05.21 1. runda | vs. Sandro Kopp | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.05.21 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.05.21 2. runda klasyf. | vs. Emiliano Maggioli | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Rizzuti | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.04.21 Półfinał | vs. Flavio Cobolli | 1-6, 0-1, - Edoardo Eremin - krecz | szczegóły meczu | |
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Adam Pavlasek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Antonio Massara | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.04.21 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.21 1. runda klasyf. | vs. Dax Donders | 6-75, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.03.21 2. runda | vs. Illya Beloborodko | 6-4, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.03.21 1. runda | vs. Khololwam Montsi | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.03.21 Finał | vs. Yu Hsiou Hsu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.21 Półfinał | vs. Mukund Sasikumar | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
05.03.21 Ćwierćfinał | vs. Michail Pervolarakis | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.03.21 2. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Benjamin Bonzi - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Matteo Gigante | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Enzo Couacaud | 6-76, 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 Klasyf. | vs. Raphael Collignon | 5-7, 7-66, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddhant Banthia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
14.02.24 2. runda | vs. Maks Kasnikowski | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
05.02.24 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Michael Mmoh | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Adrian Andreev | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 6-74, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
08.01.24 1. runda | vs. Alexandre Muller | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 7-65, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Dusan Lajovic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
29.10.23 Finał | vs. Pedro Martinez Portero | 6-76, 6-71 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Hugo Gaston | 3-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Arthur Fery | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Pablo Llamas Ruiz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 7-65, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Oscar Otte | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Norbert Gombos | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Mouilleron Le - halowa | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Luca Nardi | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 1. runda | vs. Illya Marchenko | 7-62, 7-63 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Tomas Machac | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Benoit Paire | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Rennes Challenger - halowa | ||||
17.09.23 Finał | vs. Maxime Cressy | 3-6, 0-2, - Benjamin Bonzi - krecz | szczegóły meczu | |
16.09.23 Półfinał | vs. Matteo Martineau | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |