MECZ
23.01.22 | 1. runda | Edas Butvilas | Arthur Gea | 6-75, 7-5, 7-62 | Australian Open | twarda |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Edas Butvilas | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
0-1 | Arthur Gea | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edas Butvilas | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Arthur Gea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Edas Butvilas | 2-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-3 | Arthur Gea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edas Butvilas | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-3 | Arthur Gea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edas Butvilas | 5-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-4 | Arthur Gea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Edas Butvilas | 5-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
5-6 | Arthur Gea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edas Butvilas | 6-6 | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 3-1, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 4-6, 5-6 | ||
6-75 |
2 | ||
0-0 | Arthur Gea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15[BP] | ||
Edas Butvilas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-1 | Arthur Gea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edas Butvilas | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Arthur Gea | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edas Butvilas | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Arthur Gea | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Edas Butvilas | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-4 | Arthur Gea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Edas Butvilas | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-5 | Arthur Gea | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Edas Butvilas | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Arthur Gea | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Edas Butvilas | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-1 | Arthur Gea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Edas Butvilas | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-2 | Arthur Gea | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Edas Butvilas | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
3-3 | Arthur Gea | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Edas Butvilas | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Arthur Gea | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Edas Butvilas | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | Arthur Gea | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Edas Butvilas | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
6-6 | Arthur Gea | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 4-1, 5-1, 5-2, 6-2, 7-2, 8-2, 9-2 | ||
7-62 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Edas Butvilas vs. Arthur Gea - Wzajemne mecze
23.01.22 | 1. runda | Edas Butvilas | Arthur Gea | 6-75, 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | Australian Open | twarda |
Edas Butvilas form & Arthur Gea form
Edas Butvilas - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | Alexandros Skorilas - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Jean-Christian Morandais | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.03.24 Finał | vs. Martin Klizan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 Półfinał | vs. Aristotelis Thanos | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Zura Tkemaladze | 6-1, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Alexander Frusina | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Emilien Demanet | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nino Serdarusic | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Hady Habib | 1-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Francisco Rocha | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Keanu Elias Immler | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Francisco Vilaca | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Alex Knaff | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Iliyan Radulov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Darwin Blanch | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Valencia - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Andrey Chepelev | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Alex Marti Pujolras | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 3-6, 7-64, 1-6 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Cox | 3-6, 7-63, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Falun - halowa | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Tibo Colson | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.09.23 2. runda | vs. Harry Wendelken | 1-6, 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.09.23 1. runda | vs. Lucas Renard | 6-4, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
17.09.23 | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Broom | 5-7, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
Prague 3 - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Grodzisk Mazowiecki - twarda | ||||
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. David Poljak | 6-3, 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
Segovia Challenger - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. David Jorda Sanchis | 1-6, 7-66, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Elmar Ejupovic | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu |
Arthur Gea - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Fabio Fognini | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 0-0, Laurent Lokoli - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 6-0, 1-0, Timofey Skatov - krecz | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Johan Nikles | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Lukas Rohseano | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 5-7, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Daniel Masur | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Lloyd Harris | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Billy Harris | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Gerald Melzer | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Simon Knezevic | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Bautista Vilicich | 1-6, 6-2, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Manuel Plunger | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.01.24 1. runda | vs. Michel Hopp | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Alastair Gray | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Mili Poljicak | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 2. runda | vs. Jannik Maute | 6-4, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Rodrigo Alujas | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-3, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.11.23 Finał | vs. Jakub Nicod | 5-2, Jakub Nicod - krecz | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Younes Lalami Laaroussi | 0-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Harry Wendelken | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sasa Markovic | 6-3, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Cezar Cretu | 2-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu |