MECZ
16.08.17 | 2. runda | Dzmitry Zhyrmont | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 2-0, - krecz | Belarus F2 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dzmitry Zhyrmont | Shonigmatjon Shofayziyev | |
1. podanie % | 14/21 (67%) | 20/25 (80%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 14/14 (100%) | 10/20 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 6/7 (86%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 14/25 (56%) | 1/21 (5%) |
Zdobyte punkty – razem | 34/46 (74%) | 12/46 (26%) |
Double foul | ||
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dzmitry Zhyrmont vs. Shonigmatjon Shofayziyev - Wzajemne mecze
16.08.17 | 2. runda | Dzmitry Zhyrmont | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 2-0, Shonigmatjon Shofayziyev - krecz | szczegóły meczu | Belarus F2 | twarda |
09.01.12 | 1. runda | Dzmitry Zhyrmont | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | Russia F1 | halowa |
14.11.11 | 1. runda | Dzmitry Zhyrmont | Shonigmatjon Shofayziyev | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | Kazakhstan F6 | halowa |
Dzmitry Zhyrmont form & Shonigmatjon Shofayziyev form
Dzmitry Zhyrmont - ostatnie mecze
Jinan Challenger - twarda | ||||
04.08.18 1. runda klasyf. | vs. Issei Okamura | 3-0, - Dzmitry Zhyrmont - krecz | szczegóły meczu | |
Chengdu Challenger - twarda | ||||
28.07.18 2. runda klasyf. | vs. Tak Khunn Wang | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
18.07.18 1. runda | vs. Arjun Kadhe | 2-6, 3-3, - Dzmitry Zhyrmont - krecz | szczegóły meczu | |
15.07.18 Klasyf. | vs. Hugo Grenier | 6-3, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.07.18 2. runda klasyf. | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
19.06.18 1. runda | vs. Saketh-Sai Myneni | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F4 - twarda | ||||
05.06.18 1. runda | vs. Anil Yuksel | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F3 - twarda | ||||
28.05.18 1. runda | vs. Mikhail Fufygin | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F2 - twarda | ||||
26.04.18 Ćwierćfinał | vs. Yaraslav Shyla | 1-3, - Dzmitry Zhyrmont - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.18 2. runda | vs. Markos Kalovelonis | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.04.18 1. runda | vs. Ivan Liutarevich | 2-0, Ivan Liutarevich - krecz | szczegóły meczu | |
Uzbekistan F1 - twarda | ||||
19.04.18 Ćwierćfinał | vs. Yaraslav Shyla | 2-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.04.18 2. runda | vs. Aleksei Khomich | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.04.18 1. runda | vs. Alexander Pavlioutchenkov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F3 - ceglana | ||||
13.04.18 Półfinał | vs. Denis Yevseyev | 5-7, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.04.18 Ćwierćfinał | vs. Artem Dubrivnyy | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.04.18 2. runda | vs. Johan Nikles | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.04.18 1. runda | vs. Timur Khabibulin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
18.03.18 2. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.18 1. runda klasyf. | vs. Simon Carr | 3-6, 7-5, 7-61 | szczegóły meczu | |
Russia F3 - halowa | ||||
14.03.18 2. runda | vs. Alexey Zakharov | 6-73, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.18 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Russia F2 - halowa | ||||
10.03.18 Finał | vs. Evgenii Tiurnev | 6-1, 3-0, Evgenii Tiurnev - krecz | szczegóły meczu | |
09.03.18 Półfinał | vs. Yaraslav Shyla | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.03.18 Ćwierćfinał | vs. Vadym Ursu | 6-1, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.03.18 2. runda | vs. Bulat Galiev | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
06.03.18 1. runda | vs. Maxim Ratniuk | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F2 - halowa | ||||
22.02.18 Ćwierćfinał | vs. Vladyslav Manafov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.02.18 2. runda | vs. Kristian Lozan | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.02.18 1. runda | vs. Matej Sabanov | 5-7, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |
Shonigmatjon Shofayziyev - ostatnie mecze
M15 Bukhara - twarda | ||||
15.10.19 Klasyf. | vs. Timur Sottimov | 4-6, 7-5, 2-10 | szczegóły meczu | |
14.10.19 1. runda klasyf. | vs. Allanur Garryyev | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Khumoun Abdumalikov | 6-77, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
24.09.19 Klasyf. | vs. Grigoriy Korobeynikov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Andrey Nelich | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
09.09.19 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Yehayan | 6-4, 4-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
29.07.19 1. runda klasyf. | vs. Leonid Sheyngezikht | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
22.07.19 1. runda klasyf. | vs. Guga Tavadze | 6-4, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
15.07.19 Klasyf. | vs. Uladzislau Zhuk | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
15.07.19 1. runda klasyf. | vs. Egor Matvievici | 4-6, 6-0, 12-10 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
11.07.19 2. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.07.19 1. runda | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
Fergana Challenger - twarda | ||||
17.06.19 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Namangan - twarda | ||||
29.04.19 1. runda klasyf. | vs. Pavel Tsoy | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Andijan - twarda | ||||
22.04.19 1. runda klasyf. | vs. Olimjon Nabiev | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Shymkent - ceglana | ||||
15.04.19 1. runda klasyf. | vs. Sultan Narbekov | 6-75, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
Pakistan F2 - twarda | ||||
11.12.18 1. runda | vs. Hamid Reza Nadaf | 3-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.12.18 Klasyf. | vs. Barkat Khan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.12.18 1. runda klasyf. | vs. Igor Banicevic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
08.12.18 2. runda klasyf. | vs. Hao Yuan Ng | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pakistan F1 - twarda | ||||
04.12.18 1. runda | vs. Sora Fukuda | 6-2, 6-74, 6-74 | szczegóły meczu | |
02.12.18 Klasyf. | vs. Hamid Reza Nadaf | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.12.18 1. runda klasyf. | vs. Muhammad Nauman Aftab | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Thailand F7 - twarda | ||||
27.10.18 2. runda klasyf. | vs. Yu Hsiang Chiu | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.10.18 1. runda klasyf. | vs. Phongsapak Kerdlaphee | 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F8 - ceglana | ||||
23.09.18 2. runda klasyf. | vs. Lucas Krainer | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.18 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Kazakhstan F7 - ceglana | ||||
16.09.18 2. runda klasyf. | vs. Francesco Bessire | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.09.18 1. runda klasyf. | vs. Krishna Teja Ankam | 2-6, 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
Belarus F3 - twarda | ||||
20.08.18 Klasyf. | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu |