MECZ
15.06.20 | 1. runda | Duje Ajdukovic | Franko Skugor | 6-4, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Duje Ajdukovic | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
5-4 | Franko Skugor | |
0-0, 0-15 | ||
6-4 |
2 | ||
Duje Ajdukovic | 0-0 | |
0-0, 15-0, 40-0 | ||
1-0 | Franko Skugor | |
0-0, 0-15, 15-30, 40-30[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 2-0 | |
0-0 | ||
3-0 | Franko Skugor | |
Duje Ajdukovic | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
3-2 | Franko Skugor | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Duje Ajdukovic | 5-2 | |
0-0 | ||
5-3 | Franko Skugor | |
0-0, 0-15 | ||
5-4 | Franko Skugor | |
0-0, 15-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Duje Ajdukovic vs. Franko Skugor - Wzajemne mecze
15.06.20 | 1. runda | Duje Ajdukovic | Franko Skugor | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Duje Ajdukovic form & Franko Skugor form
Duje Ajdukovic - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Zachary Svajda | 6-2, 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Adam Walton | 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alexey Zakharov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Tristan Boyer | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 5-7, 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Moez Echargui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
04.02.24 | vs. Zizou Bergs | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Joris De Loore | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
28.01.24 Finał | vs. Pierre-Hugues Herbert | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.01.24 Półfinał | vs. Harold Mayot | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Maxime Cressy | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Aziz Dougaz | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Dino Prizmic | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ugo Blanchet | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Matteo Gigante | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Thanapet Chanta | 6-76, 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 7-5, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Michael Mmoh | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
19.11.23 Finał | vs. Sho Shimabukuro | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Tung-Lin Wu | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jurij Rodionov | 7-65, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Rio Noguchi | 6-0, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. August Holmgren | 5-7, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Sho Shimabukuro | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Kaichi Uchida | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Zsombor Piros | 6-2, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.23 Klasyf. | vs. Adrian Andreev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu |
Franko Skugor - ostatnie mecze
All Lower - ceglana | ||||
15.06.20 1. runda | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
12.02.19 1. runda | vs. Denis Shapovalov | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.02.19 Klasyf. | vs. Ryan Nijboer | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ilya Ivashka | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
04.02.19 Klasyf. | vs. Yannick Maden | 3-6, 6-4, 6-75 | szczegóły meczu | |
03.02.19 1. runda klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
05.01.19 1. runda klasyf. | vs. Ugo Humbert | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
22.08.18 2. runda | vs. Pablo Carreno-Busta | 3-6, 7-63, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.08.18 1. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.08.18 Klasyf. | vs. Horacio Zeballos | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.08.18 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Umag - ceglana | ||||
17.07.18 1. runda | vs. Marco Trungelliti | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
's-Hertogenbosch - trawiasta | ||||
12.06.18 1. runda | vs. Evgeny Donskoy | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.18 Klasyf. | vs. Kevin King | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.06.18 1. runda klasyf. | vs. Jordan Thompson | 6-2, Jordan Thompson - krecz | szczegóły meczu | |
Geneva - ceglana | ||||
19.05.18 1. runda klasyf. | vs. Noah Rubin | 6-3, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.03.18 1. runda | vs. Joris De Loore | 6-3, 3-6, 3-4, - Franko Skugor - krecz | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
22.02.18 2. runda | vs. Hyeon Chung | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
20.02.18 1. runda | vs. Alexander Bublik | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
18.02.18 Klasyf. | vs. Peter Polansky | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.02.18 1. runda klasyf. | vs. Henri Laaksonen | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune - twarda | ||||
30.12.17 1. runda klasyf. | vs. Ilya Ivashka | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Andria Challenger - dywanowa | ||||
24.11.17 Ćwierćfinał | vs. Uladzimir Ignatik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.11.17 2. runda | vs. Andrea Basso | 7-69, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
22.11.17 1. runda | vs. Laurynas Grigelis | 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Bratislava Challenger - halowa | ||||
10.11.17 Ćwierćfinał | vs. Lukas Lacko | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.17 2. runda | vs. Marton Fucsovics | 6-74, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.11.17 1. runda | vs. Aldin Setkic | 6-3, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.17 Klasyf. | vs. Dzmitry Zhyrmont | 6-71, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.11.17 2. runda klasyf. | vs. Farrukh Dustov | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |