MECZ
28.03.22 | 2. runda klasyf. | Dominik Recek | Dominique Graf | 6-1, 6-3 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Czechy
19.02.95, 29 lat
18926 $
19.02.95, 29 lat
18926 $
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
21.05.99, 24 lat
21.05.99, 24 lat
Dominik Recek vs. Dominique Graf - Wzajemne mecze
19.09.22 | 2. runda klasyf. | Dominik Recek | Dominique Graf | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Pardubice | ceglana |
28.03.22 | 2. runda klasyf. | Dominik Recek | Dominique Graf | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Dominik Recek form & Dominique Graf form
Dominik Recek - ostatnie mecze
M25 Pardubice - ceglana | ||||
21.09.23 2. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Amaury Raynel | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Stepan Mruzek | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Vlkovsky | 6-2, 6-76, 10-5 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Toby Alex Kodat | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lesa - ceglana | ||||
24.08.23 2. runda | vs. Lorenzo Carboni | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Martin Benes | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
16.08.23 1. runda | vs. Max Wiskandt | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
31.07.23 Klasyf. | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-5, 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Neil Oberleitner | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
10.07.23 1. runda klasyf. | vs. Max Schoenhaus | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Marburg - ceglana | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Louis Wessels | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Vincent Marysko | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Milan Welte | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
03.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kristian Janci | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Jablonec - ceglana | ||||
31.05.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.05.23 Klasyf. | vs. Tomas Zlatohlavek | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jiri Cizek | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Thurner | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Meerbusch - ceglana | ||||
25.04.23 Klasyf. | vs. Matyas Cerny | 3-6, 6-3, 9-11 | szczegóły meczu | |
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Elias Julian Werner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Buehler | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.04.23 Klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Peetu Pohjola | 6-4, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Telde - ceglana | ||||
11.04.23 1. runda | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-2, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Dominique Graf - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mark Neyelov | 6-3, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-3, 5-7, 3-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Van Der Kooij | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Ben Weintraub | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Bruno Pujol Navarro | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Aydan Gomez Osorio | 7-5, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 4-6, 0-3, - Dominique Graf - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Sciahbasi | 2-6, 7-64, 13-11 | szczegóły meczu | |
11.02.24 2. runda klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Carlos Lopez Montagud | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Matteo Morazzi | 6-2, Matteo Morazzi - krecz | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Markus Malaszszak | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 3-6, 6-1, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Manacor - twarda | ||||
08.01.24 2. runda klasyf. | vs. Manas Manoj Dhamne | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jamie Krattiger | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Adrian Bodmer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jaka Protic Zakelj | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
07.11.23 Klasyf. | vs. Mattia Ricci | 1-6, 0-2, - Dominique Graf - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Benjamin Pietri | 6-4, 6-73, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 6-73, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Radojicic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Diego Fernandez Flores | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Cislo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Lars Aregger | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Noah Lopez | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pardubice - ceglana | ||||
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Roman Postolka | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Juliusz Bienkiewicz | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 6-4, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Szczawno - ceglana | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 3-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu |