MECZ
04.12.22 | 1. runda klasyf. | Dmitrii Vasilev | Egor Noskin | 2-6, 7-63, 10-7 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
26.05.01, 22 lat
26.05.01, 22 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
09.05.00, 23 lat
09.05.00, 23 lat
Dmitrii Vasilev vs. Egor Noskin - Wzajemne mecze
13.12.22 | 2. runda klasyf. | Dmitrii Vasilev | Egor Noskin | 5-7, 7-64, 10-8 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
04.12.22 | 1. runda klasyf. | Dmitrii Vasilev | Egor Noskin | 2-6, 7-63, 10-7 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Dmitrii Vasilev form & Egor Noskin form
Dmitrii Vasilev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Hong-Lin Fu | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jordan Chiu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Pijus Vaitiekunas | 4-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-73, 6-79 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 7-66, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.12.23 2. runda klasyf. | vs. Artur Kukasian | 7-68, 3-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Mouhan | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.12.23 1. runda klasyf. | vs. Clement Deleersnyder | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.12.23 2. runda klasyf. | vs. Michael Zhu | 1-6, 6-1, 5-10 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Benedikt Steudter | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Justin Engel | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ku Keon Kang | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 4-1, Norbert Marosik - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Harrison Adams | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Yi Ke Li | 3-6, 6-2, 8-10 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pavel Erastov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Arcon | 6-3, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 6-74, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sean Van Rensburg | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Yahor Slizevich | 1-6, 6-1, 4-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Leo Borg | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Karim El Feky | 4-6, 6-2, 10-1 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Lev Levyatov | 6-3, 3-0, Lev Levyatov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Tadija Radovanovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Sasa Markovic | 5-7, 2-5, - Dmitrii Vasilev - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Zeljenka | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.06.23 2. runda klasyf. | vs. Marko Stakusic | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Strahinja Musicki | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Egor Noskin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.12.22 2. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 7-5, 6-74, 8-10 | szczegóły meczu | |
12.12.22 1. runda klasyf. | vs. Christian Teszari | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.12.22 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Vasilev | 6-2, 6-73, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.11.22 1. runda klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ust - twarda | ||||
04.08.22 2. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-2, 6-71 | szczegóły meczu | |
03.08.22 1. runda | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - twarda | ||||
18.07.22 Klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 7-5, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.07.22 1. runda klasyf. | vs. Sidharth Rawat | 6-4, 6-75, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
13.07.22 1. runda | vs. Alexander Zgirovsky | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
12.07.22 Klasyf. | vs. Daniil Ostapenkov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-3, 1-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
02.06.22 2. runda | vs. Aleksi Lofman | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.06.22 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kouvola - twarda | ||||
19.05.22 2. runda | vs. Bekkhan Atlangeriev | 6-70, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 1. runda | vs. Daniil Glinka | 6-2, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 0-6, 6-2, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
18.04.22 1. runda klasyf. | vs. Matvey Minin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.22 2. runda klasyf. | vs. Aaron Cohen | 1-6, 0-3, - Egor Noskin - krecz | szczegóły meczu | |
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
06.02.22 1. runda klasyf. | vs. Francesco Vilardo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
19.01.22 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.01.22 Klasyf. | vs. Alexander Stepin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.22 1. runda klasyf. | vs. Maksim Starostin | 4-6, 6-3, 10-1 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
20.07.21 Klasyf. | vs. Robin Bertrand | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.21 2. runda klasyf. | vs. Eduardo Morais | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.07.21 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Idanha - twarda | ||||
12.07.21 1. runda klasyf. | vs. Ryan Goetz | 6-3, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Almada - twarda | ||||
08.07.21 2. runda | vs. Fabio Coelho | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.07.21 1. runda | vs. Luigi Castelletti | 6-76, 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Belgrade - ceglana | ||||
28.06.21 2. runda klasyf. | vs. Dusan Milanovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |