MECZ
26.02.23 | 1. runda klasyf. | Denys Klok | Eitan Dray | 6-2, 6-2 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
15.09.99, 24 lat
15.09.99, 24 lat
Denys Klok vs. Eitan Dray - Wzajemne mecze
26.02.23 | 1. runda klasyf. | Denys Klok | Eitan Dray | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Denys Klok form & Eitan Dray form
Denys Klok - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
27.03.24 1. runda | vs. Louis Tessa | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Joel Schwaerzler | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Fadi Bidan | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
02.03.24 Ćwierćfinał | vs. Saveliy Ivanov | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Andrea Bacaloni | 4-6, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-65, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
03.02.24 Półfinał | vs. Corentin Denolly | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Oleksandr Ovcharenko | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Maxence Bertimon | 7-67, 6-1 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Seongbin Sim | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Oleg Prihodko | 6-2, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Sina Moghimi | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Joel Angel Lucero | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Samyar Elyasi | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
06.01.24 Półfinał | vs. Lorenzo Bocchi | 4-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Gergely Madarasz | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.01.24 2. runda | vs. Ruslan Kastsiukevich | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Mehrshad Ghafghazi Bak | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.12.23 Ćwierćfinał | vs. Evgenii Tiurnev | - | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Rafael Giotis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mihai Razvan Marinescu | 1-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.12.23 Ćwierćfinał | vs. Sergey Fomin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.12.23 2. runda | vs. Cengiz Aksu | 6-1, 1-0, Cengiz Aksu - krecz | szczegóły meczu | |
05.12.23 1. runda | vs. Maksim Tikhomirov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Maxim Zhukov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Ilya Snitari | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Gabriel Donev | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Arad - ceglana | ||||
28.09.23 Ćwierćfinał | vs. Vlad Andrei Dancu | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Eitan Dray - ostatnie mecze
M15 Raanana - twarda | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ariel Meshulam | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Felix Mischker | 6-3, 4-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Miko Wassermann | 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Denys Klok | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
19.02.23 1. runda klasyf. | vs. Nik Mikovic | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Burnashov | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Mert Alkaya | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Francois Musitelli | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Aimilianos Patrikios Zeniou | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Eyal Shyovitz | 7-63, 7-68 | szczegóły meczu | |
M25 Jerusalem - twarda | ||||
30.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mikhail Gorokhov | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.10.22 2. runda klasyf. | vs. Dax Donders | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 7-5, 3-2, Imran Sibille - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
19.06.22 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Myroslav Bondar | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.22 2. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.22 1. runda klasyf. | vs. Onder Balci | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Maxim Khorozov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Marc Othman Ktiri | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Meitar - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Iiro Vasa | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu |