MECZ
14.08.22 | 1. runda klasyf. | Dennis Dragomirov | Maj Najvirt Kolaric | 7-62, 7-67 | M15 Bad | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
15.02.00, 24 lat
15.02.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Słowenia
07.03.03, 21 lat
07.03.03, 21 lat
Dennis Dragomirov vs. Maj Najvirt Kolaric - Wzajemne mecze
14.08.22 | 1. runda klasyf. | Dennis Dragomirov | Maj Najvirt Kolaric | 7-62, 7-67 | szczegóły meczu | M15 Bad | ceglana |
Dennis Dragomirov form & Maj Najvirt Kolaric form
Dennis Dragomirov - ostatnie mecze
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tanguy Genier | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Oberhaching - halowa | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Jannik Opitz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
28.11.23 Klasyf. | vs. Evgenios Vasilakis | 2-6, 6-3, 12-14 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Brett Winters | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Vasil Yehorov | 6-3, 3-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Krcma | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
17.10.23 Klasyf. | vs. Jasza Szajrych | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.23 2. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Victor Kuznetsov | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Jeremy Gschwendtner | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Giorgi Tetradze | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
11.09.23 Klasyf. | vs. Noel Larwig | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Taym Alazmeh | 2-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andrei Gorban | 2-6, 7-5, 10-5 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vienna - ceglana | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Janos Fekete | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Wenzel Graski | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Rohseano | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Mohamed Safwat | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 Klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.08.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kupcic | 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
13.08.23 2. runda klasyf. | vs. Victor Sklenka | Victor Sklenka - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. John Hallquist Lithen | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 4-6, 6-4, 9-11 | szczegóły meczu | |
M25 Kramsach - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Markus Giersiepen Garcia | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telfs - ceglana | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Davide Ferrarolli | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.07.23 Klasyf. | vs. Timofey Stepanov | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Francesco Schmitz | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Andreja Petrovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Maj Najvirt Kolaric - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kristijan Juhas | 6-2, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Kristijan Juhas | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Sasa Markovic | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. John Sperle | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Zeki Horoz | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Buvaysar Gadamauri | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Carlo Baldini | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Mehdi Sadaoui | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Tobias Smoliner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Carlo Venturini | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.09.22 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
04.09.22 1. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Maribor - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Alen Bill | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Vatteroni | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Dennis Dragomirov | 6-72, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Matic Dimic | 6-1, 4-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Danis Mijatovic | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
16.05.22 2. runda klasyf. | vs. Miha Vetrih | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Artem Dzhurdzha | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
25.04.22 2. runda klasyf. | vs. Bozo Barun | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.04.22 1. runda klasyf. | vs. Ainur Garifullin | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Aurel Ciocanu | 7-66, 1-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Thibaut Gadilhe | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Jean-Christian Morandais | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Yaojie Zeng | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
21.11.21 1. runda klasyf. | vs. Ammar Elamin | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
14.11.21 1. runda klasyf. | vs. Federico Salomone | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu |