MECZ
08.02.23 | 1. runda | Denis Yevseyev | Julian Ocleppo | 6-2, 6-2 | Vilnius Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Denis Yevseyev | Julian Ocleppo | |
1. podanie % | 27/48 (56%) | 29/41 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/27 (78%) | 13/29 (45%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 15/21 (71%) | 8/12 (67%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 0/5 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 20/41 (49%) | 12/48 (25%) |
Zdobyte punkty – razem | 56/89 (63%) | 33/89 (37%) |
Double foul | 3 | 0 |
Asy | 7 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Julian Ocleppo | |
0-0, 15-0, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Denis Yevseyev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
1-1 | Julian Ocleppo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denis Yevseyev | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Julian Ocleppo | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denis Yevseyev | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Julian Ocleppo | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Yevseyev | 5-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Julian Ocleppo | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Denis Yevseyev | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Julian Ocleppo | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Julian Ocleppo | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Denis Yevseyev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-2 | Julian Ocleppo | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denis Yevseyev | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-2 | Julian Ocleppo | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denis Yevseyev vs. Julian Ocleppo - Wzajemne mecze
08.02.23 | 1. runda | Denis Yevseyev | Julian Ocleppo | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Vilnius Challenger | halowa |
Denis Yevseyev form & Julian Ocleppo form
Denis Yevseyev - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |