MECZ
22.10.21 | Ćwierćfinał | Denis Yevseyev | Eric Vanshelboim | 4-3, - krecz | M25 Nur | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Denis Yevseyev | Eric Vanshelboim | |
1. podanie % | 5/17 (29%) | 19/22 (86%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 5/5 (100%) | 9/19 (47%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/12 (58%) | 2/3 (67%) |
Zdobyte break-ball | 1/2 (50%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 11/22 (50%) | 5/17 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 23/39 (59%) | 16/39 (41%) |
Double foul | ||
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Denis Yevseyev | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-1 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
Denis Yevseyev | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Yevseyev | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Eric Vanshelboim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Denis Yevseyev | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
- krecz |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denis Yevseyev vs. Eric Vanshelboim - Wzajemne mecze
22.10.21 | Ćwierćfinał | Denis Yevseyev | Eric Vanshelboim | 4-3, Eric Vanshelboim - krecz | szczegóły meczu | M25 Nur | halowa |
04.02.21 | 2. runda | Eric Vanshelboim | Denis Yevseyev | 6-77, 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | M15 Nur | halowa |
Denis Yevseyev form & Eric Vanshelboim form
Denis Yevseyev - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Eric Vanshelboim - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Svyatoslav Gulin | 6-3, 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Evan Furness | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikola Puntaric | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Fitriadi M Rifqi | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manish Ganesh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Enrico Dalla Valle | 2-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 6-72, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Enzo Wallart | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Luca Nardi | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Bernard Tomic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Fitriadi M Rifqi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. David Pichler | 2-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Oliver Crawford | 1-6, 7-62, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Siddharth Vishwakarma | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Nam Hoang Ly | 2-6, 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Jelle Sels | 6-79, 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 0-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Manzanera Pertusa | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Matyas Fuele | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Calin Manda | 7-66, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Christopher Bulus | 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Krumich | - Eric Vanshelboim - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Christopher Bulus | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Teimuraz Gabashvili | 4-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |