MECZ
14.11.21 | 1. runda klasyf. | Denis Yevseyev | Eero Vasa | 6-2, 6-2 | Helsinki Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Denis Yevseyev | Eero Vasa | |
1. podanie % | 29/51 (57%) | 28/55 (51%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/29 (72%) | 20/28 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/22 (64%) | 9/27 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/55 (47%) | 16/51 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 61/106 (58%) | 45/106 (42%) |
Double foul | 1 | 3 |
Asy | 6 | 6 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Denis Yevseyev | 0-0 | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Eero Vasa | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Denis Yevseyev | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Denis Yevseyev | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-2 | Eero Vasa | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-40 | ||
Denis Yevseyev | 6-2 | |
0-0 | ||
6-2 |
2 | ||
Denis Yevseyev | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Eero Vasa | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Denis Yevseyev | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
4-1 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Denis Yevseyev | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-40[BP] | ||
5-2 | Eero Vasa | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Denis Yevseyev vs. Eero Vasa - Wzajemne mecze
14.11.21 | 1. runda klasyf. | Denis Yevseyev | Eero Vasa | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Helsinki Challenger | halowa |
Denis Yevseyev form & Eero Vasa form
Denis Yevseyev - ostatnie mecze
Girona Challenger - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 0-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Cezar Cretu | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 0-2, - Denis Yevseyev - krecz | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Ricardas Berankis | 5-7, 7-65, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Kyle Edmund | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-71, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.01.24 Klasyf. | vs. Cem Ilkel | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jack Loge | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Brandon Nakashima | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Fabio Fognini | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Leandro Riedi | 6-4, 4-1, Leandro Riedi - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.24 Klasyf. | vs. Vilius Gaubas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Alex Molcan | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.01.24 Klasyf. | vs. Nerman Fatic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Luke Saville | 2-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Maia Challenger - ceglana | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Elias Ymer | 4-6, 7-67, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
Valencia Challenger - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Roberto Bautista Agut | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Pedro Martinez Portero | Pedro Martinez Portero - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 7-5, 7-62 | szczegóły meczu | |
20.11.23 Klasyf. | vs. Salvatore Caruso | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Javier Barranco Cosano | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Brandon Nakashima | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu |
Eero Vasa - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Alen Mujakic | 4-1, Alen Mujakic - krecz | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-1, 4-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Bogdan Pavel | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gianluca Carlini | 4-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vale - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Jaime Faria | 7-67, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Tiago Pereira | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Russell Henderson | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Alejandro Turriziani Alvarez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Quinta - twarda | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Viktor Durasovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Pedro Araujo | 6-4, 7-62 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tomas Almeida | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Marincas | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Matthew Summers | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Abramov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Vila - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Raphael Calzi | 6-2, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Jeremy Taylor | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Henrique Rocha | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15+H Bagnoles - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Vladyslav Orlov | 7-5, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bressuire - halowa | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Cyril Vandermeersch | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
06.12.23 1. runda | vs. John Echeverria | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.12.23 Klasyf. | vs. Darius Florin Pop | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Francisco Oliveira | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
02.12.23 Półfinał | vs. Alastair Gray | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. David Perez Sanz | 6-4, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Rafael Jodar | 3-6, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Luke Simkiss | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Alexandre Muller | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.10.23 2. runda klasyf. | vs. Graham Maassen | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu |