MECZ
30.08.20 | 1. runda klasyf. | Denis Parshutin | Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | M15 Novomoskovsk | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Ukraina
30.01.00, 24 lat
30.01.00, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Białoruś
26.01.00, 24 lat
26.01.00, 24 lat
Denis Parshutin vs. Nikita Starkou - Wzajemne mecze
30.08.20 | 1. runda klasyf. | Denis Parshutin | Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Novomoskovsk | ceglana |
Denis Parshutin form & Nikita Starkou form
Denis Parshutin - ostatnie mecze
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
13.02.22 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vyshkovo - ceglana | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Riccardo Tavilla | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.05.21 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Donev | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.05.21 1. runda klasyf. | vs. Sergo Sikharulidze | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
23.05.21 1. runda klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.04.21 2. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.21 1. runda klasyf. | vs. Joel Link | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.04.21 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.04.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Moghini | 6-4, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
22.03.21 2. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.21 1. runda klasyf. | vs. Danylo Semenov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.03.21 2. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
14.03.21 1. runda klasyf. | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.21 2. runda klasyf. | vs. Vladimir Korolev | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.03.21 1. runda klasyf. | vs. Ivan Zaytsev | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.11.20 1. runda klasyf. | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Keisuke Saitoh | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
31.08.20 2. runda klasyf. | vs. Mykyta Rassolov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
31.08.20 Klasyf. | vs. Anatoliy Petrenko | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Nikita Starkou | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.02.20 1. runda klasyf. | vs. Seita Watanabe | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
09.02.20 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.11.19 1. runda klasyf. | vs. Jack Gibbens | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
11.11.19 2. runda klasyf. | vs. Adrian Bodmer | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
10.11.19 1. runda klasyf. | vs. Gilad Tamar | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.10.19 1. runda klasyf. | vs. Mihailo Popovic | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.10.19 1. runda klasyf. | vs. Hans Peter Kaufmann | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
28.08.19 1. runda | vs. Guilherme Clezar | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Daniil Savelev | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu |
Nikita Starkou - ostatnie mecze
M15 Novomoskovsk - ceglana | ||||
30.08.20 1. runda klasyf. | vs. Denis Parshutin | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.02.20 1. runda klasyf. | vs. Eduardo Cohen | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Parnu - halowa | ||||
28.10.19 1. runda klasyf. | vs. Quentin Gueydan | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Burgas - ceglana | ||||
07.10.19 1. runda klasyf. | vs. Danilo Krunic | 4-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
23.09.19 Klasyf. | vs. Oleksandr Bielinskyi | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.09.19 2. runda klasyf. | vs. Mykhaylo Muravyov | 0-6, 6-1, 10-5 | szczegóły meczu | |
22.09.19 1. runda klasyf. | vs. Simon Yastremskiy | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
20.08.19 Klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Roman Blokhin | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu |