MECZ
28.06.21 | 2. runda klasyf. | Demetris Azoides | S Mert Ozdemir | 7-5, 7-5 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Demetris Azoides | S Mert Ozdemir | |
1. podanie % | 38/69 (55%) | 53/95 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 31/38 (82%) | 35/53 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/31 (42%) | 18/42 (43%) |
Zdobyte break-ball | 4/15 (27%) | 2/5 (40%) |
Punkty zdobyte przez return | 42/95 (44%) | 25/69 (36%) |
Zdobyte punkty – razem | 86/164 (52%) | 78/164 (48%) |
Double foul | 4 | 7 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Demetris Azoides | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-0, 40-15 | ||
2-0 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Demetris Azoides | 2-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-2 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Demetris Azoides | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Demetris Azoides | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-4 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Demetris Azoides | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-5 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Demetris Azoides | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Demetris Azoides | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Demetris Azoides | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Demetris Azoides | 2-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-4 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Demetris Azoides | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-4 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Demetris Azoides | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-5 | S Mert Ozdemir | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Demetris Azoides | 6-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
7-5 |
Grecja
09.10.00, 23 lat
09.10.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Turcja
02.01.00, 24 lat
02.01.00, 24 lat
Demetris Azoides vs. S Mert Ozdemir - Wzajemne mecze
28.06.21 | 2. runda klasyf. | Demetris Azoides | S Mert Ozdemir | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Demetris Azoides form & S Mert Ozdemir form
Demetris Azoides - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
29.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ryuki Matsuda | 3-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.03.24 2. runda | vs. Corban Crowther | 6-77, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Gabriel Decamps | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 Klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Joshua Goodger | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Yshai Oliel | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Lorenzo Bocchi | 5-7, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Joshua Goodger | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Alexander Chepik | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Henrik Bladelius | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Limassol - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Jonas Trinker | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.09.23 1. runda | vs. Daniele Rapagnetta | 6-75, 7-68, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Matas Vasiliauskas | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Ajay Malik | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Eugenio Almeida Junior | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Luca Wiedenmann | 6-3, 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Denis Constantin Spiridon | 6-3, 4-0, Denis Constantin Spiridon - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Herzlia - twarda | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Ron Ellouck | 6-4, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.08.23 1. runda | vs. Yuichiro Inui | 6-3, 7-610 | szczegóły meczu | |
08.08.23 Klasyf. | vs. Amit Cohen | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Eskander Guryev | 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Raanana - twarda | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Lior Goldenberg | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Nikos Lehmann | 6-4, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
28.06.23 1. runda | vs. Orel Kimhi | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Netanya - twarda | ||||
21.06.23 1. runda | vs. Duarte Vale | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Austin - twarda | ||||
10.11.22 2. runda | vs. Eric Hadigian | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.11.22 1. runda | vs. Marko Mesarovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu |
S Mert Ozdemir - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Freek Van Donselaar | 6-2, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Antonio Caruso | 3-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 3-6, 7-65, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Fiorentini | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Mika Lipp | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Krischke | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniil Savelev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 1. runda | vs. Vilius Gaubas | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 Klasyf. | vs. Sasa Markovic | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Niccolo Baroni | 6-2, 2-6, 15-13 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Razvan Baiant | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Dessi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Edward Etty | 6-74, 6-0, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.12.23 2. runda klasyf. | vs. Kanan Gasimov | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Dejan Mihajlovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gokberk Saritas | 3-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Adrian Nicu | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
14.11.23 2. runda klasyf. | vs. Gian Matias Di Natale | 6-1, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Tasenkov | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Illya Beloborodko | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Pokorny | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Shu Matsuoka | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dusan Rsovac | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Rafael Goldberg Alviani | 5-7, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Mihail Ivanov | 2-6, 7-63, 10-12 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Borislav Kirilov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu |