MECZ
30.01.23 | 2. runda klasyf. | Davud Amirov | Vladimir Uzhylovsky | 7-5, 1-0, - krecz | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
02.02.99, 25 lat
02.02.99, 25 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Davud Amirov vs. Vladimir Uzhylovsky - Wzajemne mecze
26.03.23 | 1. runda klasyf. | Vladimir Uzhylovsky | Davud Amirov | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
30.01.23 | 2. runda klasyf. | Davud Amirov | Vladimir Uzhylovsky | 7-5, 1-0, Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Davud Amirov form & Vladimir Uzhylovsky form
Davud Amirov - ostatnie mecze
M25 Doha - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Josh Reid | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Henri Haupt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Haren - ceglana | ||||
05.09.23 Klasyf. | vs. Stijn Pel | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Timo De Visser | 3-6, 7-5, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Allershausen - ceglana | ||||
29.08.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Van Herck | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Trier - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda klasyf. | vs. Bader Alabdullah | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.08.23 Klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 1-6, 7-5, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Ueberlingen - ceglana | ||||
15.08.23 Klasyf. | vs. Gregor Ramskogler | 1-6, 6-1, 6-10 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Santibanez | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Frankfurt - ceglana | ||||
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Funk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Maxwell Smith | 5-7, 6-3, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Nicolas Bruna | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Nikola Mitrovic | 6-3, 4-6, 11-9 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
27.06.23 Klasyf. | vs. Vlad Cristian Breazu | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Nikola Puric | 7-5, 2-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ali Habib | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Skopje - ceglana | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Sascha Gueymard Wayenburg | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Besir Durguti | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Christos Antonopoulos | 6-4, 6-71, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Ognjen Pavlovic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Tarik Sehovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Afan Nekovic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Qing Lihao | 6-2, 6-74, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
09.05.23 Klasyf. | vs. Chukang Wang | 0-6, 1-4, - Davud Amirov - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Strahinja Cejovic | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Danilo Raicevic | 6-74, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alec Beckley | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Vladimir Uzhylovsky - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu |