MECZ
08.01.23 | 1. runda klasyf. | David Simeonov | Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 6-2 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bułgaria
11.01.05, 19 lat
11.01.05, 19 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
0
25.08.04, 19 lat
25.08.04, 19 lat
David Simeonov vs. Ilgiz Kamchibekov - Wzajemne mecze
08.01.23 | 1. runda klasyf. | David Simeonov | Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
David Simeonov form & Ilgiz Kamchibekov form
David Simeonov - ostatnie mecze
M25 Skopje - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Berta | 6-74, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Nari | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Pazardzhik - ceglana | ||||
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Mazev | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Vicente Oliver Moratalla | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
09.01.23 2. runda klasyf. | vs. Alessio Vasquez Gehrke | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shumeiko | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Shumeiko | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ewan Moore | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu |
Ilgiz Kamchibekov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Aleksei Mokrov | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jay Lin Gibson | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Amir Milushev | 4-6, 7-67, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Grigory Shebekin | 6-1, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Otamurod Atabaev | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Zhenxiong Dong | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patrick Zahraj | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Niklas Grunewald | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Erik Vladimirov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gheorghe Claudiu Schinteie | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mihailovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Alec Beckley | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
30.10.23 2. runda klasyf. | vs. Petr Bar Biryukov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dmytro Shirokyi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Joe Leather | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
26.09.23 Klasyf. | vs. Adam Bojkovic | 7-61, 6-71, 12-14 | szczegóły meczu | |
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Karol Filar | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Agostinetto | 3-6, 6-1, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
19.09.23 Klasyf. | vs. Daniil Savelev | 7-62, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Daniil Evseev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Alan Fernando Rubio Fierros | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.08.23 2. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 2-6, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
28.08.23 Klasyf. | vs. Chirag Duhan | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Brar Navraj Singh Nav | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.08.23 2. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandr Binda | 4-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vladimir Uzhylovsky | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |