MECZ
21.03.22 | 2. runda klasyf. | David Puig Molina | Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 0-6, 10-5 | M15 Marrakech | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Hiszpania
28.12.00, 23 lat
28.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Hiszpania
11.02.98, 26 lat
14456 $
11.02.98, 26 lat
14456 $
David Puig Molina vs. Ignasi De Rueda De Genover - Wzajemne mecze
21.03.22 | 2. runda klasyf. | David Puig Molina | Ignasi De Rueda De Genover | 6-4, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | M15 Marrakech | ceglana |
David Puig Molina form & Ignasi De Rueda De Genover form
David Puig Molina - ostatnie mecze
M25 Badalona - ceglana | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Lorenzo Giustino | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Les - twarda | ||||
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kilian Martinez | 6-3, 4-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nil Regas Luis | 7-5, 6-74, 10-7 | szczegóły meczu | |
M15 Torello - twarda | ||||
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Manel Lazaro Juncadella | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Imran Sibille | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joshua Leon-Nestler | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.12.23 2. runda klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 7-5, 1-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Bueno Gil | 4-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Stijn Slump | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Alcala - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Luigi Castelletti | 6-4, 0-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Anthony Popyrin | 6-4, 4-6, 13-11 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Xavi Matas Ortega | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nico Rating | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Richard Zusman | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Madrid - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Matteo Lavizzari | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dino Molokova Ferreira | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Xativa - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Albert Pedrico Kravtsov | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mateo Luis Alvarez Sarmiento | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Cordoba - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Eduard Silviu Schipor | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 La - ceglana | ||||
30.05.23 2. runda klasyf. | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.05.23 1. runda klasyf. | vs. Eric Maestre Gomez | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sabadell - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Henrique Rocha | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Bueno Gil | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
24.04.23 1. runda klasyf. | vs. Max Cunat | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Juan Mano | 6-3, 5-7, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Torello - twarda | ||||
27.02.23 1. runda klasyf. | vs. Leopold Zima | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.01.23 Klasyf. | vs. Philipp Pavlenko | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu |
Ignasi De Rueda De Genover - ostatnie mecze
M25 Sabadell - ceglana | ||||
25.09.23 2. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 3-6, 6-1, 3-10 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Andreu Martin Chuecos | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Madrid - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Franco Emanuel Egea | 3-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.09.23 Klasyf. | vs. David Totikashvili | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Bernardo Bueno | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Shyam Sundarr Shri Sailesh | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25+H Bagneres - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Michael Geerts | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Denia - ceglana | ||||
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Iannis Miletich | 1-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mario Arce Fernandez | 6-1, 7-61 | szczegóły meczu | |
M25 Roda - twarda | ||||
11.07.23 Klasyf. | vs. Alex Martinez | 4-6, 7-5, 9-11 | szczegóły meczu | |
10.07.23 2. runda klasyf. | vs. Alen Moritz Hodzic | 6-1, 4-0, Alen Moritz Hodzic - krecz | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Alvaro Bueno Gil | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Bakio - twarda | ||||
26.06.23 Klasyf. | vs. Patricio Alvarado | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Ricardo Villacorta-Alonso | 7-62, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mungia - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Antonio Prat | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 2-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Sanxenxo - twarda | ||||
27.04.23 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 3-6, 3-5, - Ignasi De Rueda De Genover - krecz | szczegóły meczu | |
25.04.23 1. runda | vs. Ivan Perez Martin | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Reus - ceglana | ||||
05.04.23 1. runda | vs. Oscar Jose Gutierrez | 6-4, 5-7, 0-4, - Ignasi De Rueda De Genover - krecz | szczegóły meczu | |
04.04.23 Klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Milan Markovits | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Karl Friberg | 2-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Torello - twarda | ||||
28.02.23 Klasyf. | vs. Inigo Cervantes | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.23 2. runda klasyf. | vs. Pere Prat Turro | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Carles Rojas | 7-64, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
22.02.23 1. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Santo - twarda | ||||
15.02.23 1. runda | vs. Miguel Damas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.02.23 Klasyf. | vs. Juan Sebastian Osorio | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.02.23 2. runda klasyf. | vs. Arenui Luethi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu |