MECZ
04.03.20 | 1. runda | David Pichler | Petr Hajek | 7-64, 6-4 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
David Pichler | Petr Hajek | |
1. podanie % | 32/66 (48%) | 49/85 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/32 (81%) | 34/49 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/34 (53%) | 12/36 (33%) |
Zdobyte break-ball | 3/11 (27%) | 2/6 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 39/85 (46%) | 22/66 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/151 (55%) | 68/151 (45%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 5 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
David Pichler | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Petr Hajek | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 40-A | ||
David Pichler | 1-1 | |
0-0 | ||
1-2 | Petr Hajek | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
David Pichler | 1-3 | |
0-0, 15-15 | ||
2-3 | Petr Hajek | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
David Pichler | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-3 | Petr Hajek | |
0-0, 15-0, 30-30, 30-40 | ||
David Pichler | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Petr Hajek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
David Pichler | 5-5 | |
0-0 | ||
7-64 |
2 | ||
David Pichler | 0-0 | |
0-0 | ||
1-0 | Petr Hajek | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
1-1 | Petr Hajek | |
0-0, 0-15 | ||
David Pichler | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0 | ||
2-2 | Petr Hajek | |
0-0, 40-40 | ||
David Pichler | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], A-40 | ||
4-2 | Petr Hajek | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
David Pichler | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-3 | Petr Hajek | |
0-0, 15-0, 30-40 | ||
David Pichler | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
David Pichler vs. Petr Hajek - Wzajemne mecze
04.03.20 | 1. runda | David Pichler | Petr Hajek | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
24.05.18 | 2. runda | David Pichler | Petr Hajek | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Poland F4 | ceglana |
David Pichler form & Petr Hajek form
David Pichler - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 6-3, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 2-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Christian Langmo | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Akram El Sallaly | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Daniel Michalski | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Laurent Lokoli | 5-7, - David Pichler - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Eric Vanshelboim | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
20.01.24 Półfinał | vs. Bogdan Bobrov | 2-6, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Dominik Palan | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Tsung-Hao Huang | 7-61, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Mukund Sasikumar | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Vishnu Vardhan | 3-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Ramkumar Ramanathan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Ryuki Matsuda | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Seita Watanabe | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Arjun Mahadevan | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
23.11.23 2. runda | vs. Harrison Adams | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Sarthak Suden | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Kuching - twarda | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Julien De Cuyper | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 3-6, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Henrique Rocha | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
06.10.23 Ćwierćfinał | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.10.23 2. runda | vs. Maik Steiner | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Radovan Michalik | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Zlatibor - ceglana | ||||
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Gima | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu |
Petr Hajek - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Kai Lemstra | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kottingbrunn - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Corentin Denolly | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Bytom - ceglana | ||||
07.06.22 1. runda | vs. Yann Wojcik | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.03.22 Klasyf. | vs. Ainius Sabaliauskas | 7-5, 3-6, 3-10 | szczegóły meczu | |
21.03.22 2. runda klasyf. | vs. Shunsuke Wakita | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Daniel Blazka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
16.03.22 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.03.22 2. runda | vs. Francesco Vilardo | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.03.22 1. runda | vs. Lorenzo Bresciani | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.03.22 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 4-6, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
22.02.22 Klasyf. | vs. Ji Hoon Son | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
21.02.22 2. runda klasyf. | vs. Nico Mostardi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ahmed Zaki | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Ostrava - halowa | ||||
24.11.21 1. runda | vs. Milos Karol | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
17.11.21 1. runda | vs. Francesco Vilardo | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.11.21 1. runda | vs. Timo Stodder | 6-0, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.10.21 1. runda | vs. Lorenzo Bocchi | 6-4, 0-6, 1-3, - Petr Hajek - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
10.10.21 Finał | vs. Gabriel Decamps | 5-7, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
09.10.21 Półfinał | vs. Lorenzo Bocchi | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.21 Ćwierćfinał | vs. S D Prajwal Dev | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.10.21 2. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 6-3, 6-74, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.10.21 1. runda | vs. Lukas Pokorny | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Zilina - ceglana | ||||
01.09.21 1. runda | vs. Peter Nad | 3-6, 0-2, - Petr Hajek - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Bad - ceglana | ||||
22.08.21 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 6-76, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Warmbad - ceglana | ||||
18.08.21 1. runda | vs. Tom Kocevar-Desman | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.08.21 Klasyf. | vs. Ioannis Xilas | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Daniele Valentino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Gdynia - ceglana | ||||
12.08.21 2. runda | vs. Filip Peliwo | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.08.21 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-73, 7-5 | szczegóły meczu |