MECZ
09.07.19 | Klasyf. | David Bogatin | Klim Kozyrev | 6-2, 4-6, 12-10 | M15 Almaty | twarda |
STATYSTYKA MECZU
David Bogatin | Klim Kozyrev | |
1. podanie % | 42/69 (61%) | 36/63 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 28/42 (67%) | 21/36 (58%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/27 (44%) | 13/27 (48%) |
Zdobyte break-ball | 4/7 (57%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/63 (46%) | 29/69 (42%) |
Zdobyte punkty – razem | 69/132 (52%) | 63/132 (48%) |
Double foul | 9 | 5 |
Asy | 0 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
David Bogatin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-0 | Klim Kozyrev | |
0-0 | ||
David Bogatin | 3-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-0 | Klim Kozyrev | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
David Bogatin | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Klim Kozyrev | |
0-0, 0-15, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
David Bogatin | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, A-40 | ||
6-2 |
2 | ||
0-0 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
David Bogatin | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
David Bogatin | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Klim Kozyrev | |
0-0 | ||
David Bogatin | 3-2 | |
3-3 | Klim Kozyrev | |
David Bogatin | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
4-4 | Klim Kozyrev | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
David Bogatin | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-6 |
3 | ||
0-0 | Klim Kozyrev | |
0-0, 0-1, 2-3, 2-4, 2-5, 3-5, 6-5, 6-6, 7-6, 8-6, 8-7, 8-9, 11-10 | ||
12-10 |
Rosja
31.08.99, 24 lat
31.08.99, 24 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
02.07.99, 24 lat
02.07.99, 24 lat
David Bogatin vs. Klim Kozyrev - Wzajemne mecze
09.07.19 | Klasyf. | David Bogatin | Klim Kozyrev | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | M15 Almaty | twarda |
David Bogatin form & Klim Kozyrev form
David Bogatin - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.12.20 1. runda | vs. Michalis Sakellaridis | 6-3, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.12.20 Klasyf. | vs. Igor Trunov | 1-6, 6-3, 10-7 | szczegóły meczu | |
21.12.20 2. runda klasyf. | vs. Ataol Toker | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.12.20 2. runda klasyf. | vs. Ilya Snitari | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.12.20 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.11.20 2. runda klasyf. | vs. Stefan Palosi | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 3-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Ust - twarda | ||||
27.08.19 Klasyf. | vs. Sanetulla Kutybaev | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Moscow - ceglana | ||||
12.08.19 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Rosenzweig | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Almaty - twarda | ||||
10.07.19 1. runda | vs. Andrey Golubev | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.07.19 Klasyf. | vs. Klim Kozyrev | 6-2, 4-6, 12-10 | szczegóły meczu | |
08.07.19 1. runda klasyf. | vs. Andrey Nelich | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Orlando - ceglana | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Jonathan Sorbo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Poland F6 - ceglana | ||||
06.08.18 Klasyf. | vs. Patryk Kosinski | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
05.08.18 2. runda klasyf. | vs. Bartosz Bujakiewicz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Russia F5 - twarda | ||||
31.07.17 1. runda klasyf. | vs. Daniil Savelev | 7-66, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Klim Kozyrev - ostatnie mecze
M25 Doha - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Davud Amirov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
08.01.24 1. runda klasyf. | vs. Artem Podorozhnyi | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Andrej Nedic | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Vuk Radjenovic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.02.23 1. runda | vs. Max Alcala Gurri | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
24.10.22 2. runda klasyf. | vs. Federico Campana | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aryan Esmaeilpourfallahi | 5-7, 6-1, 10-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. Fatih Sari | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ust - twarda | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Alexander Chepik | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - twarda | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Egor Noskin | 3-6, 6-1, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
23.05.22 2. runda klasyf. | vs. Mert Naci Turker | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Sam Baldwin | 6-3, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
25.04.22 1. runda klasyf. | vs. Martin Borisiouk | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
21.02.22 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
26.10.21 Klasyf. | vs. Igor Trunov | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
25.10.21 1. runda klasyf. | vs. Tamerlan Evloev | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Nur - halowa | ||||
19.10.21 Klasyf. | vs. Daniel Ibragimov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 1. runda klasyf. | vs. Yerassyl Murat | 3-6, 6-0, 10-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
11.10.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Seleznev | 6-1, 3-6, 1-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sozopol - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Mert Ramadan | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
04.04.21 1. runda klasyf. | vs. Sarp Agabigun | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
08.03.21 1. runda klasyf. | vs. Maxim Krapivin | 3-6, 7-5, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
06.12.20 1. runda klasyf. | vs. Emir Sendogan | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
29.11.20 1. runda klasyf. | vs. Suleyman Deniz Gursoy | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda klasyf. | vs. Viktor Nikitin | 3-6, 6-4, 10-12 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Bulitski | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Almaty - twarda | ||||
23.09.19 1. runda klasyf. | vs. Vladislav Sveridenko | 2-6, 6-2, 3-10 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
17.09.19 Klasyf. | vs. Alexander Ovcharov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu |