MECZ
12.12.21 | 1. runda klasyf. | Daniil Savelev | Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Rosja
28.12.00, 23 lat
28.12.00, 23 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rumunia
15.09.98, 25 lat
15.09.98, 25 lat
Daniil Savelev vs. Tudor Stefan Gheorghita - Wzajemne mecze
12.12.21 | 1. runda klasyf. | Daniil Savelev | Tudor Stefan Gheorghita | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Daniil Savelev form & Tudor Stefan Gheorghita form
Daniil Savelev - ostatnie mecze
M15 Antalya - ceglana | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Norbert Marosik | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. S Mert Ozdemir | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ferdinand Kloesters | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Adrian Oetzbach | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.23 Klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Niklas Grunewald | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Dzhordzho Binda | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.11.23 Klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 1-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Strahinja Cejovic | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Dean Thurner | 6-3, 4-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ammar Al-Shaikh | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Stevan Popovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 7-62, 3-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Hady Habib | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.09.23 Klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-72, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
18.09.23 2. runda klasyf. | vs. Abdulmajeed Bukhari | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.09.23 2. runda klasyf. | vs. Carlos Giraldi | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Pirot - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Federico Valle | 6-78, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Rishab Agarwal | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Sebastian Pino | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Brazzaville - twarda | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Calvin Hemery | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Tobias Sonne | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
26.06.23 2. runda klasyf. | vs. Tomislav Edward Papac | 7-62, 6-75, 8-10 | szczegóły meczu | |
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Shayan Najam | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Jakarta - twarda | ||||
20.06.23 2. runda klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.06.23 Klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Jerall Yasin | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Nakhon - twarda | ||||
12.06.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Aitkulov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Songrit David Chanbubpha | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Bodrum - ceglana | ||||
23.05.23 1. runda | vs. Kaya Arinc | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu |
Tudor Stefan Gheorghita - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Marco Miceli | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
05.02.24 1. runda klasyf. | vs. Stephanos Schinas | 4-6, 6-4, 3-10 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ferdinand Kloesters | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ned Smith | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Satu - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Luca | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
04.09.23 2. runda klasyf. | vs. Jakub Katuch | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Anhelov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Simeon Terziev | 6-4, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 3-6, 6-4, 10-7 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
24.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vlad Cristian Breazu | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Adrian Andreescu | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Felipe De Dios | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Hollender | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Novikov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Nicolo Toffanin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gaziantep - ceglana | ||||
24.10.22 Klasyf. | vs. Blazej Sopolinski | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Pavel Gula | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Craiova - ceglana | ||||
15.08.22 1. runda klasyf. | vs. Filiberto Fumagalli | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
07.08.22 1. runda klasyf. | vs. Gianluca Cadenasso | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
31.07.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Borza | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
26.07.22 Klasyf. | vs. Radu Florin Macovei | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
25.07.22 2. runda klasyf. | vs. Andrei Cuceu | 6-2, 0-6, 10-5 | szczegóły meczu | |
24.07.22 1. runda klasyf. | vs. Allan Dimov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
10.07.22 1. runda klasyf. | vs. Nicolae Frunza | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
03.07.22 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sarajevo - ceglana | ||||
06.06.22 2. runda klasyf. | vs. Cihan Akay | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.06.22 1. runda klasyf. | vs. Luka Veselic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
22.05.22 2. runda klasyf. | vs. Valentin Vanta | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. Andrei Firaru | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |