MECZ
13.02.23 | 2. runda klasyf. | Daniil Ostapenkov | Anthony Genov | 6-1, 6-1 | M25 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daniil Ostapenkov | Anthony Genov | |
1. podanie % | 35/44 (80%) | 25/35 (71%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 26/35 (74%) | 10/25 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 5/9 (56%) | 4/10 (40%) |
Zdobyte break-ball | 5/6 (83%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/35 (60%) | 13/44 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/79 (66%) | 27/79 (34%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 4 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daniil Ostapenkov | 0-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Anthony Genov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 1-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-1 | Anthony Genov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-1 | Anthony Genov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Anthony Genov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Anthony Genov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Anthony Genov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniil Ostapenkov | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-1 | Anthony Genov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
6-1 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bułgaria
02.03.02, 22 lat
10431 $
02.03.02, 22 lat
10431 $
Daniil Ostapenkov vs. Anthony Genov - Wzajemne mecze
13.02.23 | 2. runda klasyf. | Daniil Ostapenkov | Anthony Genov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Monastir | twarda |
30.01.23 | Klasyf. | Daniil Ostapenkov | Anthony Genov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Monastir | twarda |
Daniil Ostapenkov form & Anthony Genov form
Daniil Ostapenkov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Ilia Simakin | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Artur Kukasian | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Niels Visker | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 7-5, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Petr Nesterov | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Andrea Guerrieri | 6-75, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
16.09.23 Półfinał | vs. Robin Bertrand | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Khazime | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Ilya Snitari | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Kris Van Wyk | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Timur Maulenov | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.09.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 4-0, Aziz Ouakaa - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
31.07.23 2. runda klasyf. | vs. Samuel Puskar | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Leon Formella | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Dusan Milanovic | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Chukang Wang | 0-6, 0-2, - Daniil Ostapenkov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
08.07.23 Półfinał | vs. Zhe Li | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Chukang Wang | 6-74, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Ye Cong Mo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tbilisi - twarda | ||||
02.05.23 1. runda | vs. Blake Ellis | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
01.05.23 1. runda klasyf. | vs. Giorgi Giorgadze | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.05.23 Klasyf. | vs. Berk Ilkel | 7-5, 6-72, 10-3 | szczegóły meczu | |
M25 Tbilisi - twarda | ||||
26.04.23 1. runda | vs. Ron Ellouck | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.04.23 2. runda klasyf. | vs. Niv Zuckerman | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
25.04.23 Klasyf. | vs. Arslanbek Temirhanov | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Daniel Rodrigues | 6-1, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Constantin Bittoun Kouzmine | 7-64, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Philip Florig | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |
Anthony Genov - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Valentin Gonzalez-Galino | 3-6, 0-1, - Anthony Genov - krecz | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sergio Callejon Hernando | 4-6, 6-3, 11-9 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Kane Bonsach Ganley | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Nil Boixader Roca | 6-0, 6-72, 10-5 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Marc Ceballos | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Stefan Palosi | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Felix Corwin | 6-75, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Federico Campana | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Omar Brigida | 2-6, 6-4, 10-5 | szczegóły meczu | |
04.03.24 2. runda klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Rozo Torres | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Martin Krumich | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Max Houkes | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 Klasyf. | vs. Sami Ben Abdennibi | 6-1, 2-0, Sami Ben Abdennibi - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Taketo Takamisawa | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Lucca Helguera Casado | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Gerald Melzer | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Rafael Giotis | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Ryusuke Horiuchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Mili Poljicak | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 Klasyf. | vs. Kevin Humpfner | 1-6, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 2. runda klasyf. | vs. Thomas Mathys | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.23 2. runda klasyf. | vs. Thomas Kostka | 6-4, 4-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Thomas Mathys | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Benicarlo - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Javier Barranco Cosano | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 Klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 7-65, 3-2, Oscar Jose Gutierrez - krecz | szczegóły meczu | |
06.11.23 2. runda klasyf. | vs. Toprak Avcibasi | 6-79, 6-0, 10-7 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Teo Masera | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Castellon - ceglana | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Iker Sevilla | 4-6, 0-1, - Anthony Genov - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Pazardzhik - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Clement Tabur | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |