MECZ
12.04.21 | Klasyf. | Daniil Glinka | Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | M15 St. | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Daniil Glinka | Alexander Zgirovsky | |
1. podanie % | 63/83 (76%) | 55/88 (63%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 47/63 (75%) | 36/55 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/20 (45%) | 16/33 (48%) |
Zdobyte break-ball | 2/8 (25%) | 2/9 (22%) |
Punkty zdobyte przez return | 36/88 (41%) | 27/83 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 92/171 (54%) | 79/171 (46%) |
Double foul | 1 | 4 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daniil Glinka | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniil Glinka | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
1-2 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Daniil Glinka | 1-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-3 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Daniil Glinka | 2-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-4 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Daniil Glinka | 4-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-4 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniil Glinka | 5-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-5 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Daniil Glinka | 6-6 | |
0-0, 1-0, 1-1, 2-1, 3-1, 3-2, 4-2, 5-2, 6-2 | ||
7-62 |
2 | ||
0-0 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniil Glinka | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
1-1 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-2 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Daniil Glinka | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-3 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Daniil Glinka | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Daniil Glinka | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
6-6 | Alexander Zgirovsky | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniil Glinka vs. Alexander Zgirovsky - Wzajemne mecze
24.07.23 | Klasyf. | Alexander Zgirovsky | Daniil Glinka | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Astana Challenger | twarda |
12.04.21 | Klasyf. | Daniil Glinka | Alexander Zgirovsky | 7-62, 7-64 | szczegóły meczu | M15 St. | halowa |
Daniil Glinka form & Alexander Zgirovsky form
Daniil Glinka - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Arthur Fery | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Yanis Ghazouani Durand | 6-1, 4-0, Yanis Ghazouani Durand - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Trimbach - dywanowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Antoine Hoang | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Aidan Mchugh | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Yannik Steinegger | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alexis Canter | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Poitiers - halowa | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Fabien Salle | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hamish Stewart | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Marcus Walters | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Mikail Alimli | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Oscar Otte | 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
M25 Trento - halowa | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Giovanni Oradini | 6-4, 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Tibo Colson | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cherbourg Challenger - halowa | ||||
12.02.24 Klasyf. | vs. Tristan Lamasine | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Adrian Oetzbach | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Grenoble - halowa | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Loann Massard | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Millen Hurrion | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.01.24 1. runda | vs. Sander Jong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
17.01.24 1. runda | vs. Emilien Voisin | 4-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Kyle Edmund | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda | vs. Marcello Serafini | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Jay Clarke | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Cannon Kingsley | 6-3, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Toby Martin | 6-4, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Yanki Erel | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
27.10.23 Ćwierćfinał | vs. Billy Harris | 6-73, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Antoine Bellier | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Alexander Zgirovsky - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
13.03.24 1. runda | vs. Arslanbek Aitkulov | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Pavel Verbin | 6-74, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Gabriele Bosio | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.02.24 1. runda | vs. Jasza Szajrych | 6-4, 6-75, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Aliaksandr Liaonenka | 2-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Petr Nouza | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
28.08.23 Klasyf. | vs. Linang Xiao | 6-74, 6-77 | szczegóły meczu | |
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Qiulin Wang | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Arthur Weber | 6-72, 6-74 | szczegóły meczu | |
21.08.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-4, 1-0, Yusuke Takahashi - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Xiaofei Wang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Robin Bertrand | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Karan Singh | 6-2, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Denis Yevseyev | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Neil Oberleitner | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 3-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.07.23 Klasyf. | vs. Daniil Glinka | 6-74, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sanjar Fayziev | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Uriage - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Tristan Lamasine | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Rodrigo Alujas | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.06.23 1. runda | vs. Rrezart Cungu | 2-6, 6-4, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 Finał | vs. Sebastian Gima | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Sebastian Prechtel | 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Leonardo Aboian | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.06.23 2. runda | vs. Sergei Pogosian | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Gabriel Matuszewski | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu |