MECZ
30.10.19 | 1. runda | Daniel Michalski | Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-0 | M15 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daniel Michalski | Tsung-Hao Huang | |
1. podanie % | 19/35 (54%) | 28/50 (56%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 17/19 (89%) | 11/28 (39%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/16 (56%) | 7/22 (32%) |
Zdobyte break-ball | 6/10 (60%) | 0/1 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/50 (64%) | 9/35 (26%) |
Zdobyte punkty – razem | 58/85 (68%) | 27/85 (32%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Daniel Michalski | 0-0 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 0-15, 30-30 | ||
Daniel Michalski | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
2-1 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Michalski | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-1 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
Daniel Michalski | 5-1 | |
0-0 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 30-0 | ||
Daniel Michalski | 1-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30 | ||
2-0 | Tsung-Hao Huang | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
Daniel Michalski | 3-0 | |
0-0 | ||
4-0 | Tsung-Hao Huang | |
Daniel Michalski | 5-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-0 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniel Michalski vs. Tsung-Hao Huang - Wzajemne mecze
30.10.19 | 1. runda | Daniel Michalski | Tsung-Hao Huang | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | M15 Sharm | twarda |
Daniel Michalski form & Tsung-Hao Huang form
Daniel Michalski - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Zsombor Piros | 6-70, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Francesco Maestrelli | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Cezar Cretu | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Dominic Thiem | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 7-5, 6-73, 7-65 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Evan Furness | 6-1, 5-7, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Martin Damm | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. David Jorda Sanchis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Sergi Perez Contri | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. David Pichler | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Koblenz Challenger - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Valentin Royer | 7-63, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mats Rosenkranz | 7-67, 6-3 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yan Bai | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Dennis Novak | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.11.23 1. runda | vs. Stefan Popovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
29.10.23 Finał | vs. Oriol Roca Batalla | 6-2, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
28.10.23 Półfinał | vs. Luciano Carraro | 6-0, 3-0, Luciano Carraro - krecz | szczegóły meczu | |
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Giovanni Oradini | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
25.10.23 2. runda | vs. Fausto Tabacco | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.10.23 1. runda | vs. Benjamin Loccisano | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
19.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oriol Roca Batalla | 7-5, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Stefano Reitano | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Pietro Marino | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
27.09.23 2. runda | vs. Tommaso Compagnucci | 3-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.09.23 1. runda | vs. Dax Donders | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
23.09.23 Finał | vs. Federico Arnaboldi | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Półfinał | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.09.23 Ćwierćfinał | vs. Antonio Caruso | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu |
Tsung-Hao Huang - ostatnie mecze
M15 Tsukuba - twarda | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Kokoro Isomura | 6-2, 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
27.03.24 1. runda | vs. Jake Delaney | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nishi - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Leo Vithoontien | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Maik Steiner | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ye Cong Mo | 5-7, 5-3, Ye Cong Mo - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Maximus Jones | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Matic Kriznik | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Decamps | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.02.24 2. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.02.24 1. runda | vs. Yuttana Charoenphon | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. David Pichler | 6-71, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Ishaque Eqbal | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Mandya - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Karan Singh | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Hua - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Evgeny Donskoy | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Seon Yong Han | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Congsup Congcar | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Hua - twarda | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Linang Xiao | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Egor Gerasimov | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Benjamin Lock | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 Klasyf. | vs. Ray Ho | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jiayang Dong | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Colin Sinclair | 6-3, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 3-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Ki Lung Ng | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Hong - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Takuya Kumasaka | 6-1, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Yeongseok Jeong | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
19.08.23 Półfinał | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu |