MECZ
22.08.22 | 1. runda klasyf. | Daniel Cukierman | Philip Sekulic | 4-6, 7-63, 6-3 | Nonthaburi 1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Daniel Cukierman | Philip Sekulic | |
1. podanie % | 67/95 (71%) | 67/108 (62%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 50/67 (75%) | 49/67 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/28 (43%) | 16/41 (39%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 3/8 (38%) |
Punkty zdobyte przez return | 43/108 (40%) | 33/95 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 105/203 (52%) | 98/203 (48%) |
Double foul | 7 | 5 |
Asy | 15 | 8 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Cukierman | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Cukierman | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Philip Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Cukierman | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Philip Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Daniel Cukierman | 3-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-4 | Philip Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Daniel Cukierman | 4-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Cukierman | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-1 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Cukierman | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Daniel Cukierman | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-3 | Philip Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Daniel Cukierman | 4-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-4 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Daniel Cukierman | 5-4 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-5 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Daniel Cukierman | 6-5 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-6 | Philip Sekulic | |
0-0, 1-0, 2-0, 2-1, 2-2, 3-2, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
3 | ||
0-0 | Philip Sekulic | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
1-0 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Cukierman | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-1 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Cukierman | 3-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-2 | Philip Sekulic | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Daniel Cukierman | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Philip Sekulic | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Daniel Cukierman | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 | Philip Sekulic | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniel Cukierman vs. Philip Sekulic - Wzajemne mecze
22.08.22 | 1. runda klasyf. | Daniel Cukierman | Philip Sekulic | 4-6, 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | Nonthaburi 1 | twarda |
Daniel Cukierman form & Philip Sekulic form
Daniel Cukierman - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Carlos Sanchez Jover | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mateo Barreiros Reyes | 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Gonzalo Bueno | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. Fernando Romboli | Fernando Romboli - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Drozdowski | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Damien Wenger | 6-1, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Alafia Ayeni | 4-6, 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Ernest Habiyambere | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Stefan Kozlov | 5-7, 7-64, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Ernest Habiyambere | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Jiri Lehecka | 1-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Elijah Strode | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Brandon Holt | 2-6, 6-3, 0-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 2. runda | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Vasek Pospisil | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kenny de Schepper | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Ortisei Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Mirza Basic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Pietro Orlando Fellin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Alicante Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Benoit Paire | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Cox | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Digvijaypratap Singh | 6-0, 7-63 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Sho Shimabukuro | 2-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
16.09.23 | vs. Shintaro Mochizuki | 1-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Yanki Erel | 2-6, 0-1, - Daniel Cukierman - krecz | szczegóły meczu | |
04.09.23 Klasyf. | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandr Braynin | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Harold Mayot | 1-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.08.23 Klasyf. | vs. Mark Whitehouse | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alexey Vatutin | 6-2, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Philip Sekulic - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Gianluca Mager | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
11.03.24 1. runda | vs. Liam Draxl | 7-67, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Francisco Comesana | 7-65, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
New Delhi - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Geoffrey Blancaneaux | 6-73, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Evgeny Donskoy | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vadym Ursu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
19.02.24 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Benjamin Bonzi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Adam Walton | 2-6, 6-1, 6-72 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Maxime Chazal | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
01.02.24 2. runda | vs. Shintaro Imai | 7-69, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Blake Ellis | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Oriol Roca Batalla | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. James Duckworth | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 1-4, - Philip Sekulic - krecz | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Thanasi Kokkinakis | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Ajeet Rai | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. James Duckworth | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Blake Ellis | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Arthur Weber | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kaichi Uchida | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Lorenzo Musetti | 6-73, 7-64, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Nuno Borges | 7-5, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 Klasyf. | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu |