MECZ
18.08.21 | 1. runda | Daniel Altmaier | Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 6-2 | Luedenscheid Challenger | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Daniel Altmaier | Genaro Alberto Olivieri | |
1. podanie % | 32/49 (65%) | 35/60 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 23/32 (72%) | 19/35 (54%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/17 (65%) | 9/25 (36%) |
Zdobyte break-ball | 5/11 (45%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 32/60 (53%) | 15/49 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 66/109 (61%) | 43/109 (39%) |
Double foul | 2 | 1 |
Asy | 1 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Daniel Altmaier vs. Genaro Alberto Olivieri - Wzajemne mecze
18.08.21 | 1. runda | Daniel Altmaier | Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Luedenscheid Challenger | ceglana |
05.07.16 | 2. runda | Daniel Altmaier | Genaro Alberto Olivieri | 6-2, 5-7, 6-4 | szczegóły meczu | Wimbledon (juniors) | trawiasta |
Daniel Altmaier form & Genaro Alberto Olivieri form
Daniel Altmaier - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 2. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Lucas Pouille | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Acapulco - twarda | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Alexander Zverev | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
12.02.24 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 3-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Federico Coria | 7-5, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Karen Khachanov | 7-5, 3-6, 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
11.01.24 Ćwierćfinał | vs. Arthur Fils | 6-72, 0-1, - Daniel Altmaier - krecz | szczegóły meczu | |
10.01.24 2. runda | vs. Felix Auger Aliassime | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Marcos Giron | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Grigor Dimitrov | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Li Tu | 7-65, 7-64 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Mate Valkusz | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
02.11.23 3. runda | vs. Holger Rune | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 2. runda | vs. Taylor Harry Fritz | Taylor Harry Fritz - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Arthur Fils | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
25.10.23 1. runda | vs. Gael Monfils | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tokyo - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Tommy Paul | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Yoshihito Nishioka | 4-6, 6-3, 6-72 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lloyd Harris | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
31.08.23 2. runda | vs. Alexander Zverev | 6-71, 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.08.23 1. runda | vs. Constant Lestienne | 6-75, 6-3, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Alexei Popyrin | 7-65, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Klasyf. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 1. runda klasyf. | vs. Christopher O'Connell | 3-6, 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kitzbuhel - ceglana | ||||
02.08.23 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 6-3, 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-75, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. Zhizhen Zhang | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Genaro Alberto Olivieri - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Juan Bautista Torres | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 1. runda | vs. Hernando Jose Escurra Isnardi | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Liam Draxl | 1-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Goncalo Oliveira | 2-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
06.03.24 2. runda | vs. Goncalo Oliveira | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Francesco Passaro | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Corentin Moutet | 4-6, 7-5, 0-6 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Mariano Navone | 1-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Lucas Reis Da Silva | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
03.02.24 1. runda klasyf. | vs. Renzo Olivo | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Punta Del - ceglana | ||||
22.01.24 1. runda | vs. Radu Albot | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tigre Challenger - ceglana | ||||
15.01.24 1. runda | vs. Tristan Boyer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 0-2, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.10.23 1. runda | vs. Hugo Dellien | 7-5, 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Antofagasta Challenger - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Facundo Mena | 7-66, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Francisco Comesana | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Gonzalo Villanueva | 6-4, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.09.23 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 1-6, 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Juncheng Shang | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
15.08.23 1. runda | vs. James Duckworth | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
13.08.23 Półfinał | vs. Federico Coria | 6-4, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
13.08.23 Finał | vs. Marco Trungelliti | 7-5, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Murkel Alejandro Dellien Velasco | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.08.23 2. runda | vs. Ignacio Monzon | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Matheus Pucinelli De Almeida | 6-2, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Lukas Neumayer | 5-7, - Genaro Alberto Olivieri - krecz | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.23 Klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Troyes Challenger - ceglana | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu |