MECZ
24.07.22 | Półfinał | Dane Sweeny | Rimpei Kawakami | 6-74, 7-64, 6-3 | M15 Caloundra | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dane Sweeny | Rimpei Kawakami | |
1. podanie % | 72/107 (67%) | 74/122 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 52/72 (72%) | 48/74 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/35 (51%) | 25/48 (52%) |
Zdobyte break-ball | 4/11 (36%) | 3/5 (60%) |
Punkty zdobyte przez return | 49/122 (40%) | 37/107 (35%) |
Zdobyte punkty – razem | 119/229 (52%) | 110/229 (48%) |
Double foul | 0 | 5 |
Asy | 4 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dane Sweeny vs. Rimpei Kawakami - Wzajemne mecze
24.07.22 | Półfinał | Dane Sweeny | Rimpei Kawakami | 6-74, 7-64, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Caloundra | twarda |
Dane Sweeny form & Rimpei Kawakami form
Dane Sweeny - ostatnie mecze
New Delhi - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Tristan Boyer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 6-72, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Adam Walton | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 3-1, Yasutaka Uchiyama - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. James McCabe | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Makoto Ochi | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Rio Noguchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Omar Jasika | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-3, 3-6, 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Zizou Bergs | 5-7, 7-5, 2-0, Zizou Bergs - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Luca Nardi | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Zhe Li | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
06.10.23 2. runda | vs. Sebastian Baez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Taro Daniel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hanwen Li | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu |
Rimpei Kawakami - ostatnie mecze
M15 Nakhon - twarda | ||||
12.07.23 1. runda | vs. Siwanat Auytayakul | 4-6, 7-65, - Rimpei Kawakami - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
04.07.23 1. runda | vs. Hikaru Shiraishi | 2-6, 3-4, - Rimpei Kawakami - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Changwon - twarda | ||||
16.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yuki Mochizuki | 1-6, - Rimpei Kawakami - krecz | szczegóły meczu | |
15.06.23 2. runda | vs. Uisung Park | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.06.23 1. runda | vs. Ji Hoon Son | 6-75, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Mataro - ceglana | ||||
24.05.23 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 6-4, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Gurb - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Noah Lopez | 6-4, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Valldoreix - ceglana | ||||
11.05.23 2. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.05.23 1. runda | vs. Diego Barreto Sanchez | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Kashiwa - twarda | ||||
07.04.23 Ćwierćfinał | vs. Renta Tokuda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.04.23 2. runda | vs. Yuttana Charoenphon | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.04.23 1. runda | vs. Hiroyasu Ehara | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Tsukuba - twarda | ||||
30.03.23 2. runda | vs. Tatsuma Ito | 6-1, 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
29.03.23 1. runda | vs. Sora Fukuda | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Las Franquesas - twarda | ||||
21.03.23 1. runda | vs. Nicholas David Ionel | 6-2, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.23 1. runda klasyf. | vs. Jordi Garcia Mestre | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.23 Klasyf. | vs. Fajing Sun | 2-6, 7-61, 7-5 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Michael Vrbensky | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.03.23 1. runda | vs. Marcel Zielinski | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.03.23 Klasyf. | vs. Matthias Ujvary | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.23 2. runda klasyf. | vs. Oliver Varga-Toth | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Cizelj-Zivkovic | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
21.11.22 Klasyf. | vs. Duckhee Lee | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 2-6, 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
14.11.22 Klasyf. | vs. Shintaro Mochizuki | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Makoto Ochi | 6-4, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
07.11.22 Klasyf. | vs. Mukund Sasikumar | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Naoya Komoda | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Tomoya Fujiwara | 6-76, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
01.11.22 2. runda | vs. Tung-Lin Wu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu |