MECZ
02.01.23 | 1. runda | Dane Sweeny | Pavel Kotov | 6-4, 6-1 | Canberra Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dane Sweeny | Pavel Kotov | |
1. podanie % | 35/53 (66%) | 35/55 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 27/35 (77%) | 20/35 (57%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/18 (50%) | 8/20 (40%) |
Zdobyte break-ball | 4/8 (50%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/55 (49%) | 17/53 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Double foul | 2 | 3 |
Asy | 3 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dane Sweeny | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Pavel Kotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Dane Sweeny | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dane Sweeny | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Pavel Kotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dane Sweeny | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Pavel Kotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Dane Sweeny | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
5-4 | Pavel Kotov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
6-4 |
2 | ||
Dane Sweeny | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-0 | Pavel Kotov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dane Sweeny | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
3-0 | Pavel Kotov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Dane Sweeny | 3-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
4-1 | Pavel Kotov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dane Sweeny | 5-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dane Sweeny vs. Pavel Kotov - Wzajemne mecze
02.01.23 | 1. runda | Dane Sweeny | Pavel Kotov | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | Canberra Challenger | twarda |
Dane Sweeny form & Pavel Kotov form
Dane Sweeny - ostatnie mecze
New Delhi - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Tristan Boyer | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 6-72, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Valentin Vacherot | 6-4, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 4-6, 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Maxime Janvier | 4-6, 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Bengaluru Challenger - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Stefano Napolitano | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
11.02.24 Finał | vs. Adam Walton | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 6-2, 3-1, Yasutaka Uchiyama - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. James McCabe | 6-1, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Makoto Ochi | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Rio Noguchi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
02.02.24 Ćwierćfinał | vs. Omar Jasika | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.02.24 2. runda | vs. Rio Noguchi | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
30.01.24 1. runda | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
14.01.24 1. runda | vs. Francisco Cerundolo | 6-3, 3-6, 4-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Klasyf. | vs. Zizou Bergs | 5-7, 7-5, 2-0, Zizou Bergs - krecz | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Luca Nardi | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Gigante | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Gregoire Barrere | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
13.11.23 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Bu Yunchaokete | 4-6, 7-5, 5-7 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Zhe Li | 2-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Ji Sung Nam | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 4-6, 6-3, 7-67 | szczegóły meczu | |
Playford Challenger - twarda | ||||
23.10.23 1. runda | vs. Hiroki Moriya | 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
06.10.23 2. runda | vs. Sebastian Baez | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Taro Daniel | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Seong Chan Hong | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Hanwen Li | 7-62, 6-2 | szczegóły meczu |
Pavel Kotov - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Luca Van Assche | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
08.03.24 1. runda | vs. Alejandro Tabilo | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
26.02.24 1. runda | vs. Sebastian Korda | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Ugo Humbert | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 7-5, 6-1, 6-76, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
05.01.24 Ćwierćfinał | vs. Emil Ruusuvuori | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.01.24 2. runda | vs. Lorenzo Musetti | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Nuno Borges | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
10.11.23 Półfinał | vs. Adrian Mannarino | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Marton Fucsovics | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Sebastian Baez | 3-6, 7-64, Sebastian Baez - krecz | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Alexandar Lazarov | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
22.10.23 Finał | vs. Gael Monfils | 6-4, 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
21.10.23 Półfinał | vs. Miomir Kecmanovic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Tallon Griekspoor | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Lorenzo Sonego | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Christopher Eubanks | 6-72, 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
15.10.23 Klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Sachko | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
05.10.23 1. runda | vs. Arthur Fils | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Miomir Kecmanovic | 5-7, 7-65, 1-6 | szczegóły meczu | |
Chengdu - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Alexander Zverev | 6-75, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
20.09.23 Klasyf. | vs. Omar Jasika | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
28.08.23 1. runda | vs. Rinky Hijikata | 5-7, 7-5, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Winston-Salem - twarda | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Mitchell Krueger | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu |