MECZ
05.02.23 | 1. runda klasyf. | Dan Alexandru Tomescu | Markus Wunder | 6-2, 6-1 | M25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
18.11.99, 24 lat
18.11.99, 24 lat
Dan Alexandru Tomescu vs. Markus Wunder - Wzajemne mecze
05.02.23 | 1. runda klasyf. | Dan Alexandru Tomescu | Markus Wunder | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M25 Antalya | ceglana |
Dan Alexandru Tomescu form & Markus Wunder form
Dan Alexandru Tomescu - ostatnie mecze
M15 Alaminos - ceglana | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Lucas Gerch | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Brian Bozemoj | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Joshua Goodger | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Eleftherios Neos | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
17.03.24 Finał | vs. Lucas Gerch | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.03.24 Półfinał | vs. Yshai Oliel | 6-1, 5-7, 7-63 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gianluca Cadenasso | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Iannis Miletich | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Markus Molder | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
09.03.24 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Gabriel Donev | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
07.03.24 2. runda | vs. Maxim Zhukov | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Giovanni Calvano | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kish - ceglana | ||||
03.03.24 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.03.24 Ćwierćfinał | vs. Fadi Bidan | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Brandon Perez | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
15.02.24 2. runda | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Arthur Gea | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Hady Habib | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Mert Naci Turker | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Doha - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Olaf Pieczkowski | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. Simon Beaupain | 7-5, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
10.01.24 1. runda | vs. Aleksandre Bakshi | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Maspalomas Challenger - ceglana | ||||
27.11.23 Klasyf. | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Pedro Iamachkine | 4-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Sarp Agabigun | 6-2, 6-76, 6-76 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Tim Handel | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Gabriele Pennaforti | 7-67, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Tuncay Duran | 3-6, 6-0, 6-1 | szczegóły meczu |
Markus Wunder - ostatnie mecze
M25 Esch/Alzette - ceglana | ||||
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Aaron Gil Garcia | 1-6, 3-4, - Markus Wunder - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
03.07.23 Klasyf. | vs. Vlad Andrei Dumitru | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Allen | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Wroclaw - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tehran - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Hesam Yazdi | 4-6, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
M25 Most - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Matthew William Donald | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Soukal | 0-6, 6-4, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Prague - ceglana | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Michal Krajci | 2-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Jonathan Baron | 3-6, 6-2, 7-10 | szczegóły meczu | |
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Martin Mazev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
24.04.23 2. runda klasyf. | vs. Cristian Campese | 5-7, 7-64, 9-11 | szczegóły meczu | |
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Calvin Thalheimer | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Split - ceglana | ||||
17.04.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Miklavcic | 6-1, 0-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Dax Donders | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Gustavo Tedesco | 5-7, 6-3, 10-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
13.03.23 2. runda klasyf. | vs. Igor Gimenez | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Emir Sutekin | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Zielinski | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Khotchenkov | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Dan Alexandru Tomescu | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Manacor - twarda | ||||
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Jakob Schnaitter | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Michael Gloeckler | 6-4, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.10.22 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Zan Mark Mihovec | Zan Mark Mihovec - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.08.22 Klasyf. | vs. Sheng Tang | 3-6, 7-5, 5-10 | szczegóły meczu | |
29.08.22 2. runda klasyf. | vs. Mohamed El Hafedh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kyle Gauci | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Nikolay Nedelchev | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.08.22 1. runda klasyf. | vs. Tiago Pereira | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Kassel - ceglana | ||||
11.07.22 1. runda klasyf. | vs. Michel Hopp | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |