MECZ
24.06.20 | 1. runda | Damir Dzumhur | Blaz Rola | 3-6, 7-66, 6-4 | All Lower | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
0-0, 0-30, 30-30 | ||
Damir Dzumhur | 0-1 | |
0-0, 15-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Blaz Rola | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Damir Dzumhur | 1-2 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Damir Dzumhur | 2-3 | |
0-0, 30-0, 30-15, 30-40[BP] | ||
2-4 | Blaz Rola | |
0-0 | ||
Damir Dzumhur | 2-5 | |
3-5 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-40, 15-40 | ||
3-6 |
2 | ||
Damir Dzumhur | 0-0 | |
0-0, 0-15, 30-15 | ||
1-0 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 15-40, 30-40 | ||
Damir Dzumhur | 1-1 | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
1-2 | Blaz Rola | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-30[BP] | ||
Damir Dzumhur | 2-2 | |
0-0, 15-15, 40-15 | ||
3-2 | Blaz Rola | |
0-0, 0-30, 15-40 | ||
Damir Dzumhur | 3-3 | |
0-0, 30-0, 30-30, 40-30, 40-A[BP], 40-40 | ||
4-3 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-40 | ||
Damir Dzumhur | 4-4 | |
0-0 | ||
5-4 | Blaz Rola | |
0-0, 0-15, 0-30 | ||
Damir Dzumhur | 5-5 | |
0-0, 15-15, 30-15 | ||
6-5 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 15-40 | ||
Damir Dzumhur | (0) | |
0-0, 0-2, 1-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
Damir Dzumhur | (1) | |
0-0, 0-2, 1-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
(3) | Blaz Rola | |
0-0, 0-2, 1-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
Damir Dzumhur | (4) | |
0-0, 0-2, 1-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
Damir Dzumhur | (6) | |
0-0, 0-2, 1-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
(7) | Blaz Rola | |
0-0, 0-2, 1-2, 3-2, 3-3, 3-4, 4-4, 4-5, 6-5, 6-6, 7-6 | ||
7-66 |
3 | ||
0-0 | Blaz Rola | |
Damir Dzumhur | 1-0 | |
0-0 | ||
1-1 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-40, 40-A | ||
Damir Dzumhur | 1-2 | |
0-0 | ||
1-3 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-30[BP] | ||
Damir Dzumhur | 2-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-15 | ||
3-3 | Blaz Rola | |
0-0, 15-15, 15-30, 40-30[BP], 40-40 | ||
Damir Dzumhur | 3-4 | |
0-0 | ||
4-4 | Blaz Rola | |
0-0, 15-0, 40-0[BP] | ||
Damir Dzumhur | 5-4 | |
0-0, 30-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Damir Dzumhur vs. Blaz Rola - Wzajemne mecze
24.06.20 | 1. runda | Damir Dzumhur | Blaz Rola | 3-6, 7-66, 6-4 | szczegóły meczu | All Lower | ceglana |
Damir Dzumhur form & Blaz Rola form
Damir Dzumhur - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
18.03.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Phoenix Challenger - twarda | ||||
11.03.24 1. runda klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-3, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
24.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Cazaux | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
18.02.24 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.02.24 1. runda klasyf. | vs. Fabio Fognini | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
16.02.24 Półfinał | vs. Richard Gasquet | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
15.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daniel Rincon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.02.24 2. runda | vs. Adrian Andreev | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.02.24 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 | vs. Yanaki Milev | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
27.01.24 Półfinał | vs. Borna Coric | 5-7, 6-75 | szczegóły meczu | |
26.01.24 Ćwierćfinał | vs. Henri Squire | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.01.24 2. runda | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 6-3, 1-0, Alibek Kachmazov - krecz | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Canberra Challenger - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Alexander Ritschard | 1-6, 1-2, - Damir Dzumhur - krecz | szczegóły meczu | |
02.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Danderyd Challenger - halowa | ||||
15.11.23 2. runda | vs. Maxime Cressy | 3-6, 7-65, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Elmer Moller | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
08.11.23 2. runda | vs. Arthur Rinderknech | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 3-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Lukas Klein | 3-6, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
Vienna - halowa | ||||
21.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 6-78, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stockholm - halowa | ||||
14.10.23 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 4-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Nardi | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Zsombor Piros | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Giulio Zeppieri | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
27.09.23 Klasyf. | vs. Alibek Kachmazov | 6-74, 6-78 | szczegóły meczu |
Blaz Rola - ostatnie mecze
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
18.09.23 Klasyf. | vs. Timo Stodder | 6-711, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Nick Ihlenfeld | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 | vs. Alex Knaff | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.09.23 | vs. Chris Rodesch | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Gerald Melzer | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cordenons Challenger - ceglana | ||||
10.08.23 2. runda | vs. Matteo Gigante | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 2-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Trieste Challenger - ceglana | ||||
16.07.23 1. runda klasyf. | vs. Kirill Kivattsev | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Salzburg Challenger - ceglana | ||||
15.07.23 Półfinał | vs. Lukas Neumayer | 4-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Filip Misolic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Vit Kopriva | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Roberto Carballes Baena | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Guido Andreozzi | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Roko Horvat | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Celje - ceglana | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Enrico Dalla Valle | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Jakub Katuch | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.06.23 1. runda | vs. Martin Krumich | 7-5, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montechiarugolo Challenger - ceglana | ||||
21.06.23 2. runda | vs. Thiago Moura Monteiro | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.23 1. runda | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.06.23 Klasyf. | vs. Sandro Kopp | 6-75, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Remy Bertola | 4-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bratislava 1 - ceglana | ||||
12.06.23 1. runda klasyf. | vs. Illya Marchenko | 6-4, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Maks Kasnikowski | 6-1, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
19.05.23 2. runda | vs. Lukas Pokorny | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.05.23 1. runda | vs. Davide Galoppini | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.04.23 Finał | vs. Adrien Gobat | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.04.23 Półfinał | vs. Andrea Guerrieri | 6-70, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.04.23 Ćwierćfinał | vs. Maxence Beauge | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.04.23 2. runda | vs. Gage Brymer | 6-74, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu |