MECZ
16.01.23 | 1. runda | Dalibor Svrcina | Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-2, 6-2 | Melbourne | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dalibor Svrcina | Jaume Antoni Munar Clar | |
1. podanie % | 48/69 (70%) | 65/102 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 37/48 (77%) | 40/65 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 12/21 (57%) | 10/37 (27%) |
Zdobyte break-ball | 7/18 (39%) | 1/5 (20%) |
Punkty zdobyte przez return | 52/102 (51%) | 20/69 (29%) |
Zdobyte punkty – razem | 101/171 (59%) | 70/171 (41%) |
Double foul | 4 | 6 |
Asy | 0 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dalibor Svrcina | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Dalibor Svrcina | 0-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-2 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-3 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40 | ||
1-1 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 4-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 5-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
6-2 |
3 | ||
0-0 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-0 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 3-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
4-2 | Jaume Antoni Munar Clar | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalibor Svrcina vs. Jaume Antoni Munar Clar - Wzajemne mecze
28.03.23 | 1. runda | Jaume Antoni Munar Clar | Dalibor Svrcina | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | Girona Challenger | ceglana |
16.01.23 | 1. runda | Dalibor Svrcina | Jaume Antoni Munar Clar | 6-3, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Melbourne | twarda |
Dalibor Svrcina form & Jaume Antoni Munar Clar form
Dalibor Svrcina - ostatnie mecze
New Delhi - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Jaume Antoni Munar Clar - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
21.03.24 1. runda | vs. Martin Landaluce | 3-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
07.03.24 1. runda | vs. Alex Michelsen | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Santiago - ceglana | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Baez | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Albert Ramos-Vinolas | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Bernabe Zapata Miralles | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Rio de - ceglana | ||||
22.02.24 2. runda | vs. Thiago Seyboth Wild | 2-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Camilo Ugo Carabelli | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Cordoba - ceglana | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Facundo Bagnis | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.02.24 2. runda | vs. Francisco Cerundolo | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.02.24 1. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
17.01.24 2. runda | vs. Adrian Mannarino | 3-6, 3-6, 6-1, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 6-3, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Auckland - twarda | ||||
07.01.24 Klasyf. | vs. Luca Van Assche | 6-3, 6-75, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jiri Vesely | 6-2, 7-62 | szczegóły meczu | |
Hong Kong - twarda | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Otto Virtanen | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Helsinki Challenger - halowa | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Corentin Moutet | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.11.23 1. runda | vs. Patrick Kaukovalta | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Pedro Martinez Portero | 5-7, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
Antwerp - halowa | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Mark Lajal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
06.10.23 2. runda | vs. Ben Shelton | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Rigele Te | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bad Waltersdorf - ceglana | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Vitaliy Sachko | 6-73, 6-71 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Federico Coria | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Maks Kasnikowski | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Seville Challenger - ceglana | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Alessandro Giannessi | 7-63, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Enzo Couacaud | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |