MECZ
26.07.21 | Klasyf. | Dalibor Svrcina | Alexander Cozbinov | 6-1, 2-6, 6-2 | Segovia Challenger | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Dalibor Svrcina | Alexander Cozbinov | |
1. podanie % | 48/70 (69%) | 47/83 (57%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/48 (69%) | 26/47 (55%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 7/22 (32%) | 13/36 (36%) |
Zdobyte break-ball | 7/16 (44%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 44/83 (53%) | 30/70 (43%) |
Zdobyte punkty – razem | 84/153 (55%) | 69/153 (45%) |
Double foul | 8 | 6 |
Asy | 1 | 3 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Dalibor Svrcina | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 2-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
2-1 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
4-1 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 5-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
2 | ||
0-0 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
2-0 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dalibor Svrcina | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-2 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Dalibor Svrcina | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Dalibor Svrcina | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-6 |
3 | ||
0-0 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 1-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-A[BP] | ||
1-1 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Dalibor Svrcina | 4-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
5-1 | Alexander Cozbinov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Dalibor Svrcina | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-2 | Alexander Cozbinov | |
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Dalibor Svrcina vs. Alexander Cozbinov - Wzajemne mecze
26.07.21 | Klasyf. | Dalibor Svrcina | Alexander Cozbinov | 6-1, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | Segovia Challenger | twarda |
Dalibor Svrcina form & Alexander Cozbinov form
Dalibor Svrcina - ostatnie mecze
New Delhi - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Tristan Boyer | 6-72, 6-71 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Bernard Tomic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Pune Challenger - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Enzo Couacaud | 4-6, 7-5, 1-4, - Dalibor Svrcina - krecz | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
10.02.24 Półfinał | vs. Sumit Nagal | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mukund Sasikumar | 6-76, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Evgeny Donskoy | 6-2, 0-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Bogdan Bobrov | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
31.01.24 1. runda | vs. Alexander Shevchenko | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Giulio Zeppieri | 3-6, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Matteo Martineau | 6-2, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Omar Jasika | 3-6, 6-1, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guayaquil Challenger - ceglana | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Luciano Darderi | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Curitiba Challenger - ceglana | ||||
28.10.23 Ćwierćfinał | vs. Oliver Crawford | 6-76, 6-2, 1-6 | szczegóły meczu | |
26.10.23 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-4, 7-66 | szczegóły meczu | |
24.10.23 1. runda | vs. Carlos Taberner | 6-2, 2-6, 7-66 | szczegóły meczu | |
Santa Fe - ceglana | ||||
18.10.23 2. runda | vs. Facundo Bagnis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
09.10.23 1. runda | vs. Vit Kopriva | 5-7, 6-73 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
23.09.23 2. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Zhe Li | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
Szczecin Challenger - ceglana | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Gilles Arnaud Bailly | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
06.09.23 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Marvin Moeller | 1-6, 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-2, 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Stanford Challenger - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Michael Mmoh | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.08.23 1. runda | vs. Jason Jung | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Ugo Blanchet | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Alexander Cozbinov - ostatnie mecze
M15 Monastir - twarda | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Saba George Nanobashvili | 4-6, 1-4, - Alexander Cozbinov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
11.01.24 2. runda | vs. Emilien Demanet | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Luca Matteo Sobbe | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.12.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 6-1, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.12.23 Finał | vs. Omni Kumar | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
23.12.23 Ćwierćfinał | vs. Stefanos Sakellaridis | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
23.12.23 Półfinał | vs. Mariano Tammaro | 6-1, 2-0, Mariano Tammaro - krecz | szczegóły meczu | |
22.12.23 2. runda | vs. Louis Tessa | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.12.23 1. runda | vs. Ammar Elamin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Christoph Negritu | 3-6, 7-5, 2-6 | szczegóły meczu | |
Champaign Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Alfredo Perez | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. William Mroz Mroz | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Aidan Mchugh | 6-3, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ezekiel Clark | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Dylan Dietrich | 4-6, 7-64, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Las - twarda | ||||
18.10.23 1. runda | vs. Shunsuke Mitsui | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Stefan Dostanic | 6-72, 1-6 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.23 Klasyf. | vs. Garrett Johns | 4-6, 6-1, 1-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. August Holmgren | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Peter Gojowczyk | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Mark Lajal | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.09.23 1. runda | vs. Daniel Khazime | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Ryan Seggerman | 6-711, 6-75 | szczegóły meczu | |
07.09.23 2. runda | vs. Benjamin Loccisano | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Younes Lalami Laaroussi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Alexandros Skorilas | 5-7, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Seydina Andre | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu |