MECZ
25.04.22 | Klasyf. | Conner Huertas Del Pino | Mariano Kestelboim | 6-70, 6-1, 6-1 | Buenos Aires | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Conner Huertas Del Pino | Mariano Kestelboim | |
1. podanie % | 46/77 (60%) | 53/70 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/46 (70%) | 32/53 (60%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/31 (65%) | 9/17 (53%) |
Zdobyte break-ball | 6/9 (67%) | 1/3 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/70 (41%) | 25/77 (32%) |
Zdobyte punkty – razem | 81/147 (55%) | 66/147 (45%) |
Double foul | 3 | 2 |
Asy | 3 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Conner Huertas Del Pino | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-1 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Conner Huertas Del Pino | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Conner Huertas Del Pino | 1-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-4 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Conner Huertas Del Pino | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-5 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Conner Huertas Del Pino | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6 | ||
6-70 |
2 | ||
0-0 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
1-0 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-0 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Conner Huertas Del Pino | 3-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-1 |
3 | ||
0-0 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Conner Huertas Del Pino | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Conner Huertas Del Pino | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
5-1 | Mariano Kestelboim | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Conner Huertas Del Pino vs. Mariano Kestelboim - Wzajemne mecze
25.04.22 | Klasyf. | Conner Huertas Del Pino | Mariano Kestelboim | 6-70, 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | Buenos Aires | ceglana |
08.05.19 | 1. runda | Mariano Kestelboim | Conner Huertas Del Pino | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Buenos | ceglana |
27.09.18 | Ćwierćfinał | Conner Huertas Del Pino | Mariano Kestelboim | 7-61, 6-4 | szczegóły meczu | Peru F1 | ceglana |
Conner Huertas Del Pino form & Mariano Kestelboim form
Conner Huertas Del Pino - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicolas Zanellato | 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Simon Freund | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Orlando Luz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Federico Zeballos | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Alafia Ayeni | 6-3, 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Andres Andrade | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Gabriel Decamps | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Roveri Sidney | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
Brasilia Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mateus Alves | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Lima 2 - ceglana | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Alejandro Tabilo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Facundo Diaz Acosta | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Lajeado - ceglana | ||||
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Leonardo Aboian | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.10.23 2. runda | vs. Daniel Dutra Da Silva | 7-63, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.10.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 6-4, 1-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Mendoza - ceglana | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Matias Franco Descotte | 4-6, 6-3, 6-75 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Mateo Barreiros Reyes | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ignacio Buse | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
21.08.23 1. runda | vs. Renzo Olivo | 6-3, 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Trujillo - ceglana | ||||
17.08.23 2. runda | vs. Roberto Cid Subervi | 7-5, 2-6, 1-5, - Conner Huertas Del Pino - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Jorge Brian Panta Herreros | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
08.08.23 Klasyf. | vs. Justin Roberts | 6-76, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Jose Gandini | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
Salinas Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Calum Puttergill | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
19.06.23 Klasyf. | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Lucas Poullain | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Lyon Challenger - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Calvin Hemery | 3-6, 7-62, 6-73 | szczegóły meczu | |
Heilbronn Challenger - ceglana | ||||
04.06.23 1. runda klasyf. | vs. Akira Santillan | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Coquimbo Challenger - ceglana | ||||
03.05.23 2. runda | vs. Mateus Alves | 1-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.05.23 1. runda | vs. Daniel Antonio Nunez | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Mariano Kestelboim - ostatnie mecze
Asuncion Challenger - ceglana | ||||
18.03.24 Klasyf. | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 5-7, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Enzo Camargo Lima | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Santiago Challenger - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Gabi Adrian Boitan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 Klasyf. | vs. Guido Ivan Justo | 6-2, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Facundo Mena | 7-62, 3-0, Facundo Mena - krecz | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Roman Andres Burruchaga | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Gerard Campana Lee | 6-72, 6-1, 5-2, Gerard Campana Lee - krecz | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Joao Sonaglia | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
26.02.24 Finał | vs. Facundo Mena | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.02.24 Półfinał | vs. Alex Marti Pujolras | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Franco Roncadelli | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Nicolas Zanellato | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Piracicaba Challenger - ceglana | ||||
30.01.24 Klasyf. | vs. Gonzalo Villanueva | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.24 1. runda klasyf. | vs. Enrique Bogo | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
Temuco Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Valentin Vacherot | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Wilson Leite | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alejandro Bancalari | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rosario - ceglana | ||||
08.11.23 1. runda | vs. Juan Pablo Ficovich | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Villa - ceglana | ||||
03.11.23 2. runda | vs. Lautaro Midon | 6-3, 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
02.11.23 1. runda | vs. Igor Gimenez | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Lujan - ceglana | ||||
30.09.23 Półfinał | vs. Luciano Emanuel Ambrogi | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.09.23 Ćwierćfinał | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 6-3, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.09.23 2. runda | vs. Fermin Tenti | 2-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.09.23 1. runda | vs. Lorenzo Gagliardo | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Punta - ceglana | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Bruno Kuzuhara | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Matias Franco Descotte | 1-6, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. Igor Gimenez | 6-2, 4-0, Igor Gimenez - krecz | szczegóły meczu | |
19.09.23 1. runda | vs. Mateo Del Pino | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Olavarria - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Guido Ivan Justo | 6-3, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |