MECZ
11.10.22 | Klasyf. | Clement Tabur | Ugo Blanchet | 0-6, 7-60, 6-3 | St. Tropez | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Clement Tabur | Ugo Blanchet | |
1. podanie % | 49/90 (54%) | 58/109 (53%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 32/49 (65%) | 36/58 (62%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 17/41 (41%) | 26/51 (51%) |
Zdobyte break-ball | 4/10 (40%) | 6/7 (86%) |
Punkty zdobyte przez return | 47/109 (43%) | 41/90 (46%) |
Zdobyte punkty – razem | 96/199 (48%) | 103/199 (52%) |
Double foul | 4 | 5 |
Asy | 3 | 5 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Clement Tabur | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-2 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Clement Tabur | 0-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40[BP] | ||
0-4 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Clement Tabur | 0-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
0-6 |
2 | ||
0-0 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Clement Tabur | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Ugo Blanchet | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Clement Tabur | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Ugo Blanchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Clement Tabur | 2-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
2-4 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Clement Tabur | 3-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
4-4 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Clement Tabur | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Clement Tabur | 5-6 | |
0-0, 15-0, 15-15, 40-15, 40-30 | ||
6-6 | Ugo Blanchet | |
0-0, 1-0, 2-0, 3-0, 4-0, 5-0, 6-0 | ||
7-60 |
3 | ||
0-0 | Ugo Blanchet | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
1-0 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30[BP] | ||
Clement Tabur | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
2-1 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Clement Tabur | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP] | ||
Clement Tabur | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-2 | Ugo Blanchet | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Clement Tabur | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
6-3 | Ugo Blanchet | |
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Clement Tabur vs. Ugo Blanchet - Wzajemne mecze
13.06.23 | 1. runda | Clement Tabur | Ugo Blanchet | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | Lyon Challenger | ceglana |
11.10.22 | Klasyf. | Clement Tabur | Ugo Blanchet | 0-6, 7-60, 6-3 | szczegóły meczu | St. Tropez | twarda |
24.07.22 | 1. runda klasyf. | Ugo Blanchet | Clement Tabur | 6-3, 6-75, 6-3 | szczegóły meczu | Zug Challenger | ceglana |
Clement Tabur form & Ugo Blanchet form
Clement Tabur - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. Stefano Travaglia | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
10.03.24 Finał | vs. Marco Trungelliti | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.03.24 Półfinał | vs. Damien Wenger | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
08.03.24 Ćwierćfinał | vs. Calvin Hemery | 4-6, 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.03.24 2. runda | vs. Hernan Casanova | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda | vs. Emilien Voisin | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Stefan Kozlov | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nick Hardt | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
16.02.24 2. runda | vs. Bautista Vilicich | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
11.02.24 Finał | vs. Nick Hardt | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Półfinał | vs. Mathys Erhard | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.02.24 Ćwierćfinał | vs. Sebastian Gima | 7-5, 1-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Antonio Massara | 7-65, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jorge Martinez Martinez | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Ritschard | 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Gauthier Onclin | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Brandon Holt | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-5, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Pijus Vaitiekunas | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Mae Malige | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
12.11.23 Finał | vs. Hady Habib | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Nikolay Vylegzhanin | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Andaloro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Daniel De Jonge | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Leonid Sheyngezikht | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Brest Challenger - halowa | ||||
23.10.23 Klasyf. | vs. Arthur Fery | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Tavira - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Martin Landaluce | 4-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu |
Ugo Blanchet - ostatnie mecze
Naples Challenger - ceglana | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Maximilian Marterer | Maximilian Marterer - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
25.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Nikoloz Basilashvili | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 4-6, 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
04.03.24 1. runda | vs. Gijs Brouwer | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
08.02.24 2. runda | vs. Chun Hsin Tseng | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-3, 3-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Montpellier - halowa | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 7-67, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.01.24 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Jesper De Jong | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
23.01.24 1. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Duje Ajdukovic | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
01.01.24 1. runda | vs. Harold Mayot | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Metz - halowa | ||||
04.11.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Paris | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Mark Lajal | 2-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Leandro Riedi | 7-65, 2-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
30.10.23 Klasyf. | vs. Jelle Sels | 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Kyrian Jacquet | 0-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
19.10.23 2. runda | vs. Alexandre Muller | 7-68, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Zdenek Kolar | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
15.10.23 Finał | vs. Mattia Bellucci | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.10.23 Półfinał | vs. Maxime Janvier | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
13.10.23 Ćwierćfinał | vs. Flavio Cobolli | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Constant Lestienne | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Sumit Nagal | 6-1, 3-0, Sumit Nagal - krecz | szczegóły meczu | |
09.10.23 Klasyf. | vs. Daniel Rincon | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Ergi Kirkin | 6-3, 4-0, Ergi Kirkin - krecz | szczegóły meczu | |
St. Tropez - twarda | ||||
19.09.23 1. runda | vs. Arthur Cazaux | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
17.09.23 Finał | vs. Robin Bertrand | 2-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu |