MECZ
17.04.23 | 2. runda klasyf. | Chukang Wang | Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 7-5, 11-9 | M25 Sharm | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chukang Wang | Vladimir Uzhylovsky | |
1. podanie % | 73/92 (79%) | 57/87 (66%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 46/73 (63%) | 43/57 (75%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 10/19 (53%) | 10/30 (33%) |
Zdobyte break-ball | 3/7 (43%) | 3/9 (33%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/87 (39%) | 36/92 (39%) |
Zdobyte punkty – razem | 90/179 (50%) | 89/179 (50%) |
Double foul | 0 | 3 |
Asy | 1 | 16 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Chukang Wang | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chukang Wang | 2-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Chukang Wang | 3-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
3-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Chukang Wang | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
4-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Chukang Wang | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
5-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chukang Wang | 5-6 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
5-7 |
2 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Chukang Wang | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-1 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Chukang Wang | 1-2 | |
0-0, 0-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Chukang Wang | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-3 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Chukang Wang | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
4-4 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Chukang Wang | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-5 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Chukang Wang | 6-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
7-5 |
3 | ||
0-0 | Vladimir Uzhylovsky | |
0-0, 0-1, 0-2, 0-3, 0-4, 0-5, 0-6, 1-6, 1-7, 2-7, 3-7, 4-7, 4-8, 5-8, 6-8, 7-8, 8-8, 8-9, 9-9, 10-9 | ||
11-9 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Chukang Wang vs. Vladimir Uzhylovsky - Wzajemne mecze
17.04.23 | 2. runda klasyf. | Chukang Wang | Vladimir Uzhylovsky | 5-7, 7-5, 11-9 | szczegóły meczu | M25 Sharm | twarda |
Chukang Wang form & Vladimir Uzhylovsky form
Chukang Wang - ostatnie mecze
Shenzhen 2 - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Linang Xiao | 2-6, 6-78 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Fajing Sun | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Dominik Palan | 3-6, 6-2, 6-75 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Aoran Wang | 6-73, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Sidharth Rawat | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Nakhon - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Francois Musitelli | 6-70, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Bang Shuo Yin | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Fuzhou - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Tao Mu | 6-4, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Shanghai - twarda | ||||
16.07.23 Finał | vs. Luca Castelnuovo | 5-7, 5-7 | szczegóły meczu | |
15.07.23 Półfinał | vs. Sheng Tang | 7-5, 7-67 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Pol Wattanakul | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Qian Sun | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Daniil Ostapenkov | 6-0, 2-0, Daniil Ostapenkov - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. Daniil Ostapenkov | 7-64, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Qian Sun | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Xiaofei Wang | 6-73, 7-65, 7-65 | szczegóły meczu | |
04.07.23 Klasyf. | vs. Jordan Chiu | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.07.23 2. runda klasyf. | vs. Ching Ho Sunny Yue | 4-1, Ching Ho Sunny Yue - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
30.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yan Bai | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.06.23 2. runda | vs. Jie Cui | 3-6, 7-5, 7-64 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda | vs. Xian Yao Zhou | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
23.06.23 Ćwierćfinał | vs. Yan Bai | 6-76, 0-6 | szczegóły meczu | |
22.06.23 2. runda | vs. Jie Cui | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
21.06.23 1. runda | vs. Xian Yao Zhou | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Tianjin - twarda | ||||
14.06.23 1. runda | vs. Jeremy Jin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
06.06.23 1. runda | vs. Ye Cong Mo | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Mathys Erhard | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Rrezart Cungu | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Davud Amirov | 6-0, 4-1, Davud Amirov - krecz | szczegóły meczu |
Vladimir Uzhylovsky - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Cedric Stanke | 6-3, 5-7, 4-10 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Adam Bajurko | 3-6, 7-63, 10-8 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Yusei Fukuoka | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Martyn Pawelski | 1-2, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Karim Ibrahim | 6-3, 6-72, 7-5 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oskar Grzegorzewski | 6-3, 3-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Tom Varzandeh | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sebastian Wojta | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 7-62, 1-6, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Minghui Zhang | 7-5, 3-0, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hayato Matsuoka | 6-76, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Valentin Kopeikin | 4-3, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nikita Ianin | - Vladimir Uzhylovsky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 2-5, - Vladimir Uzhylovsky - krecz | szczegóły meczu | |
10.10.23 Klasyf. | vs. Milos Mikovic | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
09.10.23 2. runda klasyf. | vs. Finn Murgett | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jera Staley | 6-4, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Adam Jones | 3-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Sam Bird | 7-67, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
11.06.23 1. runda klasyf. | vs. Joao Eduardo Schiessl | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
17.05.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
16.05.23 Klasyf. | vs. Semen Voronin | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nikitas Niarchos | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Lazar Vojinovic | 4-6, 6-1, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
17.04.23 2. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 7-5, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Vasilios Caripi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sharm - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Karlo Cubelic | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Roland Stuurman | 3-6, 6-3, 8-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Ilgiz Kamchibekov | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.03.23 2. runda klasyf. | vs. Tuncay Duran | 4-6, 6-3, 5-10 | szczegóły meczu |