MECZ
30.09.21 | 2. runda | Christian Langmo | Seita Watanabe | 6-2, 6-4 | M15 Cancun | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Christian Langmo | Seita Watanabe | |
1. podanie % | 44/67 (66%) | 44/69 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 35/44 (80%) | 26/44 (59%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/23 (48%) | 12/25 (48%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 0/4 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 31/69 (45%) | 21/67 (31%) |
Zdobyte punkty – razem | 77/136 (57%) | 59/136 (43%) |
Double foul | 4 | 4 |
Asy | 7 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
25.12.00, 23 lat
34580 $
25.12.00, 23 lat
34580 $
Christian Langmo vs. Seita Watanabe - Wzajemne mecze
08.10.21 | Ćwierćfinał | Christian Langmo | Seita Watanabe | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
30.09.21 | 2. runda | Christian Langmo | Seita Watanabe | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Cancun | twarda |
Christian Langmo form & Seita Watanabe form
Christian Langmo - ostatnie mecze
San Luis - ceglana | ||||
26.03.24 1. runda | vs. Aidan Mayo | 7-5, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 Klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 5-7, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Santiago Padilla Cote | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Merida Challenger - ceglana | ||||
19.03.24 1. runda | vs. David Pichler | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 Klasyf. | vs. George Goldhoff | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Jayden Court | 6-3, 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Li Tu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Jacob Bradshaw | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Jea Moon Lee | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Yasutaka Uchiyama | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Yuta Shimizu | 6-3, 7-61 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Taisei Ichikawa | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Mikalai Haliak | 6-3, 5-7, 6-76 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 3 - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Weber | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Manuel Guinard | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.01.24 Klasyf. | vs. Yunseong Chung | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alafia Ayeni | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Arthur Weber | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Giovanni Fonio | 6-3, 3-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Luca Wiedenmann | 0-3, - Christian Langmo - krecz | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
30.10.23 Klasyf. | vs. Inaki Montes-De La Torre | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Keenan Mayo | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Las - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Alexander Razeghi | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Brandon Holt | 3-6, 7-5, 6-73 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. Strong Kirchheimer | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Nishesh Basavareddy | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Charleston Challenger - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Darian King | 6-4, 6-75, 6-73 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
14.09.23 2. runda | vs. Rinky Hijikata | 4-6, 6-4, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Donald Young | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Maxime Janvier | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Seita Watanabe - ostatnie mecze
Kigali 2 - ceglana | ||||
04.03.24 Klasyf. | vs. Florent Bax | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Sai Karteek Reddy Ganta | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
26.02.24 Klasyf. | vs. Ivan Denisov | 4-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ren Nakamura | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 Klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Hanyi Liu | 7-62, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Yuki Mochizuki | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
27.12.23 1. runda | vs. Duckhee Lee | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Yanagawa - twarda | ||||
22.12.23 2. runda | vs. Shu Matsuoka | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.12.23 Ćwierćfinał | vs. Masamichi Imamura | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.12.23 1. runda | vs. Hayato Matsuoka | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Kalaburagi - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. David Pichler | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Rishi Reddy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Dhruv Hirpara | 6-2, 2-0, Dhruv Hirpara - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
22.11.23 1. runda | vs. Louis Wessels | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M25 Takasaki - twarda | ||||
20.09.23 1. runda | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.09.23 Klasyf. | vs. Mitsuki Wei Kang Leong | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ryouga Kanno | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
15.09.23 2. runda | vs. Naoki Nakagawa | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Yuta Kikuchi | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Sapporo - twarda | ||||
06.09.23 1. runda | vs. Tatsuma Ito | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
23.08.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 6-4, 6-75, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Tainan - ceglana | ||||
15.08.23 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 3-6, 6-4, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Astana - twarda | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Khumoun Sultanov | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.08.23 1. runda | vs. Timur Maulenov | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.08.23 Klasyf. | vs. Mykhailo Mossur | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Vitaliy Zatsepin | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Astana Challenger - twarda | ||||
23.07.23 1. runda klasyf. | vs. Egor Agafonov | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
19.07.23 1. runda | vs. Gilbert Klier Junior | 2-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
17.07.23 2. runda klasyf. | vs. Amrutjay Mohanty | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu |