MECZ
12.02.21 | Ćwierćfinał | Cem Ilkel | Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-3, 6-2 | Potchefstroom 1 | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Cem Ilkel | Dimitar Kuzmanov | |
1. podanie % | 49/78 (63%) | 39/64 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 41/49 (84%) | 27/39 (69%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 16/29 (55%) | 16/25 (64%) |
Zdobyte break-ball | 3/3 (100%) | 1/4 (25%) |
Punkty zdobyte przez return | 21/64 (33%) | 21/78 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 78/142 (55%) | 64/142 (45%) |
Double foul | 4 | 3 |
Asy | 8 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Cem Ilkel | 1-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
1-1 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP], 40-15[BP] | ||
Cem Ilkel | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
2-2 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cem Ilkel | 3-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
3-3 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cem Ilkel | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-4 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
Cem Ilkel | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
4-6 |
2 | ||
0-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Cem Ilkel | 1-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
2-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30 | ||
Cem Ilkel | 3-0 | |
0-0, 0-30, 0-40[BP] | ||
3-1 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15 | ||
Cem Ilkel | 4-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
4-2 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cem Ilkel | 5-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
5-3 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-3 |
3 | ||
Cem Ilkel | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cem Ilkel | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cem Ilkel | 4-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-1 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Cem Ilkel | 5-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
5-2 | Dimitar Kuzmanov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cem Ilkel vs. Dimitar Kuzmanov - Wzajemne mecze
07.11.23 | 1. runda | Cem Ilkel | Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | Sofia | halowa |
12.02.21 | Ćwierćfinał | Cem Ilkel | Dimitar Kuzmanov | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | Potchefstroom 1 | twarda |
04.03.16 | Rubber 1 | Cem Ilkel | Dimitar Kuzmanov | 7-64, 1-6, 6-4, 1-6, 7-5 | szczegóły meczu | Davis Cup | halowa |
25.08.14 | Finał | Dimitar Kuzmanov | Cem Ilkel | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | Turkey F29 | twarda |
Cem Ilkel form & Dimitar Kuzmanov form
Cem Ilkel - ostatnie mecze
Hamburg Challenger - halowa | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Michael Agwi | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Otto Virtanen | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 1. runda | vs. Johan Nikles | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.03.24 Klasyf. | vs. Illya Marchenko | 7-66, 7-62 | szczegóły meczu | |
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Kyle Edmund | 3-6, 7-65, 6-2 | szczegóły meczu | |
Lille Challenger - halowa | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bouquier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Manama Challenger - twarda | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Gastao Elias | 6-3, 1-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
12.02.24 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Orlov | 2-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.02.24 Klasyf. | vs. Marat Sharipov (RUS) | 6-1, Marat Sharipov (RUS) - krecz | szczegóły meczu | |
Davis Cup - twarda | ||||
02.02.24 Rubber 1 | vs. Kiranpal Pannu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Ottignies Louvain - halowa | ||||
23.01.24 Klasyf. | vs. Denis Yevseyev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
22.01.24 1. runda klasyf. | vs. Nikoloz Basilashvili | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
09.01.24 1. runda | vs. Gastao Elias | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Gastao Elias | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 6-3, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
20.11.23 1. runda | vs. Marc Polmans | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
09.11.23 Ćwierćfinał | vs. Jack Draper | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Max Purcell | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bergamo Challenger - halowa | ||||
02.11.23 2. runda | vs. Pierre-Hugues Herbert | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Illya Marchenko | 6-73, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
19.10.23 2. runda | vs. Billy Harris | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
17.10.23 1. runda | vs. Henri Laaksonen | 6-2, 3-1, Henri Laaksonen - krecz | szczegóły meczu | |
Bratislava 2 - halowa | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Maxim Mrva | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Orleans Challenger - halowa | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Antoine Hoang | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
15.09.23 | vs. Zsombor Piros | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
04.09.23 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
22.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu |
Dimitar Kuzmanov - ostatnie mecze
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.24 2. runda | vs. Sandro Kopp | 6-77, 2-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 1. runda | vs. Nerman Fatic | 6-0, 7-65 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Mikhail Kukushkin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Rudolf Molleker | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
21.02.24 2. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.02.24 1. runda | vs. Filip Misolic | 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
Glasgow Challenger - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Kyle Edmund | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nottingham Challenger - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Mikhail Kukushkin | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Jules Marie | 4-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
07.02.24 1. runda | vs. Jan Choinski | 6-4, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
03.02.24 Rubber 1 | vs. Nerman Fatic | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Quimper Challenger - halowa | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Arthur Rinderknech | 4-6, 7-66, 5-7 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Dan Added | 4-6, 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Billy Harris | 6-0, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
16.01.24 1. runda | vs. Felipe Meligeni Alves | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Noumea Challenger - twarda | ||||
02.01.24 1. runda | vs. Giovanni Mpetshi Perricard | 6-74, 6-3, 6-73 | szczegóły meczu | |
Sofia - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Cem Ilkel | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Olbia Challenger - twarda | ||||
17.10.23 1. runda | vs. Alex Molcan | 6-75, - Dimitar Kuzmanov - krecz | szczegóły meczu | |
Malaga Challenger - twarda | ||||
11.10.23 2. runda | vs. Flavio Cobolli | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Corentin Moutet | 6-2, 2-6, 7-65 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
17.09.23 | vs. Alexander Bublik | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
16.09.23 Rubber 1 | vs. Timofey Skatov | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
08.09.23 Ćwierćfinał | vs. Vit Kopriva | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
06.09.23 2. runda | vs. Dalibor Svrcina | 2-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Dennis Novak | 6-73, 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-77, 7-64, 4-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
01.09.23 Ćwierćfinał | vs. Benoit Paire | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
31.08.23 2. runda | vs. Ivan Gakhov | 6-2, 2-0, Ivan Gakhov - krecz | szczegóły meczu | |
30.08.23 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Meerbusch Challenger - ceglana | ||||
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Jan Choinski | 6-2, 5-7, 3-6 | szczegóły meczu |