MECZ
05.11.20 | 2. runda | Cedrik-Marcel Stebe | Kimmer Coppejans | 7-63, 6-4 | Parma Challenger | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Cedrik-Marcel Stebe | Kimmer Coppejans | |
1. podanie % | 46/72 (64%) | 55/86 (64%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 34/46 (74%) | 40/55 (73%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 14/26 (54%) | 11/31 (35%) |
Zdobyte break-ball | 2/12 (17%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 35/86 (41%) | 24/72 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 83/158 (53%) | 75/158 (47%) |
Double foul | 0 | 1 |
Asy | 12 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
3-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 3-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP] | ||
3-4 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 3-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-5 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 5-5 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
6-5 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 6-6 | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 4-3, 5-3, 6-3 | ||
7-63 |
2 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 0-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 2-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-1 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-3 | Kimmer Coppejans | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Cedrik-Marcel Stebe | 5-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cedrik-Marcel Stebe vs. Kimmer Coppejans - Wzajemne mecze
05.11.20 | 2. runda | Cedrik-Marcel Stebe | Kimmer Coppejans | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | Parma Challenger | halowa |
13.09.13 | Półfinał | Cedrik-Marcel Stebe | Kimmer Coppejans | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | Meknes Challenger | ceglana |
Cedrik-Marcel Stebe form & Kimmer Coppejans form
Cedrik-Marcel Stebe - ostatnie mecze
Tenerife 2 - twarda | ||||
30.01.23 1. runda | vs. Filip Misolic | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.23 1. runda klasyf. | vs. Dominic Stricker | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Seoul Challenger - twarda | ||||
12.10.22 2. runda | vs. Yibing Wu | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
11.10.22 1. runda | vs. Aleksandar Vukic | 7-5, 6-76, 6-4 | szczegóły meczu | |
Lisbon Challenger - ceglana | ||||
27.09.22 1. runda | vs. Carlos Taberner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tulln Challenger - ceglana | ||||
06.09.22 1. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Como Challenger - ceglana | ||||
04.09.22 Finał | vs. Francesco Passaro | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.09.22 Półfinał | vs. Matteo Arnaldi | 6-1, 4-1, Matteo Arnaldi - krecz | szczegóły meczu | |
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Kenny de Schepper | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Lucas Gerch | 4-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.08.22 1. runda | vs. Mirza Basic | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Granby Challenger - twarda | ||||
25.08.22 2. runda | vs. Gabriel Diallo | 4-6, 6-4, 6-72 | szczegóły meczu | |
24.08.22 1. runda | vs. Ulises Blanch | 6-74, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Santo Domingo - ceglana | ||||
17.08.22 2. runda | vs. Daniel Elahi Galan | 6-2, 4-6, 6-711 | szczegóły meczu | |
15.08.22 1. runda | vs. Genaro Alberto Olivieri | 6-3, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
Liberec Challenger - ceglana | ||||
03.08.22 2. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-76, 6-2, 3-6 | szczegóły meczu | |
01.08.22 1. runda | vs. Jurij Rodionov | 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
25.07.22 1. runda | vs. Marc-Andrea Huesler | 6-2, 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
18.07.22 1. runda | vs. Evan Furness | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
Verona Challenger - ceglana | ||||
13.07.22 2. runda | vs. Sebastian Ofner | 4-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
11.07.22 1. runda | vs. Nikola Milojevic | 6-0, 6-4 | szczegóły meczu | |
Luedenscheid Challenger - ceglana | ||||
28.06.22 1. runda | vs. Jozef Kovalik | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
22.06.22 2. runda klasyf. | vs. Nicola Kuhn | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.06.22 1. runda klasyf. | vs. Franco Agamenone | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
14.06.22 1. runda | vs. Nikolas Sanchez-Izquierdo | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Paris - ceglana | ||||
20.05.22 Klasyf. | vs. Chun Hsin Tseng | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
18.05.22 2. runda klasyf. | vs. Juan Manuel Cerundolo | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.05.22 1. runda klasyf. | vs. Kacper Zuk | 3-6, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Mauthausen Challenger - ceglana | ||||
03.05.22 1. runda | vs. Enzo Couacaud | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Rome 1 - ceglana | ||||
26.04.22 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu |
Kimmer Coppejans - ostatnie mecze
Melbourne - twarda | ||||
11.01.24 2. runda klasyf. | vs. Andrea Vavassori | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
09.01.24 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-71, 7-66, 6-2 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 1 - twarda | ||||
03.01.24 2. runda | vs. Marat Sharipov (RUS) | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
01.01.24 1. runda | vs. Lucas Poullain | 3-6, 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
Calgary Challenger - halowa | ||||
06.11.23 1. runda | vs. Liam Draxl | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Astana - halowa | ||||
26.09.23 1. runda klasyf. | vs. Jose Statham | 6-4, 0-1, - Kimmer Coppejans - krecz | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
22.09.23 2. runda | vs. Mackenzie Mcdonald | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.09.23 1. runda | vs. Aleksandar Kovacevic | 7-64, 6-1 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Khumoun Sultanov | 6-78, 6-3, 6-76 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
26.08.23 Klasyf. | vs. Titouan Droguet | 1-6, 6-1, 5-7 | szczegóły meczu | |
25.08.23 2. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Diallo | 6-4, 5-7, 7-69 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
13.08.23 Finał | vs. Dino Prizmic | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
12.08.23 Półfinał | vs. Marko Topo | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
11.08.23 Ćwierćfinał | vs. Norbert Gombos | 3-5, Norbert Gombos - krecz | szczegóły meczu | |
10.08.23 2. runda | vs. Nino Serdarusic | 6-77, 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Mirza Basic | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
03.08.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Dragos Nicolae Madaras | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Hamburg - ceglana | ||||
23.07.23 Klasyf. | vs. Cristian Garin | 6-2, 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
22.07.23 1. runda klasyf. | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-1, 7-64 | szczegóły meczu | |
Tampere Challenger - ceglana | ||||
20.07.23 2. runda | vs. Daniel Rincon | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Ergi Kirkin | 3-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
San Benedetto - ceglana | ||||
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Alejandro Tabilo | 6-3, 6-74, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Francesco Forti | 7-5, 3-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
06.07.23 1. runda | vs. Alex De Minaur | 7-65, 3-6, 3-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
29.06.23 Klasyf. | vs. Taro Daniel | 6-3, 4-6, 4-6, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Zizou Bergs | 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Timofey Skatov | 6-73, 6-4, 7-611 | szczegóły meczu |