MECZ
28.11.22 | 1. runda klasyf. | Caspar Schuetze | Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-2 | M25 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Niemcy
28.07.93, 30 lat
28.07.93, 30 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Japonia
18.05.84, 39 lat
18.05.84, 39 lat
Caspar Schuetze vs. Seiichiro Ichikawa - Wzajemne mecze
28.11.22 | 1. runda klasyf. | Caspar Schuetze | Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | M25 Monastir | twarda |
Caspar Schuetze form & Seiichiro Ichikawa form
Caspar Schuetze - ostatnie mecze
M25 Hammamet - ceglana | ||||
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Simone Agostini | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Luke Jensen | Luke Jensen - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
12.02.24 2. runda klasyf. | vs. Johan Nikles | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.02.24 1. runda klasyf. | vs. Maxwell Weishan | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
05.02.24 2. runda klasyf. | vs. Francesco Ferrari | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Yannick Penkner | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Lorenzo Gallo | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
11.12.23 1. runda klasyf. | vs. Lukas Hellum Lilleengen | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
04.12.23 1. runda klasyf. | vs. Arthur Bonnaud | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Zahra - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriel Elicha Navas | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Melilla - ceglana | ||||
17.09.23 1. runda klasyf. | vs. Tancredi Alfano | 6-71, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Buschhausen - ceglana | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ivan Kazakov | 6-2, 1-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Huy - ceglana | ||||
20.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andrej Krajcik | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Wetzlar - ceglana | ||||
31.07.23 1. runda klasyf. | vs. Mariano Dedura-Palomero | 6-1, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
05.07.23 1. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 1-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
03.07.23 Klasyf. | vs. Leonardo Taddia | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Laurent Julia Calac | 6-3, 4-6, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Cluj - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Vlad Cristian Breazu | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Luzhou - twarda | ||||
04.06.23 2. runda klasyf. | vs. Shiyou Liu | 4-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Simon Beaupain | 6-4, 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Alexandru Cristian Dumitru | 7-5, 1-6, 12-14 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gabriele Pennaforti | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
05.03.23 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Mitric | 6-72, 6-75 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
26.02.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Kobierski | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
23.01.23 2. runda klasyf. | vs. Zelimir Rudan | 6-72, 6-3, 6-10 | szczegóły meczu | |
22.01.23 1. runda klasyf. | vs. Tom Neylon | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
08.01.23 1. runda klasyf. | vs. Dwaine Duncan | 6-79, 6-2, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
01.01.23 1. runda klasyf. | vs. Vitali Chvets | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
28.11.22 1. runda klasyf. | vs. Seiichiro Ichikawa | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Camilli | 7-63, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu |
Seiichiro Ichikawa - ostatnie mecze
M15 Heraklion - twarda | ||||
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Michalis Sakellaridis | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Corban Crowther | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Mihai Alexandru Coman | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
03.03.24 1. runda klasyf. | vs. Robin Boeckli | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Dimitris Sakellaridis | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Giorgio Tabacco | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Peter Nad | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Noah Perfetti | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. William Mclennaghan | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.12.23 1. runda klasyf. | vs. Syl Gaxherri | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tobias Smoliner | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 1. runda klasyf. | vs. Filip Apltauer | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Heraklion - twarda | ||||
27.11.23 1. runda klasyf. | vs. Georgios Valaris | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
20.11.23 1. runda klasyf. | vs. Mateusz Kulakowski | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Andreas Loizas | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Catini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.10.23 2. runda klasyf. | vs. Alberto Morolli | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Samir Mustafin | Samir Mustafin - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Lyle Zaloumis | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Chedi Berriri | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Ante Petar Ercegovic | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.07.23 1. runda klasyf. | vs. Ighor Halmenschlager Reis | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.05.23 1. runda klasyf. | vs. Patrick Foley | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.05.23 1. runda klasyf. | vs. Dhruva Mulye | 1-6, 6-4, 6-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
07.05.23 1. runda klasyf. | vs. Tin Chen | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
30.04.23 1. runda klasyf. | vs. Marco Berti | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
23.04.23 1. runda klasyf. | vs. Anro Nel | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.04.23 1. runda klasyf. | vs. Omar Knani | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
09.04.23 1. runda klasyf. | vs. Warren Wood | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu |