INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Gonzalo Lama vs. Carlos Gomez-Herrera - Wzajemne mecze
25.01.22 | 1. runda | Gonzalo Lama | Carlos Gomez-Herrera | 7-64, 7-63 | szczegóły meczu | Santa Cruz | ceglana |
14.11.20 | 1. runda klasyf. | Gonzalo Lama | Carlos Gomez-Herrera | 4-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | Guayaquil Challenger | ceglana |
Gonzalo Lama form & Carlos Gomez-Herrera form
Gonzalo Lama - ostatnie mecze
Carlos Gomez-Herrera - ostatnie mecze
Tiburon Challenger - twarda | ||||
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Aidan Mayo | 6-75, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
Cali Challenger - ceglana | ||||
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Kiranpal Pannu | 4-6, 0-0, - Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
20.06.22 1. runda | vs. Conner Huertas Del Pino | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
Corrientes Challenger - ceglana | ||||
17.06.22 Ćwierćfinał | vs. Mariano Navone | 6-74, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.06.22 2. runda | vs. Alex Barrena | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.06.22 1. runda | vs. Mateo Nicolas Martinez | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Poznan Challenger - ceglana | ||||
29.05.22 1. runda klasyf. | vs. Oleg Prihodko | 3-6, 6-4, 1-6 | szczegóły meczu | |
Murcia Challenger - ceglana | ||||
03.04.22 1. runda klasyf. | vs. Pablo Llamas Ruiz | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Marbella Challenger - ceglana | ||||
29.03.22 1. runda | vs. Carlos Taberner | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
28.03.22 Klasyf. | vs. Nicolas Alvarez Varona | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
27.03.22 1. runda klasyf. | vs. Miguel Damas | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
19.02.22 1. runda klasyf. | vs. Ricardas Berankis | 3-6, 6-4, 5-7 | szczegóły meczu | |
Santa Cruz - ceglana | ||||
25.01.22 1. runda | vs. Gonzalo Lama | 6-74, 6-73 | szczegóły meczu | |
Concepcion Challenger - ceglana | ||||
17.01.22 1. runda | vs. Facundo Mena | 3-6, 6-4, 4-6 | szczegóły meczu | |
Buenos Aires - ceglana | ||||
19.10.21 1. runda | vs. Juan Ignacio Londero | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.10.21 Klasyf. | vs. Lautaro Midon | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
17.10.21 1. runda klasyf. | vs. Juan Manuel La Serna | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
Santiago 3 - ceglana | ||||
10.10.21 1. runda klasyf. | vs. Rafael Matos | 2-6, 3-3, - Carlos Gomez-Herrera - krecz | szczegóły meczu | |
Santiago 2 - ceglana | ||||
04.10.21 Klasyf. | vs. Nicolas Alvarez | 3-6, 6-1, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.21 1. runda klasyf. | vs. Gilbert Klier Junior | 3-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lima Challenger - ceglana | ||||
28.09.21 1. runda | vs. Nicolas Kicker | 4-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.09.21 Klasyf. | vs. Jean Thirouin | 6-1, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Luca Castelnuovo | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
Ambato Challenger - ceglana | ||||
23.09.21 2. runda | vs. Thiago Agustin Tirante | 6-75, 6-3, 6-71 | szczegóły meczu | |
20.09.21 1. runda | vs. Eduard Esteve Lobato | 6-4, 6-76, 6-3 | szczegóły meczu | |
Quito Challenger - ceglana | ||||
14.09.21 1. runda | vs. Adrian Menendez-Maceiras | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
10.09.21 Ćwierćfinał | vs. Andrej Martin | 6-72, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.09.21 2. runda | vs. Sumit Nagal | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.09.21 1. runda | vs. Drazen Petrovic | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
Mallorca Challenger - twarda | ||||
31.08.21 1. runda | vs. Ramkumar Ramanathan | 7-61, 4-6, 5-7 | szczegóły meczu |