MECZ
30.09.21 | 2. runda | Cannon Kingsley | Suraj R Prabodh | 6-3, 6-4 | M15 Lubbock | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Cannon Kingsley | Suraj R Prabodh | |
1. podanie % | 33/54 (61%) | 40/66 (61%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/33 (91%) | 26/40 (65%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 11/21 (52%) | 11/26 (42%) |
Zdobyte break-ball | 3/11 (27%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/66 (44%) | 13/54 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 70/120 (58%) | 50/120 (42%) |
Double foul | 2 | 2 |
Asy | 8 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Cannon Kingsley vs. Suraj R Prabodh - Wzajemne mecze
30.09.21 | 2. runda | Cannon Kingsley | Suraj R Prabodh | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Lubbock | twarda |
Cannon Kingsley form & Suraj R Prabodh form
Cannon Kingsley - ostatnie mecze
M25 Ithaca - halowa | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Karue Sell | 6-4, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Nathan Mao | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Loughborough - halowa | ||||
13.01.24 Półfinał | vs. Martyn Pawelski | 6-3, 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
12.01.24 Ćwierćfinał | vs. Henry Searle | 7-5, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
11.01.24 2. runda | vs. Jonas Forejtek | 6-4, 6-77, 7-62 | szczegóły meczu | |
10.01.24 1. runda | vs. Gianmarco Ferrari | 4-6, 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 1 - halowa | ||||
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Glinka | 3-6, 6-2, 5-7 | szczegóły meczu | |
Drummondville Challenger - halowa | ||||
14.11.23 1. runda | vs. James Duckworth | 5-7, 7-62, 6-75 | szczegóły meczu | |
Knoxville Challenger - halowa | ||||
07.11.23 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Gabi Adrian Boitan | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Lawson | 6-4, 7-61 | szczegóły meczu | |
Charlottesville Challenger - halowa | ||||
01.11.23 2. runda | vs. Brandon Holt | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
31.10.23 1. runda | vs. Alex Michelsen | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Fairfield Challenger - twarda | ||||
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Learner Tien | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Tiburon Challenger - twarda | ||||
03.10.23 1. runda | vs. Tennys Sandgren | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 Klasyf. | vs. Trevor Svajda | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
01.10.23 1. runda klasyf. | vs. Brandon Holt | 3-6, 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bogota Challenger - ceglana | ||||
27.09.23 1. runda | vs. David Jorda Sanchis | 4-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
Columbus Challenger - halowa | ||||
23.09.23 Półfinał | vs. Alexis Galarneau | 4-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
22.09.23 Ćwierćfinał | vs. Christian Harrison | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.09.23 2. runda | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-72, 6-3 | szczegóły meczu | |
20.09.23 1. runda | vs. Alexander Ritschard | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cary 2 - twarda | ||||
12.09.23 1. runda | vs. Bernard Tomic | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.09.23 Klasyf. | vs. Pedro Vives Marcos | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Robin Catry | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
23.08.23 1. runda klasyf. | vs. Yuta Shimizu | 5-7, 6-3, 6-77 | szczegóły meczu | |
Lexington Challenger - twarda | ||||
05.08.23 Półfinał | vs. Arthur Cazaux | 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Tung-Lin Wu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Dane Sweeny | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
01.08.23 1. runda | vs. Yuki Mochizuki | 6-4, 4-6, 6-3 | szczegóły meczu |
Suraj R Prabodh - ostatnie mecze
M15 Chandigarh - twarda | ||||
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Hitesh Chauhan | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
12.03.24 Klasyf. | vs. Dev Javia | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.03.24 2. runda klasyf. | vs. Ritabrata Sarkar | 4-6, 6-1, 10-3 | szczegóły meczu | |
M15 Davangere - twarda | ||||
24.10.23 1. runda | vs. Sidharth Rawat | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Dharwad - twarda | ||||
19.10.23 2. runda | vs. S D Prajwal Dev | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
18.10.23 1. runda | vs. Raghav Jaisinghani | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.10.23 Klasyf. | vs. Yash Yadav | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.10.23 1. runda klasyf. | vs. Atharva Sharma | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Ahmedabad - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Atharva Sharma | 4-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
08.10.23 2. runda klasyf. | vs. Ajay Malik | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Boopathy Sakthivel | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Chennai - twarda | ||||
03.04.23 Klasyf. | vs. Fardeen Qamar | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
02.04.23 1. runda klasyf. | vs. Udit Kamboj | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Mysuru - twarda | ||||
28.03.23 1. runda | vs. Ishaque Eqbal | 6-74, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lucknow - twarda | ||||
20.03.23 2. runda klasyf. | vs. Grigoriy Lomakin | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.03.23 1. runda klasyf. | vs. Gourav Gulia | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 New - twarda | ||||
12.03.23 1. runda klasyf. | vs. Francis Casey Alcantara | 6-3, 3-6, 5-10 | szczegóły meczu | |
M15 Bhilai - twarda | ||||
23.11.22 1. runda | vs. Nitin Kumar Sinha | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
22.11.22 Klasyf. | vs. Ivan Denisov | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.11.22 2. runda klasyf. | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
20.11.22 1. runda klasyf. | vs. Mohit Bhardwaj | 6-3, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Mumbai - twarda | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Arjun Mahadevan | 6-74, 6-3, 10-8 | szczegóły meczu | |
M25 Indore - twarda | ||||
07.11.22 2. runda klasyf. | vs. Ranjeet Virali-Murugesan | 6-73, 6-4, 8-10 | szczegóły meczu | |
06.11.22 1. runda klasyf. | vs. Gunjan Jadhav | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 New - twarda | ||||
01.11.22 1. runda | vs. Digvijaypratap Singh | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Tay - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Takuya Kumasaka | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Bang Shuo Yin | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.06.22 1. runda klasyf. | vs. Sam Oster | 7-66, 7-65 | szczegóły meczu | |
M15 Tay - twarda | ||||
08.06.22 1. runda | vs. Ken Cavrak | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu |