MECZ
18.06.22 | Półfinał | Bu Yunchaokete | Fajing Sun | 6-3, 6-3 | M15 Chiang | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Bu Yunchaokete | Fajing Sun | |
1. podanie % | 29/48 (60%) | 35/60 (58%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 24/29 (83%) | 25/35 (71%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 13/19 (68%) | 9/25 (36%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/60 (43%) | 11/48 (23%) |
Zdobyte punkty – razem | 63/108 (58%) | 45/108 (42%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 8 | 7 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Bu Yunchaokete | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
1-0 | Fajing Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bu Yunchaokete | 2-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
3-0 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bu Yunchaokete | 3-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-1 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bu Yunchaokete | 4-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Fajing Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Bu Yunchaokete | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Fajing Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
Bu Yunchaokete | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-1 | Fajing Sun | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bu Yunchaokete | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
2-2 | Fajing Sun | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Bu Yunchaokete | 3-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-2 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
Bu Yunchaokete | 4-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Fajing Sun | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
6-3 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bu Yunchaokete vs. Fajing Sun - Wzajemne mecze
18.06.22 | Półfinał | Bu Yunchaokete | Fajing Sun | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Chiang | twarda |
Bu Yunchaokete form & Fajing Sun form
Bu Yunchaokete - ostatnie mecze
Murcia Challenger - ceglana | ||||
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Albert Ramos-Vinolas | 5-7, 6-3, 1-6 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Nicolas Alvarez Varona | 7-65, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.03.24 1. runda | vs. Nicola Kuhn | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Hamburg Challenger - halowa | ||||
13.03.24 2. runda | vs. Alexander Blockx | 6-3, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
12.03.24 1. runda | vs. Sebastian Fanselow | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
Lugano Challenger - halowa | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Antoine Escoffier | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
02.03.24 Półfinał | vs. Matteo Gigante | 6-1, 6-70, 6-77 | szczegóły meczu | |
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Martin Damm | 7-67, 7-61 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Jozef Kovalik | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Hady Habib | 6-4, 2-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
10.01.24 1. runda klasyf. | vs. Hugo Gaston | 5-7, 0-6 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
11.11.23 Ćwierćfinał | vs. Luca Nardi | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
08.11.23 2. runda | vs. Dane Sweeny | 6-4, 5-7, 7-5 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-74, 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
21.10.23 Półfinał | vs. James Duckworth | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.10.23 Ćwierćfinał | vs. Yan Bai | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
18.10.23 2. runda | vs. Alibek Kachmazov | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.10.23 1. runda | vs. Luke Saville | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
12.10.23 2. runda | vs. Nuno Borges | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.23 1. runda | vs. James McCabe | 3-6, 6-3, 2-0, James McCabe - krecz | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
06.10.23 2. runda | vs. Sebastian Korda | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Miomir Kecmanovic | 6-76, 6-2, 2-1, Miomir Kecmanovic - krecz | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
15.09.23 Półfinał | vs. Terence Atmane | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 Ćwierćfinał | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.09.23 2. runda | vs. Luke Saville | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
12.09.23 1. runda | vs. Bang Shuo Yin | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
07.09.23 2. runda | vs. Lorenzo Giustino | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
05.09.23 1. runda | vs. Rigele Te | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
30.08.23 1. runda | vs. Rigele Te | 7-67, 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
26.06.23 1. runda klasyf. | vs. Raphael Collignon | 6-75, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu |
Fajing Sun - ostatnie mecze
M25 Toulouse - halowa | ||||
20.03.24 1. runda | vs. Alexey Vatutin | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Creteil - halowa | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Alexey Vatutin | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Lucas Poullain | Lucas Poullain - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Antoine Ghibaudo | 2-6, 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Louis Larue | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Sergio Callejon Hernando | 6-4, 6-77, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 6-2, 2-1, Diego Fernandez Flores - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Villena - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Diego Fernandez Flores | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
Nonthaburi 2 - twarda | ||||
08.01.24 Klasyf. | vs. Nick Hardt | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Eric Vanshelboim | 6-0, 7-5 | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ji Sung Nam | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Yunseong Chung | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 2 - twarda | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Alibek Kachmazov | 3-6, 6-77 | szczegóły meczu | |
Shenzhen 1 - twarda | ||||
10.10.23 Klasyf. | vs. Egor Gerasimov | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda klasyf. | vs. Chukang Wang | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
03.10.23 Klasyf. | vs. Yu Hsiou Hsu | 7-61, 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Alex Bolt | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
16.09.23 Rubber 1 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 7-5, 6-72, 1-1, - Fajing Sun - krecz | szczegóły meczu | |
Shanghai Challenger - twarda | ||||
05.09.23 1. runda | vs. Tung-Lin Wu | 6-75, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhangjiagang Challenger - twarda | ||||
29.08.23 1. runda | vs. Terence Atmane | 6-4, 6-71, 6-79 | szczegóły meczu | |
Zhuhai Challenger - twarda | ||||
23.08.23 2. runda | vs. Jason Jung | 3-6, 6-3, 6-74 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Jose Statham | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Yinchuan - twarda | ||||
20.08.23 Finał | vs. Jie Cui | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
19.08.23 Półfinał | vs. Yan Bai | 7-5, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.08.23 Ćwierćfinał | vs. Wishaya Trongcharoenchaikul | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.08.23 2. runda | vs. Jimmy Yang | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.08.23 1. runda | vs. Ray Ho | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Anning - ceglana | ||||
06.08.23 Finał | vs. Jie Cui | 6-3, 4-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
05.08.23 Półfinał | vs. Rigele Te | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
04.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mikalai Haliak | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |