MECZ
01.08.21 | 1. runda klasyf. | Boris Butulija | Guy Dagan | 6-3, 6-2 | M15 Telavi | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Izrael
26.02.00, 24 lat
26.02.00, 24 lat
Boris Butulija vs. Guy Dagan - Wzajemne mecze
01.08.21 | 1. runda klasyf. | Boris Butulija | Guy Dagan | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Telavi | ceglana |
Boris Butulija form & Guy Dagan form
Boris Butulija - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
07.03.24 2. runda | vs. Petr Nesterov | 6-3, 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.03.24 1. runda | vs. Daniel Khazime | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
28.02.24 1. runda | vs. Saba Purtseladze | 6-3, 2-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.02.24 1. runda | vs. Patrick Zahraj | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
14.02.24 1. runda | vs. Zura Tkemaladze | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.12.23 1. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
07.12.23 2. runda | vs. Max Wiskandt | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.12.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
30.11.23 2. runda | vs. Cing-Yang Meng | 6-73, 6-74 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Mats Moraing | 7-5, 1-0, Mats Moraing - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
01.11.23 1. runda | vs. Zach Stephens | 4-6, 7-66, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Al - twarda | ||||
26.10.23 2. runda | vs. Matic Dimic | 1-6, 6-3, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.10.23 1. runda | vs. Jannik Maute | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.23 1. runda | vs. Amr Elsayed | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.10.23 2. runda | vs. Stuart Parker | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
04.10.23 1. runda | vs. Finn Murgett | 6-72, 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Blaise Bicknell | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
02.08.23 1. runda | vs. Aleksandr Lobanov | 0-6, 1-2, - Boris Butulija - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.07.23 1. runda | vs. Dylan Salton | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.07.23 Półfinał | vs. Yassine Dlimi | 7-64, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Samir Hamza Reguig | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Kalman L. Boyd | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
19.07.23 1. runda | vs. Niki Kaliyanda Poonacha | 5-1, Niki Kaliyanda Poonacha - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.07.23 Półfinał | vs. Yassine Dlimi | 6-3, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.07.23 Ćwierćfinał | vs. Yassine Smiej | 7-68, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.07.23 2. runda | vs. Alvin Nicholas Tudorica | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.07.23 1. runda | vs. Cengiz Aksu | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
06.07.23 2. runda | vs. Gabriele Bosio | 6-2, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 1. runda | vs. Tomas Antonio Serrano Luis | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.06.23 2. runda | vs. Alexandros Skorilas | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Guy Dagan - ostatnie mecze
M15 East - halowa | ||||
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Cameron Muller | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Duarte Melo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
28.11.21 1. runda klasyf. | vs. Tomas Lanik | 7-64, 5-7, 5-10 | szczegóły meczu | |
M25 Afula - twarda | ||||
07.11.21 1. runda klasyf. | vs. Omer Yeshaya | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M25 Meitar - twarda | ||||
31.10.21 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Pretoria - twarda | ||||
26.09.21 1. runda klasyf. | vs. Alexander Edley | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
20.09.21 2. runda klasyf. | vs. Joshua Howard-Tripp | 1-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
19.09.21 1. runda klasyf. | vs. Rico Gore | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Johannesburg - twarda | ||||
12.09.21 1. runda klasyf. | vs. Sahar Simon | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
16.08.21 1. runda klasyf. | vs. Jan Osusky | Jan Osusky - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
16.08.21 2. runda klasyf. | vs. Bogdan Borza | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Telavi - ceglana | ||||
01.08.21 1. runda klasyf. | vs. Boris Butulija | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Telavi - ceglana | ||||
26.07.21 1. runda klasyf. | vs. Asaf Friedler | 0-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
06.06.21 1. runda klasyf. | vs. Sean Hodkin | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Ramat - twarda | ||||
02.05.21 1. runda klasyf. | vs. Ofek Amoyal | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
10.01.21 1. runda klasyf. | vs. Yan Sabanin | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
23.11.20 1. runda klasyf. | vs. Timo Stodder | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
15.11.20 1. runda klasyf. | vs. Alec Deckers | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Heraklion - twarda | ||||
08.12.19 1. runda klasyf. | vs. Athanassios Manekas | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M15 Pretoria - twarda | ||||
29.09.19 1. runda klasyf. | vs. Heinrich Heyl | 3-6, 6-0, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Johannesburg - twarda | ||||
22.09.19 2. runda klasyf. | vs. Jason Chigaazira | 6-0, 4-6, 9-11 | szczegóły meczu | |
M15 Sajur - twarda | ||||
02.09.19 1. runda klasyf. | vs. Natthasith Kunsuwan | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
26.08.19 1. runda klasyf. | vs. Preston Brown | 5-7, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kiryat - twarda | ||||
19.08.19 1. runda klasyf. | vs. Ran Amar | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Netanya - twarda | ||||
17.06.19 1. runda klasyf. | vs. Daniel Dudockin | 0-6, 6-4, 7-10 | szczegóły meczu | |
M15 Akko - twarda | ||||
10.06.19 1. runda klasyf. | vs. Andrea Picchione | 6-73, 1-6 | szczegóły meczu | |
Israel F14 - twarda | ||||
17.10.18 1. runda | vs. Igor Smilansky | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
Israel F13 - twarda | ||||
06.10.18 1. runda klasyf. | vs. Dmitrii Baskov | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Israel F12 - twarda | ||||
30.09.18 2. runda klasyf. | vs. Jesse Ross | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
29.09.18 1. runda klasyf. | vs. Shadi Al Tori | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |