MECZ
13.06.22 | 2. runda klasyf. | Bohua Dong | Gabriele Pennaforti | 6-1, 3-6, 10-6 | M15 Monastir | twarda |
STATYSTYKA MECZU
Chiny
16.06.02, 21 lat
16.06.02, 21 lat
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Bohua Dong vs. Gabriele Pennaforti - Wzajemne mecze
13.06.22 | 2. runda klasyf. | Bohua Dong | Gabriele Pennaforti | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | M15 Monastir | twarda |
Bohua Dong form & Gabriele Pennaforti form
Bohua Dong - ostatnie mecze
M25 Hua - twarda | ||||
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Radu Ioan Popa | 4-6, 3-3, - Bohua Dong - krecz | szczegóły meczu | |
M25+H Mulhouse - halowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Jan Jermar | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Zhuhai - twarda | ||||
19.09.23 1. runda klasyf. | vs. Marc Polmans | 0-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Guangzhou Challenger - twarda | ||||
10.09.23 1. runda klasyf. | vs. Justin Barki | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
26.03.23 1. runda klasyf. | vs. Raffael Schaer | - | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
16.03.23 2. runda | vs. Ray Ho | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.03.23 1. runda | vs. Mousa Alkotop | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
11.02.23 2. runda | vs. Skander Mansouri | 2-6, 0-3, - Bohua Dong - krecz | szczegóły meczu | |
09.02.23 1. runda | vs. Daniil Ostapenkov | 1-6, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
06.02.23 2. runda klasyf. | vs. Anro Nel | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.02.23 Klasyf. | vs. John Sperle | 6-0, 5-7, 10-4 | szczegóły meczu | |
05.02.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Zgirovsky | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
30.01.23 2. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
29.01.23 1. runda klasyf. | vs. Oskari Eerola | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Mathieu Scaglia | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.06.22 2. runda klasyf. | vs. Sandro Cottino | 0-4, - Bohua Dong - krecz | szczegóły meczu | |
26.06.22 1. runda klasyf. | vs. Nikita Sidorov | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
15.06.22 1. runda | vs. Guy Orly Iradukunda | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 2. runda klasyf. | vs. Gabriele Pennaforti | 6-1, 3-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
13.06.22 Klasyf. | vs. Xiaofei Wang | 3-6, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
12.06.22 1. runda klasyf. | vs. Andrea Meduri | 6-4, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.05.22 1. runda | vs. Xiaofei Wang | 0-6, - Bohua Dong - krecz | szczegóły meczu | |
23.05.22 Klasyf. | vs. Jayden Court | 6-2, 2-0, Jayden Court - krecz | szczegóły meczu | |
22.05.22 1. runda klasyf. | vs. James Edley | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
16.05.22 Klasyf. | vs. Derek Pham | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Babji Siva Atturu | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
15.05.22 2. runda klasyf. | vs. Zi Hui Chen | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
10.05.22 1. runda | vs. Omni Kumar | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Omni Kumar | 2-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
02.05.22 Klasyf. | vs. Gourav Gulia | 6-1, 6-3 | szczegóły meczu |
Gabriele Pennaforti - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Daniel Bagnolini | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Alaminos - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Stefan Palosi | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Menelaos Efstathiou | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Benjamin Lock | 3-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
28.02.24 2. runda | vs. Corentin Denolly | 6-1, 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 1. runda | vs. Ivan Gakhov | 5-7, 6-3, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Hammamet - ceglana | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Dominik Kellovsky | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
01.12.23 Półfinał | vs. Pol Martin Tiffon | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
30.11.23 Ćwierćfinał | vs. Stefano Reitano | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Giannicola Misasi | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Jeremy Gschwendtner | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-77, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Ioan Alexandru Chirita | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
12.11.23 Finał | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
11.11.23 Półfinał | vs. Matyas Fuele | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Evgenii Tiurnev | 7-65, 4-1, Evgenii Tiurnev - krecz | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Tuncay Duran | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Kuzey Cekirge | 6-1, 4-1, Kuzey Cekirge - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
16.10.23 1. runda | vs. Max Houkes | 6-74, 4-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
13.10.23 Półfinał | vs. Marcello Serafini | 6-3, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
12.10.23 Ćwierćfinał | vs. Timo Stodder | 0-6, 6-4, 7-64 | szczegóły meczu | |
11.10.23 2. runda | vs. Alessandro Bellifemine | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.10.23 1. runda | vs. Alexander Weis | 5-7, 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Zaragoza - ceglana | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Felix Gill | 6-75, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
26.09.23 1. runda | vs. Sander Jong | 4-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.09.23 Klasyf. | vs. Giuseppe La Vela | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
24.09.23 1. runda klasyf. | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
15.09.23 Ćwierćfinał | vs. Francesco Ferrari | 3-6, 7-5, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.09.23 2. runda | vs. Sasa Markovic | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.09.23 1. runda | vs. Zoran Ludoski | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu |