MECZ
20.02.22 | 1. runda klasyf. | Bogdan Ionut Apostol | Stevan Popovic | 6-1, 6-4 | M25 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
29.10.01, 22 lat
29.10.01, 22 lat
Bogdan Ionut Apostol vs. Stevan Popovic - Wzajemne mecze
20.02.22 | 1. runda klasyf. | Bogdan Ionut Apostol | Stevan Popovic | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Antalya | ceglana |
Bogdan Ionut Apostol form & Stevan Popovic form
Bogdan Ionut Apostol - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Mihai Razvan Marinescu | - | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
08.04.22 2. runda | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Stevan Popovic - ostatnie mecze
M15 Sharm - twarda | ||||
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Patrik Homola | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Twan Van Zijl | 5-7, 6-77 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandr Lobanov | 2-6, - Stevan Popovic - krecz | szczegóły meczu | |
21.01.24 1. runda klasyf. | vs. Benjamin Ferreira-Wortsman | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Mohamed Nazim Makhlouf | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
29.11.23 1. runda | vs. Aziz Ouakaa | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
19.11.23 1. runda klasyf. | vs. Filippo Giovannini | 6-3, 5-7, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Chirag Duhan | 6-3, 2-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
13.11.23 2. runda klasyf. | vs. Kylian Collignon | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Federico Bove | 7-64, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Giuseppe Tresca | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
09.10.23 Klasyf. | vs. Tanguy Genier | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.10.23 1. runda klasyf. | vs. Kris Krawcewicz | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Doha - twarda | ||||
04.10.23 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.10.23 Klasyf. | vs. Daniil Savelev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
02.10.23 1. runda klasyf. | vs. Daniil Golubev | 6-0, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Osijek - ceglana | ||||
07.08.23 2. runda klasyf. | vs. Dominique Graf | 6-4, 1-6, 10-12 | szczegóły meczu | |
06.08.23 1. runda klasyf. | vs. Andras Necz | 4-6, 6-4, 10-0 | szczegóły meczu | |
M15 Novi - ceglana | ||||
30.07.23 1. runda klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
25.06.23 1. runda klasyf. | vs. Luka Pavlovic | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
18.06.23 1. runda klasyf. | vs. Louis Tessa | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
05.06.23 2. runda klasyf. | vs. Semen Voronin | 4-6, 6-2, 2-10 | szczegóły meczu | |
M15 Kursumlijska - ceglana | ||||
29.05.23 2. runda klasyf. | vs. Erik Arutiunian | 6-3, 3-6, 6-10 | szczegóły meczu | |
28.05.23 1. runda klasyf. | vs. Charles Dossetter | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Brcko - ceglana | ||||
22.05.23 2. runda klasyf. | vs. Nazar Oliynykov | 5-7, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
M25 Kursumlijska - ceglana | ||||
10.05.23 1. runda | vs. Aleksei Khomich | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
09.05.23 Klasyf. | vs. Enrique Pena | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
08.05.23 2. runda klasyf. | vs. Emil Dapcevic | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Osijek - ceglana | ||||
02.05.23 Klasyf. | vs. Pavel Verbin | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
01.05.23 2. runda klasyf. | vs. Daniel Lara Salmeron | 6-2, 1-6, 10-4 | szczegóły meczu |