MECZ
06.04.22 | 1. runda | Bogdan Ionut Apostol | Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | M15 Dubrovnik | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bogdan Ionut Apostol | Edison Ambarzumjan | |
1. podanie % | 39/66 (59%) | 32/65 (49%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 30/39 (77%) | 21/32 (66%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 18/27 (67%) | 18/33 (55%) |
Zdobyte break-ball | 2/7 (29%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/65 (40%) | 18/66 (27%) |
Zdobyte punkty – razem | 74/131 (56%) | 57/131 (44%) |
Double foul | 0 | 2 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Bogdan Ionut Apostol | 0-0 | |
0-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-0 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Bogdan Ionut Apostol | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-1 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
Bogdan Ionut Apostol | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
3-2 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Bogdan Ionut Apostol | 3-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
4-3 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bogdan Ionut Apostol | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 30-30, 30-40 | ||
Bogdan Ionut Apostol | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bogdan Ionut Apostol | 1-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
2-2 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bogdan Ionut Apostol | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP] | ||
2-4 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bogdan Ionut Apostol | 3-4 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
4-4 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Bogdan Ionut Apostol | 4-5 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
5-5 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bogdan Ionut Apostol | 5-6 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-6 | Edison Ambarzumjan | |
0-0, 0-1, 1-1, 1-2, 1-3, 2-3, 3-3, 3-4, 4-4, 5-4, 6-4 | ||
7-64 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Niemcy
31.07.96, 27 lat
31.07.96, 27 lat
Bogdan Ionut Apostol vs. Edison Ambarzumjan - Wzajemne mecze
06.04.22 | 1. runda | Bogdan Ionut Apostol | Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | M15 Dubrovnik | ceglana |
Bogdan Ionut Apostol form & Edison Ambarzumjan form
Bogdan Ionut Apostol - ostatnie mecze
M25 Santa - ceglana | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Luca Castagnola | 0-4, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
Sibiu Challenger - ceglana | ||||
18.09.22 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 2-5, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
Istanbul Challenger - twarda | ||||
13.09.22 1. runda | vs. Henri Squire | 2-6, 0-0, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
12.09.22 Klasyf. | vs. Cengiz Aksu | 4-4, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
11.09.22 1. runda klasyf. | vs. Divij Sharan | 6-3, 3-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Constanta - ceglana | ||||
07.09.22 1. runda | vs. Dragos Constantin Ignat | 4-6, 6-1, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Szabolcsveresmart - ceglana | ||||
02.09.22 Ćwierćfinał | vs. Michael Vrbensky | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
01.09.22 2. runda | vs. Zsombor Velcz | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
31.08.22 1. runda | vs. Leyton Rivera | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
Banja Luka - ceglana | ||||
21.08.22 1. runda klasyf. | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Curtea - ceglana | ||||
10.08.22 2. runda | vs. Mihai Razvan Marinescu | - | szczegóły meczu | |
09.08.22 1. runda | vs. Fajing Sun | 6-2, 1-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
M25 Pitesti - ceglana | ||||
03.08.22 1. runda | vs. Ilya Snitari | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25+H Bacau - ceglana | ||||
27.07.22 1. runda | vs. Piotr Kusiewicz | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sofia - ceglana | ||||
05.07.22 1. runda | vs. Leo Borg | 5-7, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Belgrade - ceglana | ||||
29.06.22 1. runda | vs. Rrezart Cungu | 6-74, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Frascati - ceglana | ||||
09.06.22 2. runda | vs. Manuel Mazza | 6-74, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
07.06.22 1. runda | vs. Alessandro Cortegiani | 6-3, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Bucharest - ceglana | ||||
26.05.22 2. runda | vs. Adolfo Daniel Vallejo | 6-2, 0-6, 6-75 | szczegóły meczu | |
25.05.22 1. runda | vs. Adrian Mateo Bejenaru | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shymkent 2 - ceglana | ||||
15.05.22 1. runda klasyf. | vs. Vladyslav Manafov | 3-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
Shymkent 1 - ceglana | ||||
09.05.22 Klasyf. | vs. Sebastian Fanselow | 3-6, 1-2, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
08.05.22 1. runda klasyf. | vs. Timur Maulenov | 6-4, 2-6, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
04.05.22 1. runda | vs. Mohamed Ali Abibsi | 6-2, 1-6, 3-4, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Cairo - ceglana | ||||
27.04.22 1. runda | vs. Sebastian Sorger | 0-2, - Bogdan Ionut Apostol - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Cairo - ceglana | ||||
14.04.22 2. runda | vs. Leo Borg | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
13.04.22 1. runda | vs. Marko Stakusic | 4-6, 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Dubrovnik - ceglana | ||||
08.04.22 2. runda | vs. Dino Prizmic | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
06.04.22 1. runda | vs. Edison Ambarzumjan | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
Zadar Challenger - ceglana | ||||
20.03.22 1. runda klasyf. | vs. Filip Misolic | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu |
Edison Ambarzumjan - ostatnie mecze
M25 Tarragona - ceglana | ||||
26.03.24 Klasyf. | vs. Noah Lopez | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
25.03.24 2. runda klasyf. | vs. Kuzey Cekirge | 6-3, 7-65 | szczegóły meczu | |
24.03.24 1. runda klasyf. | vs. Nicola Kuhn | 6-1, 0-6, 10-6 | szczegóły meczu | |
M25 Badalona - ceglana | ||||
19.03.24 Klasyf. | vs. Peter Benjamin Privara | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
18.03.24 2. runda klasyf. | vs. Pere Prat Turro | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
17.03.24 1. runda klasyf. | vs. Tancredi Alfano | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Nussloch - dywanowa | ||||
24.01.24 1. runda | vs. Adam Heinonen | 6-710, 5-7 | szczegóły meczu | |
22.01.24 Klasyf. | vs. Emil Rast | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.01.24 2. runda klasyf. | vs. Cedric Holzmann | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
01.01.24 Klasyf. | vs. Oscar Jose Gutierrez | 5-7, 6-72 | szczegóły meczu | |
31.12.23 1. runda klasyf. | vs. Marcel Hornung | 6-0, 5-4, Marcel Hornung - krecz | szczegóły meczu | |
M15 San - ceglana | ||||
28.11.23 1. runda | vs. Alessandro Ingarao | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Noah Perfetti | 6-0, 6-1 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Baptiste Bellinelli | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
04.09.23 Klasyf. | vs. Matthew Summers | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Alexander Feher | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Budapest - twarda | ||||
27.08.23 1. runda klasyf. | vs. Matthew Summers | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M25 Lodz - ceglana | ||||
08.08.23 2. runda klasyf. | vs. Vojtech Mares | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.08.23 1. runda klasyf. | vs. Kacper Nawoj | 7-63, 6-2 | szczegóły meczu | |
M25 Porto - twarda | ||||
25.07.23 Klasyf. | vs. Nuno Pinheiro | 0-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.07.23 2. runda klasyf. | vs. Aditya Katticaren | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Store - ceglana | ||||
19.06.23 1. runda klasyf. | vs. Josip Simundza | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Vaasa - twarda | ||||
08.06.23 2. runda | vs. Luca Giacomini | 0-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Roni Mikael Hietaranta | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
06.06.23 Klasyf. | vs. Ying Hou | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
05.06.23 1. runda klasyf. | vs. Max Alopaeus | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Krsko - ceglana | ||||
17.05.23 Klasyf. | vs. Attila Boros | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
15.05.23 1. runda klasyf. | vs. Paolo Schiavone | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Dubrovnik - ceglana | ||||
04.04.23 Klasyf. | vs. Emil Dapcevic | 2-6, 6-3, 7-10 | szczegóły meczu | |
03.04.23 2. runda klasyf. | vs. Tilen Kovac | 3-6, 6-4, 11-9 | szczegóły meczu |