MECZ
02.11.22 | 1. runda | Bogdan Bobrov | Tim Handel | 6-2, 6-1 | M15 Antalya | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Bogdan Bobrov | Tim Handel | |
1. podanie % | 28/43 (65%) | 30/50 (60%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 21/28 (75%) | 19/30 (63%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/15 (60%) | 4/20 (20%) |
Zdobyte break-ball | 5/7 (71%) | 0/2 (0%) |
Punkty zdobyte przez return | 27/50 (54%) | 13/43 (30%) |
Zdobyte punkty – razem | 57/93 (61%) | 36/93 (39%) |
Double foul | 0 | 8 |
Asy | 2 | 1 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Bogdan Bobrov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 40-30[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 1-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
1-2 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-2 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Tim Handel | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-2 |
2 | ||
Bogdan Bobrov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
1-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40, 30-40, 40-40, A-40[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 2-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-0 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 4-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP] | ||
4-1 | Tim Handel | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 5-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-1 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Bogdan Bobrov vs. Tim Handel - Wzajemne mecze
02.11.22 | 1. runda | Bogdan Bobrov | Tim Handel | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | M15 Antalya | ceglana |
Bogdan Bobrov form & Tim Handel form
Bogdan Bobrov - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.23 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu |
Tim Handel - ostatnie mecze
M25 Saint - halowa | ||||
28.03.24 2. runda | vs. Samuel Brosset | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.03.24 1. runda | vs. Tristan Berard | 6-2, 7-611 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
24.02.24 Półfinał | vs. Vilius Gaubas | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Nino Serdarusic | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Emilien Voisin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
21.02.24 1. runda | vs. Louroi Martinez | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
16.02.24 2. runda | vs. Daniel Merida Aguilar | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
15.02.24 1. runda | vs. Mika Lipp | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cleveland Challenger - halowa | ||||
29.01.24 1. runda | vs. Tennys Sandgren | 7-66, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Andre Ilagan | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Matias Soto | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Thai Kwiatkowski | 3-6, 6-76 | szczegóły meczu | |
16.01.24 1. runda | vs. James Tracy | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Esch/Alzette - halowa | ||||
04.01.24 2. runda | vs. Jacob Fearnley | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
03.01.24 1. runda | vs. Amaury Raynel | 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
25.11.23 Półfinał | vs. Jay Clarke | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Nicholas David Ionel | 6-0, 3-6, 7-62 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Stefan Popovic | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
22.11.23 1. runda | vs. Berk Ilkel | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Antalya - ceglana | ||||
19.11.23 Finał | vs. Alexander Weis | 6-3, 1-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 Półfinał | vs. Calin Manda | 6-4, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Dan Alexandru Tomescu | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Stefan Popovic | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Sergey Fomin | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
11.11.23 Półfinał | vs. Filip Cristian Jianu | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Viacheslav Bielinskyi | 6-2, 7-64 | szczegóły meczu | |
09.11.23 2. runda | vs. Gian Matias Di Natale | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
08.11.23 1. runda | vs. Deney Wassermann | 3-6, 7-610, 7-5 | szczegóły meczu | |
Ismaning Challenger - dywanowa | ||||
29.10.23 1. runda klasyf. | vs. Marius Copil | 4-6, 6-712 | szczegóły meczu | |
M25 Sarreguemines - dywanowa | ||||
28.10.23 Półfinał | vs. Alexey Vatutin | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu |