MECZ
15.10.21 | Ćwierćfinał | Bogdan Bobrov | Aristarkh Safonov | 6-0, 6-3 | M15 Kazan | halowa |
STATYSTYKA MECZU
Bogdan Bobrov | Aristarkh Safonov | |
1. podanie % | 19/33 (58%) | 35/41 (85%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 18/19 (95%) | 14/35 (40%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 8/14 (57%) | 1/6 (17%) |
Zdobyte break-ball | 6/8 (75%) | 1/2 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 26/41 (63%) | 7/33 (21%) |
Zdobyte punkty – razem | 52/74 (70%) | 22/74 (30%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 4 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Bogdan Bobrov | 0-0 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-0 | Aristarkh Safonov | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 2-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40 | ||
3-0 | Aristarkh Safonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 4-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
5-0 | Aristarkh Safonov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
6-0 |
2 | ||
Bogdan Bobrov | 0-0 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP] | ||
0-1 | Aristarkh Safonov | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40, 30-40 | ||
Bogdan Bobrov | 0-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
1-2 | Aristarkh Safonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
3-2 | Aristarkh Safonov | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 4-2 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40[BP] | ||
4-3 | Aristarkh Safonov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Bogdan Bobrov | 5-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
6-3 |
Kraj
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Data urodzenia
Wzrost
Waga
Zawodowstwo od
Gra
Miejsce w rankingu
Punkty
Premie
Rosja
05.03.03, 21 lat
05.03.03, 21 lat
Bogdan Bobrov vs. Aristarkh Safonov - Wzajemne mecze
15.10.21 | Ćwierćfinał | Bogdan Bobrov | Aristarkh Safonov | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | M15 Kazan | halowa |
Bogdan Bobrov form & Aristarkh Safonov form
Bogdan Bobrov - ostatnie mecze
Sao Leopoldo - ceglana | ||||
25.03.24 1. runda | vs. Juan Carlos Prado Angelo | 4-6, 6-0, 2-6 | szczegóły meczu | |
Szekesfehervar Challenger - ceglana | ||||
10.03.24 1. runda klasyf. | vs. Jonas Forejtek | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Kigali 2 - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Calvin Hemery | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Kigali 1 - ceglana | ||||
27.02.24 1. runda | vs. Kamil Majchrzak | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Chennai Challenger - twarda | ||||
06.02.24 1. runda | vs. Dalibor Svrcina | 3-6, 6-2, 2-6 | szczegóły meczu | |
05.02.24 Klasyf. | vs. Enzo Wallart | 6-4, 1-6, 7-63 | szczegóły meczu | |
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Ishaque Eqbal | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Chennai - twarda | ||||
25.01.24 2. runda | vs. Jelle Sels | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.01.24 1. runda | vs. Yash Chaurasia | 6-2, 7-63 | szczegóły meczu | |
M25 Bhopal - twarda | ||||
21.01.24 Finał | vs. Oliver Crawford | Oliver Crawford - nieobecny(a)/(i) | szczegóły meczu | |
20.01.24 Półfinał | vs. David Pichler | 6-2, 2-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.01.24 Ćwierćfinał | vs. Manish Sureshkumar | 2-6, 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
18.01.24 2. runda | vs. Raghav Jaisinghani | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.01.24 1. runda | vs. Parth Aggarwal | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Corentin Denolly | 6-3, 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Dragos Nicolae Cazacu | 5-7, 7-66, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Mircea-Alexandru Jecan | 7-65, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
08.12.23 2. runda | vs. Evgenii Tiurnev | 6-3, 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
07.12.23 1. runda | vs. Stefan Adrian Andreescu | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
03.12.23 Finał | vs. Alexis Gautier | 2-6, 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
02.12.23 Półfinał | vs. Guy Den Ouden | 6-3, 7-64 | szczegóły meczu | |
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Aziz Dougaz | 6-4, 4-1, Aziz Dougaz - krecz | szczegóły meczu | |
30.11.23 2. runda | vs. Adrien Berrut | 6-76, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
29.11.23 1. runda | vs. Romeo Hadzimehmedovic | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Martyn Pawelski | 6-4, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
18.11.23 Półfinał | vs. Hady Habib | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.23 Ćwierćfinał | vs. Fabrizio Andaloro | 6-1, 4-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
16.11.23 2. runda | vs. Brian Bozemoj | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
15.11.23 1. runda | vs. Salvatore Caruso | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
10.11.23 Ćwierćfinał | vs. Egor Agafonov | 6-76, 7-5, 1-6 | szczegóły meczu |
Aristarkh Safonov - ostatnie mecze
M15 Aktobe - halowa | ||||
14.03.24 2. runda | vs. Arslanbek Aitkulov | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Amir Milushev | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
12.03.24 Klasyf. | vs. Oleg Syrovatskiy | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Aktobe - halowa | ||||
06.03.24 1. runda | vs. Evgeny Karlovskiy | 4-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.03.24 Klasyf. | vs. Rakhimbek Ibrakhimov | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
04.03.24 1. runda klasyf. | vs. Alexander Skripaev | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
27.02.24 Klasyf. | vs. Alberto Bronzetti | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
26.02.24 2. runda klasyf. | vs. Zhou Mingzhou | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Tadej Mihajlovic | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
20.02.24 Klasyf. | vs. Sergei Pogosian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 2. runda klasyf. | vs. Aleksandre Bakshi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kiyan Santino Kasemi | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
04.02.24 1. runda klasyf. | vs. Niccolo Ciavarella | 2-6, 7-5, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
29.01.24 Klasyf. | vs. Igor Kudriashov | 6-74, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.01.24 2. runda klasyf. | vs. Lenny Petit | 7-5, 3-6, 10-7 | szczegóły meczu | |
28.01.24 1. runda klasyf. | vs. Marc Majdandzic | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
15.12.23 Ćwierćfinał | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 6-78, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
14.12.23 2. runda | vs. Max Wiskandt | 6-4, 3-2, Max Wiskandt - krecz | szczegóły meczu | |
13.12.23 1. runda | vs. Leonardo Borrelli | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
18.01.22 Klasyf. | vs. Andrey Uvarov | 6-3, 2-6, 7-10 | szczegóły meczu | |
17.01.22 1. runda klasyf. | vs. Grigory Shebekin | 7-63, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
23.11.21 Klasyf. | vs. Nikita Ianin | 6-3, 5-7, 9-11 | szczegóły meczu | |
22.11.21 1. runda klasyf. | vs. Tamerlan Evloev | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Kazan - halowa | ||||
15.10.21 Ćwierćfinał | vs. Bogdan Bobrov | 0-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
14.10.21 2. runda | vs. Ilia Simakin | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.10.21 1. runda | vs. Pavel Shchaya-Zubrov | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
12.10.21 Klasyf. | vs. Nikita Ianin | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
13.04.21 1. runda | vs. Patrik Rikl | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 St. - halowa | ||||
09.04.21 Ćwierćfinał | vs. Jan Satral | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
08.04.21 2. runda | vs. Matic Spec | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu |