MECZ
29.05.16 | 1. runda | Blake Ellis | Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 6-4 | French Open | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
Blake Ellis | 0-0 | |
0-0, 0-15, 15-15, 15-30, 15-40[BP] | ||
0-1 | Alejandro Davidovich Fokina | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blake Ellis | 1-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
2-1 | Alejandro Davidovich Fokina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
Blake Ellis | 3-1 | |
0-0, 30-0, 40-0, 40-15 | ||
4-1 | Alejandro Davidovich Fokina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Blake Ellis | 4-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
5-2 | Alejandro Davidovich Fokina | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Blake Ellis | 5-3 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-3 |
2 | ||
0-0 | Alejandro Davidovich Fokina | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
Blake Ellis | 0-1 | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40[BP], 15-40[BP] | ||
0-2 | Alejandro Davidovich Fokina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-40 | ||
Blake Ellis | 0-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30 | ||
1-3 | Alejandro Davidovich Fokina | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Blake Ellis | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
3-3 | Alejandro Davidovich Fokina | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP] | ||
Blake Ellis | 4-3 | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 40-30, 40-40, A-40, 40-40 | ||
5-3 | Alejandro Davidovich Fokina | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 15-40 | ||
Blake Ellis | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Blake Ellis vs. Alejandro Davidovich Fokina - Wzajemne mecze
29.05.16 | 1. runda | Blake Ellis | Alejandro Davidovich Fokina | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | French Open | ceglana |
Blake Ellis form & Alejandro Davidovich Fokina form
Blake Ellis - ostatnie mecze
M25 Swan - trawiasta | ||||
23.03.24 Półfinał | vs. Alex Bolt | 6-75, 6-77 | szczegóły meczu | |
22.03.24 Ćwierćfinał | vs. Thomas Braithwaite | 7-64, 6-4 | szczegóły meczu | |
21.03.24 2. runda | vs. Blake Bayldon | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jarrod Joyce | 7-65, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Mildura - trawiasta | ||||
16.03.24 Półfinał | vs. Alex Bolt | 6-75, 6-71 | szczegóły meczu | |
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Hayden Jones | 6-76, 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Jesse Delaney | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. James Watt | 6-4, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
01.03.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Bolt | 1-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
29.02.24 2. runda | vs. Seon Yong Han | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Matthew Hulme | 6-1, 7-66 | szczegóły meczu | |
M25 Traralgon - twarda | ||||
23.02.24 Ćwierćfinał | vs. Alex Bolt | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
22.02.24 2. runda | vs. Moerani Bouzige | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
20.02.24 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Burnie 2 - twarda | ||||
05.02.24 1. runda | vs. James McCabe | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Burnie 1 - twarda | ||||
30.01.24 1. runda | vs. Philip Sekulic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Adelaide - twarda | ||||
07.01.24 1. runda klasyf. | vs. Bernabe Zapata Miralles | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
Brisbane - twarda | ||||
30.12.23 1. runda klasyf. | vs. Tomas Machac | 6-72, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brisbane - twarda | ||||
26.11.23 Finał | vs. Shintaro Imai | 4-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.11.23 Półfinał | vs. Emile Hudd | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
24.11.23 Ćwierćfinał | vs. Moerani Bouzige | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
23.11.23 2. runda | vs. Matthew Dellavedova | 7-66, 7-64 | szczegóły meczu | |
21.11.23 1. runda | vs. Hanyi Liu | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
13.11.23 Klasyf. | vs. Yasutaka Uchiyama | 4-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
12.11.23 1. runda klasyf. | vs. Naoki Nakagawa | 6-2, 6-76, 7-64 | szczegóły meczu | |
Matsuyama Challenger - twarda | ||||
09.11.23 2. runda | vs. Benjamin Hassan | 6-1, 6-74, 3-6 | szczegóły meczu | |
07.11.23 1. runda | vs. James Kent Trotter | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
06.11.23 Klasyf. | vs. Rio Noguchi | 6-4, 0-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
05.11.23 1. runda klasyf. | vs. Jie Cui | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Sydney Challenger - twarda | ||||
30.10.23 1. runda | vs. Luke Saville | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu |
Alejandro Davidovich Fokina - ostatnie mecze
Miami - twarda | ||||
24.03.24 3. runda | vs. Casper Ruud | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
23.03.24 2. runda | vs. Juncheng Shang | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
Indian Wells - twarda | ||||
09.03.24 2. runda | vs. Arthur Fils | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Dubai - twarda | ||||
29.02.24 Ćwierćfinał | vs. Daniil Medvedev | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
28.02.24 2. runda | vs. Jakub Mensik | 7-67, 1-0, Jakub Mensik - krecz | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Fabian Marozsan | 6-3, 4-6, 6-1 | szczegóły meczu | |
Doha - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jakub Mensik | 6-73, 4-6 | szczegóły meczu | |
Rotterdam - halowa | ||||
13.02.24 1. runda | vs. Jan-Lennard Struff | 6-4, 6-75, 6-74 | szczegóły meczu | |
Marseille - halowa | ||||
09.02.24 Ćwierćfinał | vs. Ugo Humbert | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.02.24 2. runda | vs. Emil Ruusuvuori | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
06.02.24 1. runda | vs. Gregoire Barrere | 4-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Melbourne - twarda | ||||
18.01.24 2. runda | vs. Nuno Borges | 6-77, 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
15.01.24 1. runda | vs. Constant Lestienne | 6-4, 6-4, 7-65 | szczegóły meczu | |
Australia - twarda | ||||
01.01.24 | vs. Hubert Hurkacz | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
29.12.23 | vs. Thiago Seyboth Wild | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
Paris - halowa | ||||
31.10.23 2. runda | vs. Tallon Griekspoor | 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
30.10.23 1. runda | vs. Ben Shelton | 7-64, 5-7, 6-3 | szczegóły meczu | |
Shanghai - twarda | ||||
08.10.23 2. runda | vs. Arthur Fils | 2-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Beijing - twarda | ||||
30.09.23 2. runda | vs. Alexander Zverev | 7-64, 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
28.09.23 1. runda | vs. Yi Zhou | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
Vancouver - halowa | ||||
22.09.23 | vs. Francisco Cerundolo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - halowa | ||||
17.09.23 | vs. Soon-Woo Kwon | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
15.09.23 | vs. Novak Djokovic | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
13.09.23 | vs. Jiri Lehecka | 6-75, 5-7 | szczegóły meczu | |
New York - twarda | ||||
01.09.23 3. runda | vs. Tommy Paul | 1-6, 0-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Juan Manuel Cerundolo | 6-1, 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Marcos Giron | 6-4, 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Cincinnati - twarda | ||||
16.08.23 2. runda | vs. Novak Djokovic | 4-6, - Alejandro Davidovich Fokina - krecz | szczegóły meczu | |
15.08.23 1. runda | vs. Tomas Martin Etcheverry | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
Toronto - twarda | ||||
12.08.23 Półfinał | vs. Alex De Minaur | 1-6, 3-6 | szczegóły meczu |