MECZ
12.09.19 | 2. runda | Aziz Kijametovic | Dragos Nicolae Madaras | 3-1, - krecz | M15 Brasov | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Aziz Kijametovic | Dragos Nicolae Madaras | |
1. podanie % | 5/10 (50%) | 8/12 (67%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 4/5 (80%) | 4/8 (50%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 4/5 (80%) | 2/4 (50%) |
Punkty zdobyte przez return | 6/12 (50%) | 2/10 (20%) |
Zdobyte punkty – razem | 14/22 (64%) | 8/22 (36%) |
Double foul | 1 | 0 |
Asy | 1 | 0 |
STATYSTYKA MECZU
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Aziz Kijametovic vs. Dragos Nicolae Madaras - Wzajemne mecze
12.09.19 | 2. runda | Aziz Kijametovic | Dragos Nicolae Madaras | 3-1, Dragos Nicolae Madaras - krecz | szczegóły meczu | M15 Brasov | ceglana |
Aziz Kijametovic form & Dragos Nicolae Madaras form
Aziz Kijametovic - ostatnie mecze
M15 Doboj - ceglana | ||||
09.05.23 1. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-74 | szczegóły meczu | |
M25 Nottingham - twarda | ||||
19.04.23 1. runda | vs. Johannes Ingildsen | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M25 Bath - halowa | ||||
09.02.23 2. runda | vs. Oliver Crawford | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
08.02.23 1. runda | vs. Toby Martin | 6-2, 7-65 | szczegóły meczu | |
M25 Sheffield - halowa | ||||
16.01.23 Klasyf. | vs. James Davis | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
15.01.23 1. runda klasyf. | vs. Sahej Maker | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Monastir - twarda | ||||
22.11.22 1. runda | vs. Gabriele Maria Noce | 1-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.11.22 Ćwierćfinał | vs. Robert Strombachs | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
17.11.22 2. runda | vs. Maxence Beauge | 6-2, 6-2 | szczegóły meczu | |
16.11.22 1. runda | vs. Jake Bhangdia | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
14.11.22 Klasyf. | vs. Mohamed Ali Abibsi | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
14.11.22 2. runda klasyf. | vs. Raphael Rousson | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
13.11.22 1. runda klasyf. | vs. Vincent Knoess | 6-0, 6-0 | szczegóły meczu | |
M25 Glasgow - halowa | ||||
19.10.22 1. runda | vs. Alberto Barroso Campos | 6-4, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
17.10.22 Klasyf. | vs. Benjamin Hannestad | 5-7, 6-2, 10-8 | szczegóły meczu | |
16.10.22 1. runda klasyf. | vs. David Quayle | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Sunderland - halowa | ||||
11.10.22 1. runda | vs. Alex Knaff | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
10.10.22 Klasyf. | vs. Joe Tyler | 6-1, 7-67 | szczegóły meczu | |
09.10.22 1. runda klasyf. | vs. Matthew Rankin | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
M25 Sheffield - halowa | ||||
04.10.22 1. runda | vs. Karl Friberg | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
03.10.22 Klasyf. | vs. Yannik Steinegger | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
02.10.22 1. runda klasyf. | vs. Fabio Nestola | 7-66, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
24.08.22 1. runda | vs. Eliakim Coulibaly | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
21.08.22 Finał | vs. Kalin Ivanovski | 6-4, 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
20.08.22 Półfinał | vs. Kris Van Wyk | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
19.08.22 Ćwierćfinał | vs. Eliakim Coulibaly | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.08.22 2. runda | vs. Boris Butulija | 7-65, 7-66 | szczegóły meczu | |
17.08.22 1. runda | vs. Linang Xiao | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Kiseljak - ceglana | ||||
01.06.22 1. runda | vs. Mattia Bellucci | 3-6, 1-3, - Aziz Kijametovic - krecz | szczegóły meczu | |
31.05.22 Klasyf. | vs. Andre Biro | 7-5, 7-5 | szczegóły meczu |
Dragos Nicolae Madaras - ostatnie mecze
Banja Luka - ceglana | ||||
09.08.23 2. runda | vs. Marko Topo | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
08.08.23 1. runda | vs. Marco Cecchinato | 6-2, 6-1 | szczegóły meczu | |
San Marino - ceglana | ||||
01.08.23 1. runda | vs. Kimmer Coppejans | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Zug Challenger - ceglana | ||||
27.07.23 2. runda | vs. Jurij Rodionov | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
25.07.23 1. runda | vs. Remy Bertola | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
Bastad - ceglana | ||||
17.07.23 1. runda | vs. Luca Van Assche | 6-72, 4-6 | szczegóły meczu | |
Iasi Challenger - ceglana | ||||
11.07.23 1. runda | vs. Cristian Garin | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Brasov - ceglana | ||||
08.07.23 Finał | vs. Vlad Andrei Dancu | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Ćwierćfinał | vs. David Poljak | 6-2, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.07.23 Półfinał | vs. Sebastian Gima | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
06.07.23 2. runda | vs. Nikos Lehmann | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Vlad Andrei Dumitru | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
London - trawiasta | ||||
28.06.23 2. runda klasyf. | vs. Michael Mmoh | 6-3, 1-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.06.23 1. runda klasyf. | vs. Dane Sweeny | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
Blois Challenger - ceglana | ||||
20.06.23 1. runda | vs. Kyrian Jacquet | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Lyon Challenger - ceglana | ||||
13.06.23 1. runda | vs. Michael Geerts | 5-7, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nyiregyhaza - ceglana | ||||
11.06.23 Finał | vs. Peter Fajta | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
10.06.23 Półfinał | vs. Tadeas Paroulek | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.06.23 2. runda | vs. Alvaro Guillen Meza | 7-60, 0-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
09.06.23 Ćwierćfinał | vs. Jakob Schnaitter | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
07.06.23 1. runda | vs. Attila Boros | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
Skopje Challenger - ceglana | ||||
26.05.23 Półfinał | vs. Mate Valkusz | 2-6, 6-73 | szczegóły meczu | |
25.05.23 Ćwierćfinał | vs. Alexander Weis | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
24.05.23 2. runda | vs. Steven Diez | 6-3, 3-6, 6-3 | szczegóły meczu | |
23.05.23 1. runda | vs. Maks Kasnikowski | 7-63, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Antalya - ceglana | ||||
21.05.23 Finał | vs. Lorenzo Joaquin Rodriguez | 7-5, 6-1 | szczegóły meczu | |
20.05.23 Półfinał | vs. Juan Manuel La Serna | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
19.05.23 Ćwierćfinał | vs. Jaime Caldes | 6-4, 6-0 | szczegóły meczu | |
18.05.23 2. runda | vs. Paul Woerner | 6-1, 6-1 | szczegóły meczu | |
17.05.23 1. runda | vs. Mubarak Shannan Zayid | 6-0, 4-0, Mubarak Shannan Zayid - krecz | szczegóły meczu |