MECZ
13.08.19 | 1. runda | Sagadat Ayap | Vasko Mladenov | 7-5, 6-4 | M15 Irpin | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
Sagadat Ayap | Vasko Mladenov | |
1. podanie % | 43/55 (78%) | 36/80 (45%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 33/43 (77%) | 29/36 (81%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 9/12 (75%) | 17/44 (39%) |
Zdobyte break-ball | 3/10 (30%) | 1/1 (100%) |
Punkty zdobyte przez return | 34/80 (43%) | 13/55 (24%) |
Zdobyte punkty – razem | 76/135 (56%) | 59/135 (44%) |
Double foul | 1 | 7 |
Asy | 2 | 4 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
2-0 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A, 40-40, 40-A | ||
Sagadat Ayap | 2-1 | |
0-0, 15-0, 30-40[BP] | ||
2-2 | Vasko Mladenov | |
0-0 | ||
Sagadat Ayap | 2-3 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
3-3 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 15-15 | ||
Sagadat Ayap | 3-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
4-4 | Vasko Mladenov | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
Sagadat Ayap | 4-5 | |
0-0, 0-15, 15-15 | ||
5-5 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-40, 15-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, A-40[BP] | ||
Sagadat Ayap | 6-5 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
7-5 |
2 | ||
0-0 | Vasko Mladenov | |
0-0 | ||
Sagadat Ayap | 0-1 | |
0-0, 15-0, 30-0, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Vasko Mladenov | |
0-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
Sagadat Ayap | 2-1 | |
0-0, 30-0, 40-0 | ||
3-1 | Vasko Mladenov | |
0-0 | ||
Sagadat Ayap | 3-2 | |
4-2 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 40-30[BP], 40-40 | ||
Sagadat Ayap | 4-3 | |
0-0 | ||
5-3 | Vasko Mladenov | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
Sagadat Ayap | 5-4 | |
0-0, 15-0, 40-15 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
Sagadat Ayap vs. Vasko Mladenov - Wzajemne mecze
13.08.19 | 1. runda | Sagadat Ayap | Vasko Mladenov | 7-5, 6-4 | szczegóły meczu | M15 Irpin | ceglana |
Sagadat Ayap form & Vasko Mladenov form
Sagadat Ayap - ostatnie mecze
M25 Nur - twarda | ||||
07.07.21 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
06.07.21 Klasyf. | vs. Yerassyl Yerdilda | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
14.04.21 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 0-5, - Sagadat Ayap - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Shymkent - ceglana | ||||
07.04.21 1. runda | vs. Aleksandr Braynin | 2-6, 6-72 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
21.02.21 1. runda klasyf. | vs. Bogdan Bobrov | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
08.02.21 1. runda klasyf. | vs. Tom Schonenberg | 6-2, 4-6, 11-13 | szczegóły meczu | |
M15 Nur - halowa | ||||
02.02.21 Klasyf. | vs. Mikalai Haliak | 6-4, 1-6, 4-10 | szczegóły meczu | |
01.02.21 1. runda klasyf. | vs. Iiro Vasa | 6-3, 2-6, 10-8 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
02.11.20 1. runda klasyf. | vs. Youssef Sadek | 6-3, 2-6, 10-4 | szczegóły meczu | |
02.11.20 2. runda klasyf. | vs. Marat Deviatiarov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
25.10.20 1. runda klasyf. | vs. Yurii Dzhavakian | 2-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
19.10.20 2. runda klasyf. | vs. Alastair Gray | 6-73, 0-6 | szczegóły meczu | |
18.10.20 1. runda klasyf. | vs. Ivan Denisov | 5-7, 6-4, 10-4 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
11.10.20 1. runda klasyf. | vs. Dragos Nicolae Madaras | 2-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
05.10.20 2. runda klasyf. | vs. Roman Nashatyrkin | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
Nur Sultan - halowa | ||||
09.03.20 1. runda | vs. Grigoriy Lomakin | 7-5, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
17.02.20 1. runda klasyf. | vs. Rostislav Galfinger | 6-4, 3-6, 8-10 | szczegóły meczu | |
M25 Aktobe - halowa | ||||
11.02.20 1. runda | vs. Riccardo Balzerani | 6-73, 3-6 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
21.01.20 2. runda klasyf. | vs. Jesse Flores | 1-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.01.20 1. runda klasyf. | vs. Jamie Vance | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Cancun - twarda | ||||
16.01.20 2. runda | vs. Mateus Alves | 0-6, 0-3, - Sagadat Ayap - krecz | szczegóły meczu | |
15.01.20 1. runda | vs. Murphy Cassone | 7-5, 3-6, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Tallahassee - halowa | ||||
04.12.19 1. runda | vs. Michael Shabaz | 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
21.11.19 2. runda | vs. Yuichiro Inui | 6-4, 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.11.19 1. runda | vs. Kazuma Kawachi | 6-3, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
13.11.19 1. runda | vs. Ryan Nijboer | 6-2, 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Sharm - twarda | ||||
06.11.19 1. runda | vs. Erik Crepaldi | 6-1, 1-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
M15 Bukhara - twarda | ||||
17.10.19 2. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
16.10.19 1. runda | vs. Timur Khabibulin | 6-2, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Karshi - twarda | ||||
09.10.19 1. runda | vs. Shalva Dzhanashia | 1-6, 4-6 | szczegóły meczu |
Vasko Mladenov - ostatnie mecze
M15 Burgas - ceglana | ||||
10.10.19 2. runda | vs. Simon Anthony Ivanov | 6-3, 2-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
09.10.19 1. runda | vs. Nikita Mashtakov | 4-6, 7-62, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Chornomorsk - ceglana | ||||
24.09.19 1. runda | vs. Gabriel Donev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Varna - ceglana | ||||
10.09.19 Klasyf. | vs. Ivan Mikhaylyuk | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
M25 Irpin - ceglana | ||||
26.08.19 2. runda klasyf. | vs. Danylo Veremeychuk | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Minsk - twarda | ||||
21.08.19 1. runda | vs. Ondrej Krstev | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Irpin - ceglana | ||||
13.08.19 1. runda | vs. Sagadat Ayap | 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Plovdiv - ceglana | ||||
06.06.19 2. runda | vs. Dimitar Kuzmanov | 3-6, 0-6 | szczegóły meczu | |
05.06.19 1. runda | vs. Gorazd Srbljak | 3-6, 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
04.06.19 1. runda klasyf. | vs. Aleksandar Temov | 6-1, 6-0 | szczegóły meczu | |
04.06.19 Klasyf. | vs. Samuil Konov | 6-1, 7-63 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
13.04.19 Ćwierćfinał | vs. Luigi Sorrentino | 6-1, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.04.19 2. runda | vs. Filip Bergevi | 6-1, 6-4 | szczegóły meczu | |
10.04.19 1. runda | vs. Samuel Pointon | 6-2, 3-6, 6-0 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
11.03.19 1. runda klasyf. | vs. Gregorio Cordonnier | 6-4, 7-5 | szczegóły meczu | |
11.03.19 Klasyf. | vs. Maxime Mora | 6-1, 6-76, 8-10 | szczegóły meczu | |
M15 Tabarka - ceglana | ||||
05.03.19 1. runda | vs. Mikhail Korovin | 6-3, 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
27.02.19 1. runda | vs. Juan Pablo Paz | 3-6, 6-3, 3-6 | szczegóły meczu | |
25.02.19 Klasyf. | vs. Boris Fassbender | 6-2, 7-5 | szczegóły meczu | |
25.02.19 1. runda klasyf. | vs. Pablo Irigaray Guarne | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
18.02.19 1. runda klasyf. | vs. Maxime Pauwels | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Monastir - twarda | ||||
14.02.19 2. runda | vs. Adelchi Virgili | 6-75, 4-6 | szczegóły meczu | |
12.02.19 1. runda | vs. Miljan Zekic | 6-0, 2-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
11.02.19 Klasyf. | vs. Kristjan Tamm | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
11.02.19 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-0, 6-3 | szczegóły meczu | |
Finland F4 - halowa | ||||
13.11.18 1. runda | vs. Jaime Fermosell Delgado | 1-4, - Vasko Mladenov - krecz | szczegóły meczu | |
Estonia F3 - halowa | ||||
06.11.18 1. runda | vs. Julius Tverijonas | 4-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Estonia F2 - dywanowa | ||||
30.10.18 1. runda | vs. Aliaksandr Prudnikau | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tunisia F33 - twarda | ||||
27.09.18 2. runda | vs. Robert Strombachs | 4-6, 7-64, 2-6 | szczegóły meczu | |
25.09.18 1. runda | vs. Juan Ignacio Batalla | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu |