MECZ
02.09.22 | Ćwierćfinał | August Holmgren | Luigi Sorrentino | 3-6, 6-3, 6-4 | M25 Maribor | ceglana |
STATYSTYKA MECZU
August Holmgren | Luigi Sorrentino | |
1. podanie % | 61/96 (64%) | 63/83 (76%) |
Punkty zdobyte z 1. podania | 44/61 (72%) | 42/63 (67%) |
Punkty zdobyte z 2. podania | 20/35 (57%) | 12/20 (60%) |
Zdobyte break-ball | 2/6 (33%) | 1/8 (13%) |
Punkty zdobyte przez return | 29/83 (35%) | 32/96 (33%) |
Zdobyte punkty – razem | 93/179 (52%) | 86/179 (48%) |
Double foul | 4 | 1 |
Asy | 3 | 2 |
STATYSTYKA MECZU
1 | ||
0-0 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40, 40-40, 40-A | ||
August Holmgren | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
1-1 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
August Holmgren | 1-2 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP] | ||
1-3 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
August Holmgren | 1-4 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
2-4 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40 | ||
August Holmgren | 2-5 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 40-30 | ||
3-5 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 40-15[BP], 40-30[BP], 40-40, 40-A | ||
3-6 |
2 | ||
August Holmgren | 0-0 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, A-40 | ||
1-0 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40 | ||
August Holmgren | 1-1 | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 30-40[BP], 40-40, A-40 | ||
2-1 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
August Holmgren | 2-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
3-2 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15[BP] | ||
August Holmgren | 4-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30, 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40 | ||
5-2 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
August Holmgren | 5-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 15-40[BP], 30-40[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, 40-A[BP], 40-40, A-40, 40-40, A-40, 40-40, A-40 | ||
6-3 |
3 | ||
0-0 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 0-30, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
August Holmgren | 0-1 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
1-1 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-0, 15-15, 15-30, 30-30, 30-40 | ||
August Holmgren | 1-2 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15, 40-30 | ||
2-2 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0[BP] | ||
August Holmgren | 3-2 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
4-2 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 0-30, 0-40, 15-40 | ||
August Holmgren | 4-3 | |
0-0, 15-0, 15-15, 30-15, 40-15 | ||
5-3 | Luigi Sorrentino | |
0-0, 0-15, 15-15, 30-15, 30-30, 40-30[BP], 40-40, 40-A, 40-40, A-40[BP], 40-40, 40-A | ||
August Holmgren | 5-4 | |
0-0, 15-0, 30-0, 40-0 | ||
6-4 |
INFO: aby zobaczyć szczegółową statystykę zawodnika, kliknij jego imię i nazwisko
August Holmgren vs. Luigi Sorrentino - Wzajemne mecze
28.07.23 | Ćwierćfinał | August Holmgren | Luigi Sorrentino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | M15 Vejle | ceglana |
02.09.22 | Ćwierćfinał | August Holmgren | Luigi Sorrentino | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | M25 Maribor | ceglana |
August Holmgren form & Luigi Sorrentino form
August Holmgren - ostatnie mecze
M25 Calabasas - twarda | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Karue Sell | 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Cash Hanzlik | 7-69, 7-5 | szczegóły meczu | |
M25 Bakersfield - twarda | ||||
15.03.24 Ćwierćfinał | vs. Ernesto Escobedo | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.03.24 2. runda | vs. Alexander Klintcharov | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
13.03.24 1. runda | vs. Alexey Nesterov (1998) | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 3 - twarda | ||||
29.02.24 2. runda | vs. Lukas Neumayer | 3-6, 7-65, 4-6 | szczegóły meczu | |
27.02.24 1. runda | vs. Ilya Ivashka | 6-3, 7-5 | szczegóły meczu | |
26.02.24 Klasyf. | vs. Mitchell Krueger | 7-5, 6-2 | szczegóły meczu | |
25.02.24 1. runda klasyf. | vs. Carlos Taberner | 6-2, 6-78, 6-4 | szczegóły meczu | |
Tenerife 2 - twarda | ||||
20.02.24 1. runda | vs. Jesper De Jong | 6-2, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
19.02.24 Klasyf. | vs. Mohamed Safwat | 6-4, 7-63 | szczegóły meczu | |
18.02.24 1. runda klasyf. | vs. Kenay Ortiz Gonzalez | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Delray Beach - twarda | ||||
10.02.24 1. runda klasyf. | vs. Radu Albot | 3-6, 4-6 | szczegóły meczu | |
Davis Cup - ceglana | ||||
04.02.24 | vs. Ernesto Escobedo | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.02.24 | vs. Rodrigo Pacheco Mendez | 6-75, 7-62, 3-6 | szczegóły meczu | |
Tenerife 1 - twarda | ||||
15.01.24 Klasyf. | vs. Guy Den Ouden | 7-5, 6-73, 6-73 | szczegóły meczu | |
14.01.24 1. runda klasyf. | vs. Ivan Marrero Curbelo | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
Oeiras 2 - halowa | ||||
10.01.24 2. runda | vs. Alejandro Moro Canas | 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
08.01.24 1. runda | vs. Maximilian Neuchrist | 6-2, Maximilian Neuchrist - krecz | szczegóły meczu | |
Yokkaichi Challenger - twarda | ||||
01.12.23 Ćwierćfinał | vs. Chak Lam Coleman Wong | 6-4, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
29.11.23 2. runda | vs. Zdenek Kolar | 6-4, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.11.23 1. runda | vs. Yusuke Takahashi | 6-3, 6-3 | szczegóły meczu | |
27.11.23 Klasyf. | vs. Kai Wehnelt | 6-2, 6-4 | szczegóły meczu | |
26.11.23 1. runda klasyf. | vs. Ryuki Tsutsumi | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
Yokohama Challenger - twarda | ||||
21.11.23 1. runda | vs. Giovanni Fonio | 4-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
19.11.23 Klasyf. | vs. Naoki Tajima | 3-6, 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
18.11.23 1. runda klasyf. | vs. James Kent Trotter | 7-64, 3-6, 6-4 | szczegóły meczu | |
Kobe Challenger - halowa | ||||
16.11.23 2. runda | vs. Luca Nardi | 3-6, 6-3, 5-7 | szczegóły meczu | |
14.11.23 1. runda | vs. Moez Echargui | 6-4, 6-3 | szczegóły meczu | |
13.11.23 Klasyf. | vs. Yusuke Takahashi | 6-4, 6-4 | szczegóły meczu |
Luigi Sorrentino - ostatnie mecze
M15 Opatija - ceglana | ||||
21.03.24 2. runda | vs. Sebastian Sorger | 1-6, 6-2, 4-6 | szczegóły meczu | |
20.03.24 1. runda | vs. Jeremy Taylor | 3-6, 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Rovinj - ceglana | ||||
12.03.24 1. runda | vs. Viacheslav Bielinskyi | 2-6, 6-3, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Porec - ceglana | ||||
05.03.24 1. runda | vs. Lilian Marmousez | 3-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
M15 Selva - halowa | ||||
31.10.23 1. runda | vs. Sandro Kopp | 2-6, 6-71 | szczegóły meczu | |
M25 Santa - ceglana | ||||
20.09.23 2. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-1, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
18.09.23 1. runda | vs. Sander Jong | 3-6, 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
Cassis Challenger - twarda | ||||
03.09.23 1. runda klasyf. | vs. Elmer Moller | 7-63, 5-7, 4-6 | szczegóły meczu | |
M15 Forli - ceglana | ||||
31.08.23 Ćwierćfinał | vs. Giorgio Tabacco | 2-6, 6-79 | szczegóły meczu | |
30.08.23 2. runda | vs. Gabriele Piraino | 6-3, 6-2 | szczegóły meczu | |
28.08.23 1. runda | vs. Peter Buldorini | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
M15 Caslano - ceglana | ||||
25.08.23 Ćwierćfinał | vs. Mika Brunold | 6-3, 4-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
24.08.23 2. runda | vs. Biagio Gramaticopolo | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
22.08.23 1. runda | vs. Kilian Feldbausch | 1-6, 7-5, 7-5 | szczegóły meczu | |
M15 Hyvinkaa - ceglana | ||||
05.08.23 Ćwierćfinał | vs. Maxence Rivet | 6-4, 3-6, 5-7 | szczegóły meczu | |
03.08.23 1. runda | vs. Axel Garcian | 6-3, 6-4 | szczegóły meczu | |
03.08.23 2. runda | vs. Massimo Giunta | 1-0, Massimo Giunta - krecz | szczegóły meczu | |
M15 Vejle - ceglana | ||||
28.07.23 Ćwierćfinał | vs. August Holmgren | 3-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
27.07.23 2. runda | vs. Leonardo Rossi | 7-5, 6-3 | szczegóły meczu | |
26.07.23 1. runda | vs. Oskar Jansson | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M15 Gubbio - ceglana | ||||
21.07.23 Ćwierćfinał | vs. Marco Miceli | 4-6, 2-6 | szczegóły meczu | |
20.07.23 2. runda | vs. Andrea Militi Ribaldi | 6-2, 7-61 | szczegóły meczu | |
18.07.23 1. runda | vs. Franco Roncadelli | 6-4, 2-0, Franco Roncadelli - krecz | szczegóły meczu | |
M25 Padova - ceglana | ||||
13.07.23 2. runda | vs. Samuel Vincent Ruggeri | 2-6, 1-6 | szczegóły meczu | |
11.07.23 1. runda | vs. Federico Campana | 6-1, 6-2 | szczegóły meczu | |
10.07.23 Klasyf. | vs. Marco De Rossi | 6-0, 6-2 | szczegóły meczu | |
09.07.23 1. runda klasyf. | vs. Daniele Valentino | 6-3, 6-1 | szczegóły meczu | |
M25 Biella - ceglana | ||||
06.07.23 Ćwierćfinał | vs. Lorenzo Carboni | 3-6, 3-6 | szczegóły meczu | |
05.07.23 2. runda | vs. Federico Arnaboldi | 6-1, 7-5 | szczegóły meczu | |
04.07.23 1. runda | vs. Filippo Speziali | 7-63, 6-4 | szczegóły meczu |